Rüyada “Rüyada Yatak Görmek” Görmek

Rüyada Yatak Görmek

Rüyada Yatak görmek, bir kadının varlığına işarettir. Rüyada yatağını sattığını gören kimse hanımını boşar. İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada yatak görmek uzak yolculuklardan dönmeye, memleket hasretinin sona ermesine işarettir. Bir kimse rüyada yatağı üzerinde bir köpek veya bir domuz görürse kötü niyetli bir adam hanımı hakkında o kimseye iftira atar.

Rüyada Yatak Görmek İslami Anlamı

Rüyada yatak görmek, İslami yorumlara göre rahatlığa ve darlık çekmeden yaşanacak bir hayat manasına gelmektedir. Rüyada görülen yatağın yumuşak olması erkeğin kendisine munis bir eş bulması anlamına gelir. Yatağın geniş olanı bulunan hanımın ahlak ve tabiatının güzelliğine işaret ederken, yatağın yeniliği ise hanımın gençliğini simgeler.

Rüyada Kirli Yatak Görmek

Rüyada kirli yatak görmek işlenmemiş bir suçtan hüküm giymektir. Eğer yatak yün veya pamuktan ise evlenilecek olan hanımın zengin olmasına delalettir. Rüyada görülen yatak siyah ise evlenilen hanımın Allah’ın razı olmadığı bir amelde bulunduğuna; yeşil ise kadının dindar, ibadetini ve namusunu koruyan bir hanım olduğuna işaret eder.

Rüyada Temiz Yatak Görmek

Rüyada temiz yatak görmek temiz amele, iyi niyete ve yapılan işlerin sonucunu toplamaya işarettir. Rüyada temiz olan yatağı kirlettiğini gören kimse pişman olacak birtakım işlerin peşine düşecek demektir. Rüyada temiz yataktan düştüğünü gören kimsenin bir erkek evladı olur.

Rüyada Yatak Örtüsü Görmek

Rüyada yatak örtüsü görmek geçmişe sünger çekip yeni bir başlangıç yapmaya işarettir. Rüya sahibi yaptığı fena işlerden ötürü tövbe etmeli ve bir daha aynı işleri tekrarlamamalıdır. Rüyada tanımadığı birinden bir yatak örtüsü aldığını gören kimse hiç ummadığı birinden bir fena anında yardım görecek demektir.

Rüyada Beyaz Yatak Görmek

Rüyada beyaz yatak görmek kız evlada işarettir. Kimi tabirlere göre ise ikiz bebek sahibi olmak manasına gelir. Rüyasında beyaz yatak üzerinde uyuduğunu gören kimsenin hayalleri ve planları noksansız bir şekilde gerçekleşir.

Rüyada Yatak Yıkamak

Rüyada yatak yıkamak evlenmek üzere biri ile tanışmak demektir. Rüyada yatak yıkayan eşine yardım etmek hane içerisinde bir barış ve dayanışma ruhu yakalamak anlamlarına gelir.

Rüyada Yatakta Uyumak

Rüyada yatakta uyumak memurlar için mevki yükselmesine, işsizler için yeni bir işe sahip olmaya işarettir.

Rüyada Yatak Almak

Rüyada yatak almak bir dostun sözü ve ortaklığı ile yeni bir işe giriş demektir. Kişi salih ameller işleyerek hayırlı yoldan para kazanacak ve evin geçimini sağlayacak anlamları da mevcuttur. Rüyada aldığı yatağı sırtında taşıyan kişi aldığı tüm görevleri layıkıyla yerine getirir.

Rüyada Yatakta Fare Görmek

Rüyada fare görmek gizli bir düşmanın sinsi varlığına işarettir. Bu düşman uzak diyarlardan fitne sayan bir uzak akraba olabildiği gibi eve sürekli girip çıkan çok yakın bir dost da olabilir. Bu rüyanın sahibi gerçek hayatında dikkat etmeli ve en kısa zamanda dost düşman ayrımına kati surette varmalıdır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani