Rüyada “Rüyada Yatmak” Görmek

Rüyada Yatmak

Rüyada Yatmak, Kirmani ( r.a ) demiştir ki; hayırlara vesile eder, kişinin dualarının kabul olmasına delalet eder. Rüyada yatmak uyumak, şanslı bir döneme de yorumlanmaktadır. Bazı alimlere göre rüyada yatmak uzanmak, uzun zamandır beklenen bir haberin alınacağına tabir edilir. Rüyada yatmak ve deprem olduğunu görmek, sevilen insanlarla bir arada olmaya, neşeli zamanlara olan hasret ve özlem olarak yorumlanır.

Rüyada Yatmak İslami Anlamı

Rüyada Yatmak, diğer bir yorumu ile rüya sahibinin bir yolculuk yapmasına delalet etmektedir. Rüyada yattığını görmek, iş hayatında istenilen mevkiye gelmek, terfi etmek ve memuriyet olarak da değerlendirilir. Yapılan bir yatırımdan ya da iş projesinden iyi sonuçlar almaya, menfaat görmeye de tabir olunur.

Rüyada Yatakta Yatmak

Rüyada yatakta yatmak, kişinin sıkıntılarının, dertlerinin bitip ferahlayacağına yorumlanır. Aile ve akrabalar arasında var olan tartışma, küslük ve ayrılıkların son bulacağına, kişinin yakın çevresi ile ilişkilerini düzelteceğine de tabir edilir. İbni Sirin( r.a ) demiştir ki; bu rüya, hayatın genelinde yaşanacak huzur ve refah zamanlardır.

Rüyada Yerde Yatmak

Rüyada yerde yatmak, rüya sahibinin ailesi ya da yakın çevresinden göreceği destek ve yardımlara delalet eder. Bu rüya, aynı zamanda kişinin yaşayacağı sürprizlere yorumlanır. Maddi ve manevi anlamda güç kazanmak anlamına gelir.

Rüyada Hastanede Yatmak

Rüyada hastanede yatmak, hastalıklardan ve aynı zamanda psikolojik sorunlardan kurtulmaya, şifa bulmaya delalet eder. Bu rüya, kişinin korku ve endişelerine işaret etmektedir. Korku ve endişelerin biteceği bir dönem yaşanacaktır.

Rüyada Biriyle Yatmak

Rüyada biriyle yatmak, farklı şekillerde yorumlanmıştır. Bu rüyanın İslami anlamı, ferahlık getirecek haberler, mutluluk verecek gelişmelerdir. Diğer bir yorum ise bir insandan hayır görmeye, menfaat elde etmeye, yardım ya da görülecek desteğe tabir edilir. Bekar kimseler için bu rüya, yeni bir insanla tanışmaya ve yeni bir birlikteliğe yorumlanır.

Rüyada Eşiyle Yatmak

Rüyada eşiyle yatmak, İbni Sirin ( r.a ) buyurmuştur ki; bu rüya, rüyayı gören kişinin eşi ile sorunların üstesinden geleceğine ve mutlu, huzurlu bir dönem yaşanacağına delalet eder. Evlilik hayatında birlik ve beraberliğin devam edeceğine yorulur. Bu rüya, neşe ve sevinç içinde olmaya yorumlanır.

Rüyada Sevgiliyle Yatmak

Rüyada sevgiliyle yatmak, kişinin özel hayatında yaşadığı sorunların biteceğine ve sevilen insanla bir arada olmaya yorulur. Sevgiliden gelecek, hayırlı ve güzel haberler olarak değerlendirilir. Bir başka yoruma göre, bu rüya, huzur bulmak anlamına da gelmektedir. Bu rüya, özel ilişkilerin gelişeceğine, ilişkide ilerleme yaşanacağına da tabir edilmektedir.

Rüyada Yan Yatmak

Rüyada yan yatmak, bazı işlerin ağır ilerleyeceğine, zaman alacağına tabir edilir. Rüyayı gören kişinin, yapması gereken işleri ertelemesi yüzünden sıkıntıya girebileceğine yorumlanır. Dini anlamı ile bu rüya, geçimin kolaylaşacağına, geçim derdinin biteceğine ve maddi anlamda ferahlama yaşanacağına delalet eder.

Rüyada Uzanmak

Rüyada uzanmak, zor geçen bir dönemin ardından rahatlamaya ve sakin günler geçirmeye yorumlanmıştır. İslami anlamı ile bu rüya, iş hayatında yapılan tüm çalışmaların iyi sonuç vereceğine delalet eder. Kolaylık anlamı taşır. Aile, iş ya da sosyal yaşantıda her durumun üstesinden kolaylıkla gelineceğine tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani