Rüyada “Rüyada Yaşlanmak” Görmek

Rüyada Yaşlanmak

Rüyada yaşlanmak, rüyayı gören kişinin kimi konular içerisinde hayal kırıklığına uğrayacağına, işlerinin istediği gibi gitmeyeceğin, çok kısmetsiz bir döneme gireceğine işaret eder. Rüyada yaşlandığını görmek, aksiliklerin ortaya çıkacağı, ev içerisindeki hesabın her türlü şeye uymayacağına, kötü olayların peş peşe geleceği biçimde tabir edilmektedir. Rüyada yaşlanmak, şansızlık şeklinde kabul edilir. Kazancın düşüşe geçeceği, gelir kapısının kapanacağı manasına gelir.

Rüyada Yaşlanmak İslami Anlamı

Rüyada yaşlanmak ile ilgili olarak, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Her türlü kötülüğü işaret eder. Rüya içinde yaşlanmış kadın görmek, kişinin işlerinin kötüye gideceğini gösterir. Rüyada yaşlanmış birini görmek, Aile içerisinden birisinin yaşlandığını görmek ise rüya sahibini üzecek meselelerin ev içerisinde konuşularak tartılacağına işarettir. Rüyada yaşlanmış bebek görmek, hane içindeki huzursuzluklara ve aile büyüklerinin karışacağına ve moral bozukluğuna alamet eder.

Rüyada Gençken Yaşlanmak

Rüyada gençken yaşlanmak, bilincin erken uyanması ile beraber hayatın oldukça çabuk kavranmasına, bilgi ve görgüyü bireyin yaşıtlarına nazaran çok fazla olmasına ve akranları arasında itibar kazanmaya işaret eder. Rüyayı gören bireyin taşımış olduğu yaşam sevinci ile huzurlu olmayı başaran birey olacağına ve bunu kendisinde bulmayı bileceğine işarettir.

Rüyada Birden Yaşlanmak

Rüyada birden yaşlanmak, rüya sahibinin sağlıklı, uzun ve güzel bir yaşam olacağını belirtir. Stres, sıkıntı, keder ve üzüntüden uzak yaşayıp bireyin kendisini, insanları, hayvanları ve doğayı sevmeye, Allah’a yakınlaşacak olan hayır işleri yapıp manevi olarak mutluluğu yakalamaya tabir edilmektedir.

Rüyada Yaşlanmış Birini Görmek

Rüyada yaşlanmış birini görmek, üzücü haber anlamını taşır. Mutsuzluk manasına da gelmektedir. İlerleyen yaşlardaki bireyler için ise, duymuş oldukları özlemin çoğalacağına, kendilerini yalnız hissettiklerinden ötürü ağladıklarına, dertlerini kimselere açmadıklarına yorulur. Sevilecek, destek görülecek bireylerden uzak kalmak, geçen günlere hasret kalmak manasına gelir.

Rüyada Yüzünün Yaşlanması

Rüyada yüzünün yaşlanması, kötü bireylerin yenilgiye uğratılıp, üzüntü verilen vaziyetlerin ortadan kaldırılacağına, uzun süredir işsizlik durumunun biteceğine, hak etmiş olunan makama uzun zamanlı kavuşulacağına, başarılı bir insan olunacağına delalet eder. Aynı zamanda birey muhtaç kişilere yardım edip, çevresinde bulunan insanların dertlerine derman olacağı söylenebilir.

Rüyada Başkasının Yaşlanması

Rüyada başkasının yaşlanması, o bireyin yaşamda çekeceği her türlü cefanın, içerisine düşeceği her türlü kederli vaziyetlerin olacağını ifade eder. Yakın etraftan birisinin başına gelecek olan felaketlerden haberdar olmak, sağlık bozulması veya o bireyin geçireceği ameliyat sonrasında ziyaretine gitmek manasına gelir.

Rüyada Genç Birinin Yaşlanması

Rüyada genç birinin yaşlanması, düşüncesiz yapılan hamleler sürecinde kötü olayların yaşanmasına, yaşam biçiminde koca farklılıklar yapılacağına, kazancın her zaman artacağına, sıkıntılar dahilinde yardım alınacağına ve bu sayede sorunların çözülmesi anlamına gelmektedir.

Rüyada Yaşlı Biriyle Evlenmek

Rüyada yaşlı biriyle evlenmek, çok mutlu olmayı gösterir. Bireyin yapacağı seçimlerden tatmin olacağının haberini verir. Rüya içerisinde yaşlı biri ile evlenip, mutsuz olduğunu görmek ise bireyin kendisine yazık edeceği ve haksızlık yapılacak hamleler yapmaya, üzülmeye işarettir. Bu yüzden çok mutsuz olunacağı bilinmelidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani