Rüyada “Rüyada Yarma Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yarma Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Yarmanın rüyada görülmesi genel olarak olumlu şekilde yorumlanmakta olup rüya sahibine güzel müjdeler vermektedir. Bu rüya, rüya sahibine çok rahat bir hayatın haberini vermektedir. Rüya sahibinin eline geçen fırsatlar geçecek bir döneme ve bu dönemde hayal edilen her şeyin gerçek olacağına rivayet edilir.

Rüyada Yarma Çorbası Görülmesi

Rüyada yarma çorbası görmek, rüya sahibinin hanesinde yaşanacak bereket ve bolluğun müjdecisidir. Bu rüya, rüya sahibinin hanesinden bolluğun ve bereketin hiç eksik olmayacağı, her daim parasının olacağı ve yüzünün hep güleceği şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin ağız tadını ömrünün sonuna kadar yerine kalacağı şeklinde yorumlamaktadır.

Rüyada Yarma Yediğinin Görülmesi

Rüyada yarma yemek, rüya sahibine üstün başarılar ve zaferler müjdelemektedir. Rüyada yarma yediğinin görülmesi;

 • Rüya sahibinin herkesi kendine hayran bırakacak başarılar elde etmesine,
 • Hayatında gelmek istediği noktaya geleceğine,
 • Her gün daha fazla başarılı olacağına,
 • Zenginlik elde edeceğine işaret eder.

Rüyada Yarma Pilavı Görülmesi

Rüyada yarma pilavı görmek, rüya sahibine lüks bir hayatın haberini vermektedir. Rüya sahibinin hiç zahmet çekmeden, rahatlık ve huzur içerisinde yaşayacağının işaretçisidir. Bu rüyayı gören kimsenin lolaylıkla sahip olunamayacak mal, mülk ve yüklü bir banka hesabına sahip olacağı rivayet edilir.

Rüyada Haşlanmış Yarma Görülmesi

Rüyada haşlanmış yarma görmek, rüya sahibinin kolay yollardan sahip olacağı rızkı temsil etmektedir. Bazı yorumcular bu rüyayı, rüya sahibinin hafif işlerde çalışarak para kazanacağını, fakat sonrasında helal ekmek kazanacağı şeklinde yorum yapmaktadır. Bu rüya, rüya sahibinin dünya nimetlerinden bolca faydalanacağına işaret eder. Bazen de bu rüya rutin ve güzel bir şekilde ilerleyen bir birlikteliğin son bulacağı ve rüya sahibinin bu sebeple sıkıntılı zamanlar geçireceği şeklinde yorumlanır.

Rüyada Pişmiş Yarma Görülmesi

Rüyada pişmiş yarma görmek, rüya sahibi için zor zamanların habercisidir. Bu rüya, rüya sahibinin sorunlarının giderek artacağı ve karşısına çıkan engelleri bir türlü aşamayacağının işaretçisidir. Bu rüya, rüya sahibinin hem maddi hem de manevi anlamda sıkıntılar çekeceğine delalet eder. Rüya sahibinin sahip olduğu arkadaş sayısı fazla ise, arkadaşları ile sıkıntı yaşayacağına ve sosyal hayatında istenmeyen olayların olacağına rivayet edilir.

Rüyada Mısır Yarması Görülmesi

Rüyada mısır yarması görmek, rüya sahibine mutluluk ve huzuru müjdeler. Bazı yorumcular bu rüyayı olumsuz şekilde yorumlamaktadır. Bu rüyanın, rüya sahibinin evindeki huzurun bozulacağına işaret ettiği şeklinde yorum yapılır. Bazen bu rüya, rüya sahibini sağlık konusunda biraz daha dikkatli olması şeklinde uyarmaktadır. Rüya sahibi çalışıyor ise, etrafında bulunan ve bildiği bir kişiden dolayı işinde sıkıntılı bir dönem yaşayacağına delalet eder.

Rüyada Yarma Şeftali Görülmesi

Rüyada yarma şeftali görmek, rüya sahibinin isabetli bir girişim yapacağı ve bu girişimden çok para kazanacağı şeklinde yorumlanmaktadır. Bazı yorumcular bu rüyayı gören kişinin hayatının yatırımını yapma fırsatı elde edeceğine rivayet eder. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin güçlü bir kimse olduğu ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine işaret eder.

Rüyada Buğday Yarması Görülmesi

Rüyada buğday yarması görmek, rüya sahibinin işinde yükseleceğine ve istediği noktaya geleceğine işarettir. Rüya sahibi çalışıyor ise almak istediği mevkiyi alacağına işarettir. Bu rüya, rüya sahibine;

 • Elde edeceği sayısız fırsatları,
 • Ağız tadının yerine geleceğini,
 • Geleceği için güzel girişimleri,
 • Sıkıntı ve sorunlarını yakın zamanda atlatacağını müjdelemektedir.

Rüyada Buğday Görülmesi

Rüyada buğday görmek, rüya sahibinin gerçek hayatında verdiği emekleri, alın terini, zahmetleri ve çileleri temsil etmektedir. Rüyasında buğday gören kimsenin helal kazanç sağlıyor demektir. Bazen de bu rüya, rüya sahibinin ticaret hayatını iyi bilen ve yakın zamanda çok kar edecek bir iş yapacağına işaret eder. Rüyada buğday görülmesi ile ilgili farklı yorumlar şu şekildedir;

 • Rüyada görülen buğday Diyanet yorumuna göre; sıhhatli ve huzurlu bir yaşama başlanılacağına işaret eder. Rüya sahibi bekar ise yakın zamanda evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına işarettir.
 • İmamı Nablusi (r.a) yorumuna göre; rüyada buğday görülmesi büyük uğraşlarla elde edilecek, şerefli bir mala işaret eder. Rüya sahibi erkek ise ve yatağın üzerinde buğday görürse, hanımı hamile demektir.
 • Câferi Sâdık (r.a) demiştir ki; rüyada görülen buğday, zarar ve gurbete işarettir.
 • Rüyada buğday tarlası görmek; rüya sahibinin duygusallığının artacağı ve bu sebeple çok üzüleceği bir döneme işarettir. Rüya sahibinin önüne gelen fırsatları değerlendiremeyeceğine delalettir.
 • Rüyada buğday çuvalı görmek, rüya sahibinin canını sıkacak haberler alacağına işaret eder. Bazen de rüya sahibinin gireceği yoğun iş temposunu simgelemektedir.
 • Rüyada buğday ekmek, rüya sahibinin gönlü zengin ve iyi kalpli biri olduğuna işarettir.
 • Rüyada buğday tanesi görmek, rüya sahibinin yakın zamanda mutluluk ve bereket içerisinde olacağına işaret eder.
 • Rüyada buğday almak, rüya sahibinin yaşayacağı bazı sorunları ve zorlukları işaret etmektedir.
 • Rüyada buğday yemek hayırlara vesile olan bir rüyadır. Rüya sahibinin sahip olacağı hayırlı kazançlara ve helal rızka işaret eder.
 • Rüyada buğdayın ekildiği tarladan acı ve yenmeyecek buğday çıkması, rüya sahibinin şüpheli mala sahip olduğu ya da faiz yediğine delalet eder.
 • Taneleri olgunlaşmış, yeşil başaklar görülmesi bol ve rızık dolu bir sene geçirileceğine işarettir.
 • Yeşil başak yediğinin görülmesi, rüya sahibinin ibadetlerinin artacağına ve Allah yoluna daha çok yöneleceğine işaret eder.
 • Rüyada toplu buğday başakları görmek, rüya sahibinin haksızlıklar sonucu kazandığı dünyalık mala işaret eder.
 • Rüyada dökülen başaklar toplamak, rüya sahibinin zor zamanında varlıklı birinde yardım göreceğine işaret eder.

Rüyada Dövme Pişirdiğinin Görülmesi

Rüyada dövme pişirmek, rüya sahibinin hayallerini gerçekleştiremeyeceğine işarettir. Bazen bu rüya, rüya sahibinin sıkıntılı döneminden kurtulacağına ve üzüntülerinin son bulacağına delalet eder. İslam alimlerinin yorumuna göre bu rüya, rüya sahibinin ölümün manalarını bulmaya çalışacağı rivayet edilir. Farklı yorumlara göre bu rüya, rüya sahibine;

 • Uzak bir yerden gelmesi beklenen haberin geleceğine,
 • Maddi durumlarda düzelme olacağına,
 • Yeni kişilerle büyük ve başarılı projelere girileceğine,
 • Büyük başarı ve şansın geleceğine,
 • Eğlenceli ve güzel günlerin geleceğine,
 • Rahata erileceğine işaret eder.

Rüyada Dövme Pilavı Pişirildiğinin Görülmesi

Rüyada dövme pilavı pişirmek, rüya sahibinin paraya ihtiyacı olduğuna ve bunun için borç alacağına işaret eder. Rüya sahibinin yaşadığı maddi ve manevi sıkıntılar nedeniyle borçlarını ödeyemeyeceğine delalettir. Rüya sahibinin maddi sıkıntılarından kurtulmak için yeni bir işe gireceğine rivayet edilir. Bu yeni iş sayesinde çok para kazanacağı şeklinde de yorum yapılmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani