Rüyada “Rüyada Yastık Görmek” Görmek

Rüyada Yastık Görmek

Rüyada Yastık görmek, dünyevi hayatında kaygısız dertsiz ve kedersiz yaşayan rahatına düşkün kişiler ile yorumlanır. Rüyada yastık almak, huzuru kaçmış hane, hizmet eden kadın ile de tabir edilir. Alimlerin rüyada yastık görmek ile alakalı dini yorumları şu şekildedir.

Rüyada Yastık Görmek İslami Anlamı

Rüyada Yastık görmek, İmam Nablusi (r.a) ansızın yakalanacağı hastalığa ve yüklerinden bıkmış ve yorulmuş kişiye işarettir demiştir. Kirmani (r.a) Rüyasında yastık gören kişi tembeldir ve başkalarının üzerinden geçinen kişidir. Yorumunu yapmıştır. Rüyada yastığa baş koymak, yaşanacak olan küçük sağlık sorunları ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Yastık Almak

Rüyada yastık almak, izin istemek ile tabir edilir. Rüyasında yastık aldığını gören kişi, hayatından sıkılan ve memnun olmayan kişidir. Rüyada başkasına yastık almak, eşe verilen destek ile yorumlanır. Rüyada yastık almaya gitmek, şehri dışı yapılacak yolculuk ve istirahat ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Başını Yastığa Koymak

Rüyada başını yastığa koymak, kafa dinlemek ile yorumlanır. Rüyasında başını yastığa koyan kişi, yaşadıklarından yorulan ve ruhsal sorunlar yaşayan kişidir. Rüyada, başkasının başını yastığa koyduğunu görmek, başkalarına yük olmak ile yorumlanır.

Rüyada Yastık Kılıfı Görmek

Rüyada yastık kılıfı görmek, yapılamayan işlere bahane uydurmak ile tabir edilmektedir. Rüyasında kendi yastık kılıfını gören kişi, yapacağı işlerde başarısız olacak ve bundan dolayı sözlü tartışma yaşayacaktır. Rüyada başka birine ait yastık kılıfı görmek, özenilen kişilerin çok daha farklı olduğu ile yorumlanır.

Rüyada Mavi Yastık Görmek

Rüyada mavi yastık görmek, yaşanan yorgunluğun ve stresin kısa sürede bitmesine delalet eder. Rüyada mavi yastıkta yattığını gören kişi, sevineceği haberler alır. Rüyada başka birine mavi yastık vermek, destek olmak anlamına gelir. Rüyada bir çocuğun mavi yastıkta yattığını görmek, evlenmek ve çocuk sahibi olmak ile tabir edilir.

Rüyada Pembe Yastık Görmek

Rüyada pembe yastık görmek, hayal kırıklığı ve kalp kırıklığı üzüntüsü ile yorumlanır. Rüyada pembe yastıkta yattığını gören kişi, sevdiklerinden ayrılır ve bundan dolayı büyük üzüntüler yaşar. Rüyada başka birinin pembe yastıkta yattığını görmek, yakın çevreden biri ile aynı sıkıntıya düşülmesi ile yorumlanır.

Rüyada Yastıkta Bir Görmek

Rüyada yastıkta bir görmek, gelecek olan paranın beklenenden çok daha olacağına yorulur. Rüyayı gören kişi, bu neden ile maddi zorluklar yaşar.

Rüyada Yastık Doldurmak

Rüyada yastık doldurmak, istenilen şeylerin olması için plan yapmak ile tabir edilir. Rüyasında kendine yastık doldurduğunu gören kişi, rahat bir hayat yaşamak için her yolu dener. Rüyasında başka biri için yastık doldurduğunu gören kişi, ailesine ve dostlarına değer veren kişidir.

Rüyada Yastık Dikmek

Rüyada yastık dikmek, bir şeyleri saklamaya çalışmak ile tabir edilir. Rüyasında kendine yastık diktiğini gören kişi, geleceği ile ilgili plan ve birikim yapar. Rüyada başka birinin yastık diktiğini gören kişi, beklediği yardım ve desteği alamaz.

Rüyada Beyaz Yastık Görmek

Rüyada beyaz yastık görmek, temiz bir sayfa açmak, pes etmeden tekrar çabalamak ile tabir edilmektedir. Rüyada beyaz yastık görülmesi, ameliyat olmak ile de yorumlanır. Rüyada beyaz yastıkta yatmak, sakinleşmek ve plan yapmak ile tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani