Rüyada “Rüyada Yarış Görmek” Görmek

Rüyada Yarış Görmek

Rüyada Yarış görmek, borçtan kurtulmaya, darlıktan sonra ferah bir nefes almaya yorumlanır. Rüyada yarış gören kimse, ortamın dolmasına, sofraların bereketlenmesine delalet eder. Rüyada yarış görmek, maddi açıdan rahat bir döneme girilmesine işarettir.

Rüyada Yarış Görmek İslami Anlamı

Buna mukabil İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki; rüyada yarış görmek kişinin inançları doğrultusunda hayırlı bir kul olmak adına sevap yolundan asla vazgeçmemesi anlamına da gelmektedir.

Rüyada Yarış Yapmak

Rüyada yarış yapmak mücadele azminden asla vazgeçmeyen yaşlı bir emektardan fikir almak demektir. Bu kanaat önderi sayesinde henüz toy olan rüya sahibi yolunu bulacak ve o yolda salim bir şekilde ilerlemeyi bilecektir.

Rüyada Yarış İzlemek

Rüyada yarış izlemek iki çok yakın arkadaşın tartışmasına ve kavgasına tanıklık etmek demektir. Rüya sahibi bu iki arkadaşı yeniden barıştırmak için çeşitli çabalar göstermiş olsa da sonuç mutsuz olacaktır. Yarış izlemek aynı zamanda mahkemede tanıklık etmek manasına da gelir.

Rüyada Yarış Kazanmak

Rüyada yarış kazanmak kişinin çok isteyip de elde edemediği şeyin karşısında dize gelmeyip sebat ederek zafer gününe kadar canla başla mücadele etmesi anlamına gelir. Bunun yanı sıra yarış sonrasında aile büyükleri tarafından tebrik edildiğini gören kişi ailesi için gurur kaynağı olmaya gerçek hayatında da devam edecektir.

Rüyada Yarış Pisti Görmek

Rüyada yarış pisti görmek yüksek rekabet isteyen bir iş ortamına girmeye, burada strese bağlı nedenlerle hasta olmaya delalettir. Kişi iş yüküne daha fazla dayanamayarak istifa etme kararı alabilir. Yarış pistinde birini kovalayan kişi rekabet ortamından kazançlı bir şekilde çıkmayı bilir.

Rüyada Yarış Motoru Görmek

Rüyada yarış motoru görmek kendi inançlarından ve düşüncelerinden asla taviz vermeyen idealist bir kişinin tüm müdahalelere ve karşı koyuşlara rağmen mücadelesini asla bırakmayacağı anlamına gelir. Yarış motorunu sürerken yalpaladığını ve kaza yapmak üzere olduğunu gören kişi gerçek hayatına alacağı kişiler konusunda titiz davranmalıdır.

Rüyada Yarış Arabası Görmek

Rüyada yarış arabası görmek kişinin ahiret inancını bırakıp dünya nimetleri ve zevkleri arasında kaybolması, bol bol sefa sürüp başkalarını hiç düşünmemesi anlamlarına gelmektedir. Yarış arabasının hız yaparak duvarları parçalayarak kendi evine doğru girdiğini gören kişi için gelen konuklar arasında birinin fitne bırakıp gitmesi ihtimaller dahilindedir.

Rüyada Yarış Atı Görmek

Rüyada yarış atı görmek kişinin kumar oynamasına, tüm para ve mal birikimini kumar yolunda harcayarak başta kendisi olmak üzere tüm ailesini ve aile büyüklerini yıpratmasına delalettir. Rüyasında bir yarış atının kendisini kovaladığını gören kişi geçmiş hayatındaki işlediği günahların bedelini şimdiki zamanında ve hayatında öder.

Rüyada Koşu Yarışı Görmek

Rüyada koşu yarışı görmek kişinin hiç gereği yokken bir rekabet hissi ile birlikte sevdiklerinin kalbini kırması anlamına gelir. Koşu yarışının sonunda kana kana su içtiğini gören ve terli olan üstünü değiştirdiğini gören kişi sonunda çok özlediği bir şeye kavuşmanın heyecanını haklı gurur ile birlikte yaşar.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani