Rüyada “Yaşlanmak” Görmek

Yaşlanmak
 Rüyada Yaşlanmak, Rüyada Yüzünün yaşlandığını görmek, Rüyada Yaşlandığını çocuk, kadın veya adam görmenin anlamı. Rüyada Yaşlanmak, hakkında İslami ve Dini rüya tabirlerini yazımızdan okuyabilirsiniz.

Rüyada yaşlanmanın görülmesi genellikle alimler tarafından olumlu olarak yorumlanmaktadır. Bu rüya gören kişilere uğur ve bereket getiren, kişinin olgunlaşacağını gösteren kişi için güzel bir rüya şeklinde yorumlanmıştır. Temiz niyetli olan kişiler, olgunlaşmalarının ve edindikleri değerli tecrübelerin keyfini süreceklerdir. Bu kişiler yakın zamanda kendilerinden yaşça büyük olan bir kişi tarafından bazı davranışları nedeni ile eleştirelecektir. Rüyada yaşlanmanın görülmesi genellikle rüyayı gören kişinin karakterinin olgunlaşarak güzelleşeceğinin bir işaretidir.

Rüyada Yüzünün Yaşlandığını Görmek

Rüyada yüzünün yaşlandığını görmek rüya tabircileri tarafından “bu rüya iyi huyunuzun, hayatta ilerleyeceğinizin, kendinizi geliştireceğinizin bir göstergesidir.” şeklinde yorumlanmıştır. Bazen de rüya tabircileri bu rüyayı kişinin yüzüne çirkin bir haberin verilmesi şeklinde yorumlamışlardır. Bu rüyayı gören kişi kadın ise genellikle özel hayatlarında bazı sıkıntılar yaşayacaklardır. Bu rüya bir erkek tarafından görülüyor ise de adamın iş hayatında bazı zorluklar meydana çıkacaktır. Bu kişiler dinde ve dini ilgilendiren bütün konularda bir nebze zorlanacakları söylenmiştir.

Ruyada Sevdiğini Yaşlanmış Görmek

Ruyada sevdiğini yaslanmis görmek kişinin iş hayatında yükselme uğruna olan azmini ve isteğini yansıtmaktadır. Bu kişiler yakın zamanda istedikleri yükselişi gerçekleştirerek, çalışmalarının karşılığını çok yakın zamanda alacaklardır. Yapılan bir diğer yoruma göre rüya sahibinin bazı konularda zorlanacağı söylenmektedir. Bu kişiler zorlanmaları onlardan çok büyük işler bekleyen kimselerin hayal kırıklığı yaşamasına ve onlardan ümidi kesmesine bile neden olabilir. Bu rüya genel olarak sevdiği kişinin büyük bir hayal kırıklığı yaşayacağına da işaret etmektedir.

Rüyada Birine Yaslanmak

Rüyada birine yaslanmak kişinin kendi başına bir işi başaramayacak olmasını ve kendi başına başarması gereken işlerde bile başkalarından yardım alacaklarının bir göstergesidir. Bu kişiler yakın bir zamanda kendilerine gelecek olan önemli bir fırsatı sırf kendileri karar veremiyor diye kaçırabilirler. Bunun sonucunda fırsatı kaçırdıkları için çok pişman olacaklardır. Bu kişiler sürekli başkalarına ihtiyaç duyduklarından dolayı, hayatta bir türlü istediği verimi ve bereketi elde edemeyecekler ve sürekli başkalarına bağımlı yaşamaya devam edeceklerdir.

Rüyada Yaşlandığının Söylenmesi

Rüyada yaşlandığının söylenmesi kişinin yakın zamanda hiç bir hastalığa yakalayamayacağına ve zor durumlarla karşı karşıya gelmeyeceğine yorulur. Bu kişiler yakın zamanda kendilerine çok iyi bakacak bu nedenle de hem fiziksel hem de zihinsel olarak kendilerini çok güçlü hissedeceklerdir. Bu rüyayı gördükten sonra çok kısmetsiz ve şanssız olan kişilerin bile, kısmetleri ve şansları açılacak ve kişilerin hayatına özellikle maddi anlamda uğur yağacaktır. Bu kişiler yakın zamanda kazandıkları paralar ile yüksek meblağlı yatırımlarda bulunarak geleceklerini garanti altına alacaklardır.

Rüyada Eski Sevgiliyi Yaşlanmış Görmek

Rüyada eski sevgiliyi yaşlanmış görmek kişinin özellikle iş hayatında bereketli bir dönem geçireceğine delalet eder. Bu kişilere hiç beklemedikleri yerlerden işler gelebilir. Hiç beklemediği kişiler sayesinde yüksek miktarlarda para kazanabilirler. Bu kişiler para parayı çeker mantığı ile, bir defa para kazandığı zaman daha çok para kazanacaklardır. Bu kişilerin hayatında bir takım aksiliklerin meydana geleceği söylense de bu kişiler, sahip oldukları maddi kaynakların yardımı ve olumlu kişilik özellikleri sayesinde yaşanabilecek olan her türlü aksiliğin üstesinden geleceklerdir.

Rüyada Sevgilinin Yaşlandığını Görmek

Rüyada sevgilinin yaşlandığını görmek kişinin iş hayatında beklentilerinin tepe taplak olacağı şeklinde yorumlanır. Bazı İslam alimleri bu durum için evdeki hesap çarşıya uymaz sözünü örnek olarak vermişlerdir. Bu kişiler bekledikleri projelerin sonuçlarını göremeyebilir ve hatta bu projelerin sonlandırıldığına şahit olabilirler. Rüyayı gören kişi erkek ise bu kişiyi musibetlerin bırakmayacağı ve hayal kırıklığı üzerine hayal kırıklığı yaşayacakları şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yüzünün Kırıştığını Görmek

Rüyada yüzünün kırıştığını görmek kişiye kısa zaman içerisinde gelecek olan kötü ve tatsız olayların ardı arkasının kesilmeyeceği şeklinde yorumlanmıştır. Bu rüya kötülüklerin bir başlangıcı olarak tabir edilir. Rüyada yaşlanmanın ve yüzünün kırış kırış olduğunu gören kimseler, hayatlarında birtakım uğursuzluklar yaşayacaklardır. Bu kişilerin değer verdikleri eşyalar kayıp olabilir, onlara gerekli olan eşyaları bozularak kullanılmaz hale gelebilir. Genel olarak bu rüya alimler tarafından bereketsizlik ve şanssızlık olarak görülür. Bu rüya aynı zamanda kişilerin hayatlarında kötü bir dönemin başlangıcı kabul edilir.

Rüyada Yüzünün Beyazladığını Görmek

Rüyada yüzünün beyazladığını görmek kişinin maddi anlamda bazı sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Bu kişiler için özellikle kazancın düşeceği ve eskisinden çok daha miktarda para kazanacakları söylenmektedir. Bu paralar da bereketi ile gelmeyeceğinden çok çabuk bitecek ve kişi harcadığı paradan keyif almayacaktır. Bu kişiler yaptıkları ticaretin yavaşlayacağını hatta ve hatta son bulacağına bile tanıklık edebilirler. Bir diğer rüya tabircisine göre de bu rüya aşk hayatında kısmetin son derece kapalı olacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bu kişiler uzun süre bekar hayatı yaşayabilirler.

Rüyada Birinin Yüzünü Kırmızı Görmek

Rüyada birinin yüzünü kırmızı görmek rüya sahibi kişinin çok sevdiği insanların kazançlarının düşeceğine ve gelir elde etmekte çok zorlanacaklarının bir göstergesi olarak yorumlanmaktadır. Bu kişilere tüm fırsat ve kazanç kapıları kapanacak ve kişi son derece sıkıntılı günler geçirecek anlamına gelir.

Rüyada Başka Birinin Yüzünü Siyah Görmek

Rüyada başka birinin yüzünü siyah görmek rüya sahibi kişi için geçim sıkıntısı yaşayacağının bir göstergesidir. Bu kişiler özellikle iş hayatlarında ve yaşadıkları evin içerisinde zorluklara katlanmak zorunda kalarak zahmetli bir hayat yaşayacaklardır. Yapılan bir yoruma göre bu kişiler adeta hayat yüzünden eziyet çeken kişilerdir.

Rüyada Kendi Yüzünü Siyah Görmek

Rüyada kendi yüzünü siyah görmek rüya sahibi kişinin bir hastalık nedeni ile üzülmesine ve çile çekmesine delalet eder. Bu hastalık çok ciddi bir hastalık olmayacaktır fakat kişinin hayatını yinede derinden etkileyecektir. Bir başka yoruma göre ise rüya sahibinin başına sağlığı yüzünden kötü olayların geleceği şeklinde yorumlar yapılmıştır. Bu işler neyse ki geldiği hızla giderek kişiyi yok yıpratmayacaktır.

Rüyada Yüzünü Nurlu Görmek

Rüyada yüzünü nurlu görmek çoğu insanın sandığı gibi hayırlara yorulan bir rüya değildir. Bu rüya genellikle kişinin bir hastalığa yakalanacağını bu nedenle keyfinin kaçacağı şeklinde yorumlanmıştır. Bu kişiler hastalık nedeni ile zor günler geçirecek ve eski günlerde olan rahatından eser bile kalmayacaktır. Bu kişilerin hastalık döneminde moralinin son derece bozulacağı ve bu nedenle de hiç bir şeyden keyif almayacakları söylenmektedir. Bir diğer yoruma göre ise bu rüya yaşanacak olan can sıkıntısına ve parasal açıdan zor günlere işarettir. Kişi sırf bu yüzden evden dışarı bile çıkmak istemeyecek ve kendini eve kapatacaktır.

 Rüyada Yüzünün Güzelleştiğini Görmek

Rüyada yüzünün güzelleştiğini görmek hem olumlu hem de olumsuz anlama sahip olan bir rüyadır. Bir anlama göre bu rüya kişinin yüzü nedeniyle hastalanacağı şeklindedir. Bir de bu kişinin çok çalışarak, çok bereketli para kazanacağı yorumu da yapılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.