Rüyada “Rüyada Yavru Kedi Bakmak” Görmek

Rüyada Yavru Kedi Bakmak

Rüyada yavru kedi bakmak, kişinin yeni bir evlat sahibi olacağına ve bebekle beraber kısmetinin artacağın işaret etmektedir.

Rüyada yavru kedi bakmak, kedinin rengine ve diğer objeler ile birlikte daha doğru bir şekilde yorumlanmalıdır.

Rüyada Yavru Kedi Bakmak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a)demiştir ki; Rüyasında yavru kedi baktığını gören kimsenin evlatlarından yüzü gülecek ve hayırlı evlatlar yetiştirerek vatana millete katkı sağlayacaktır. Rüyada yavru kedi baktığını görmek, bazı kaynaklarda rüyada yavru kedi beslemenin bolluk ve bereketin artacağına da dair yorumlar bulunmakta ve maddi kazanç olarak tabir edilmektedir.

Rüyada Sarı Yavru Kedi Bakmak

Rüyada sarı yavru kedi bakmak rüyayı gören kişinin yaşadığı sağlık sorunlarını ardında bırakacaktır. Çocuklarından dolayı yaşadığı sıkıntılar varsa bunlar son bulacak, aile huzuru yeniden gelerek mutlu günler yaşayacaktır. Rüyasında sarı yavru kedinin kendi isteğiyle geldiğini gören kimse çocuklarının başarısı ile büyük sevinç yaşayacaktır. Kediyi beslemek ve doyurmak çocuklara destek olunacağına işaret eder.

Rüyada Siyah Yavru Kedi Bakmak

Rüyada siyah yavru kedi bakmak, rüyayı gören kimsenin kendi çabaları ile güç ve kudret sahibi olur. Ummadığı bir anda eline geçecek fırsatla yükselir ve etrafındakilerin takdir edeceği bir konuma sahip olur. Rüyasında siyah yavru kediyi doyurduğunu gören kimse emekleriyle birlikte kudretinin daha da arttıracaktır. Rüyasında siyah bir yavru kediyi annesinden ayırarak baktığını gören kimse, birinin sahip olduğu gücü kendi eline alacaktır.

Rüyada Gri Yavru Kedi Bakmak

Rüyasında gri bir yavru kedi baktığını gören kimse akrabalarıyla yaşadığı miras sorunlarını çözüme kavuşturacaktır. Rüyasında kediye yemek verdiğini gören kimse miras için biraz çabalayacak, kediyi yıkadığını ve temizlediğini gören kimse, sorunlarından arınarak tez zamanda ara sahibi olacak, yavru kediyi uyuttuğunu gören kimse ise akrabalarına karşı üstünlük elde edecektir.

Rüyada Beyaz Yavru Kedi Bakmak

Rüyasında beyaz bir yavru kediye baktığını gören bekar kişiler kısa zamanda evlenerek mutlu bir yuva sahibi olurlar. Evli çiftler içinse bu rüya çocuk sahibi olmaya işaret eder. Rüyasında kirli bir beyaz kediyi temizlemek tez zamanda gelecek büyük sevinç olarak yorumlanmaktadır. Rüyasında beyaz yavru kediye süt verdiğini gören kimsenin hanesinde yaşanan sıkıntılar son bulur. Rüyasında baktığı beyaz yavru kedinin evden kaçtığını gören kimse büyük bir fırsat kaçıracak ve üzüntüye düşecektir. Kedinin bulunması kaybın telafi edileceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Kara Yavru Kedi Bakmak

Rüyada kara yavru kedi bakmak, siyah kedi ile aynı yorumlara sahiptir. Güç ve iktidar sahibi olunacağına işaret eder. Kara kedinin üzerinde farklı renkler bulunması bu renklere göre güç ve mutluluk elde edileceğinin göstergesidir. Rüyasında mavi gözlü kara bir yavru kedi beslediğini gören kimse huzurlu günlere kısa zamanda kavuşacaktır. Yeşil gözlü kara kedi para ve servet olarak yorumlanmakta olup, maddi sıkıntıların sona ereceğine işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani