Rüyada “Rüyada Yay Görmek” Görmek

Rüyada Yay Görmek

Rüyada Yay görmek, çok hayırlı bir şeye yorumlanır. Rüyada yay gören kimse, kişinin huzura kavuşacağına, yaşadığı olaylarda kurtuluş yolunu keşfedeceğine yorumlanır. Rüyada yay görmek, derdi için sonuçlara ve devalara ulaşacağına, sıhhat elde edeceğine işaret eder. Rüyada görülen yay, hem ruhsal açıdan hem de bedenen yenilik aşaması yaşayacağına, tazelik bulacağına ve yeniden can kan bulacağına delalet eder.

Başka rüya yorumcuları ise şöyle yorumlamaktadır; sağlığının zarar göreceğine, mutluluğunun ve iyi halinin gitmeyeceğine, hayatındaki birçok şeyin doğru yolda gideceğine, nimetinin sekteye uğramayacağına, huzurunun, iyi koşullarda yaşamanın ve rahatının hayat boyu süreceğine yorulur.

Rüyada Yay Görmek İslami Anlamı

Diyanete göre rüyada yay görmek ise Allah (c.c) yolunda güzel işlere vesile olarak onun yolunda ilerleyeceğine, seyahat etmeye; sağlıklı ve uzunca bir ömre, kuvvet ve saygıya işarettir. Rüya alimlerinden İmam Nablusi (r.a) şöyle buyurmuştur; bu rüya, yolculuk göründüğüne işarettir. Ayetlere göre bakılacak olursa da yaratana yaklaşmak olar açıklanır.

Rüyada Yay Atmak

Rüyada yay atmak yorumu iki farklı şekilde hem olumlu hem de olumsuz açıdan ele alınır. Rüya maliki eğer yayı belirlediği alana atabildiğini görüyorsa bu kişinin uğuru yolunda gidecektir ve arzuları gerçekleşecektir. Ancak eğer atmak istediği yay istediği noktaya ulaşamadıysa bu kişi, maddi açıdan ve manevi bakımdan kayıplar elde edeceğine tabir edilir. Bu nedenledir ki kişi mutsuzluk ve keder yaşayacaktır.

Rüyada Yay Yapmak

Rüyada yay yapmak, kişinin uzun ve sağlıklı bir ömre erişeceğine, bununla birlikte kuvvet sahibi olacağına yorumlanır.

Rüyada Yay Kullanmak

Rüyada yay kullanmak anlamı rüya yorumcuları tarafından seyahat etmek anlamına gelmektedir. Aile arasında yakınlık anlamına da işaret eder.

Rüyada Yay Ve Ok Görmek

Rüyada yay ve ok görmek ve bu ikisinin yan yana olması, kişinin özel hayatında çok sürpriz ve müjdeli gelişmeler olacak demektir. Rüyayı gören her kimsenin, karşı bir cinsin kendisini etkileyecek ve aşık bırakacak derecede hayran kalmasına yol açacak bir kimseyle karşılaşacağına ve ona karşı hislerinin derinlerden geleceğine tabir edilir.

Rüyada Yayla Ok Atmak

Rüyada yayla ok atmak, bir işin aracı ya da posta ile gerçekleşmesine delalet eder. Eğer atılan ok isabet ederse bu isteklerin meydana gelebileceğine; aksi durumunda da gerçekleşmeyeceğine yorulur.

Rüyada Yatak Yayı Görmek

Rüyada yatak yayı görmek, arzulanan şeylere erişmekte zorluk çekilmeyeceğine, kişinin çok büyük bir neşeyle karşı karşıya kalacağına ve meslek hayatında da her şeyin yerli yerine oturacağını bildirir.

Rüyada Yay Burcu Görmek

Rüyada yay burcu görmek ve anlamı, bu kişinin düzenli bir ömrü olacağına, hayatında birçok işi yürütürken programlı bir şekilde yapacağına bu yolla önüne çıkacak her türlü engelin kapısını kapatacağına yorumlanır.

Rüyada Keman Yayı Görmek

Rüyada keman yayı görmek yorumculara göre çok hayırlı bir rüyadır. Huzurun yaklaştığına ve bu sayede kişinin kederi geride bırakıp neşeyle dolacağına rivayet edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani