Rüyada “Rüyada Yaratık Görmek” Görmek

Rüyada Yaratık Görmek

Rüyada Yaratık görmek, hem iyi hem de kötü anlamlara gelebilecek karmaşık rüyaların karşılığıdır. Rüyada yaratık gören kimse, kişinin başına üst üste usandırıcı hadiseler gelir. Rüyada yaratık görmek, bununla birlikte yaratık bir bebek görmek nifak tohumlarının atıldığına işaret eder.

Rüyada Yaratık Görmek İslami Anlamı

Rüyada yaratık görmek, İmam Nablusi (r.a) buyurmuştur ki rüyada yaratık görmek kişinin salih bir şekilde işlediği amellerin karşılığını er ya da geç göreceği anlamlarına gelir.

Rüyada Yaratık Doğurmak

Rüyada yaratık doğurmak birçok rüya yorumcusu tarafından en menfur ve uğursuz rüyalardan biri olarak nitelendirilmektedir.

Rüyada Yaratık Olmak

Rüyada yaratık olmak iyi bir insan iken yaşanılan türlü kötü deneyimlerden sonra kötülükler yapan bir kişi olmaya doğru evrilmek demektir. Rüyada yaratık olup sağa sola fütursuz bir şekilde saldıran kişi gerçek hayatında aile büyüklerini kızdıracak birtakım hareketlerde bulunur.

Rüyada Yaratık Öldürmek

Rüyada yaratık öldürmek hem kendisi hem de hane halkı için fesat tohumları eken bir kişinin evden uzaklaştırılması ve onla bir daha hiçbir şekilde diyalog kurulmaması anlamına gelir. Rüyada yaratık görmek, bu kişinin evden uzaklaştırılması ile birlikte evdeki feraset ve bereket aynı oranda artar, hane halkı çocukları ile birlikte bir düşmanı başından savmış olur.

Rüyada Yaratık Sevmek

Rüyada yaratık sevmek ”yaratılanı severiz Yaradan’dan ötürü” deyişinin vücut bulmuş halinin yansımasıdır. Rüyasında dört kolu olan küçük bir yaratığı sevmek eve gelecek habersiz bir misafirin birçok iyi haberi de beraberinde getireceği ve hane halkını mutlu edeceği anlamlarını taşır.

Rüyada Yaratıklarla Savaşmak

Rüyada yaratıklarla savaşmak haksızlığa karşı hiçbir şekilde tavizi olmayan bir insanın hak hukuk yolunda sürekli olarak mücadele etmesi demektir. Rüyasında yaratıklarla savaşıp onlara yenilen kişi gerçek hayatında dost görünümlü düşmanlara karşı zafer elde eder. Tersi doğru çıkan rüyalardan biri olan bu rüya hayırlı sonuçlar barındırmaktadır.

Rüyada Yaratık Saldırısı

Rüyada yaratık saldırısı birçok bakımdan kötü ve uğursuz bir rüya olarak tabir edilmektedir. Yaratık saldırısı karşısında ailesini korumaya çalışan kişi gerçek hayatında da maddi sıkıntılara karşı ailesinin etkilenmemesi için elinden geleni ardına koymaz. Yaratık saldırısı aynı zamanda birikmiş borç ve yığılmış mal gibi çeşitli maddi manalar da uyandırabilir.

Rüyada Yaratıktan Korkmak

Rüyada yaratıktan korkmak bir anda kendini kavga ortamında bulan kişinin pısırık ve korkak davranarak herkesi şaşırtması ve yanılması demektir. Şiddete karşı makul ölçülerde yumuşak davranarak imal yolunda dev bir adım atan kişi salih ameller işleyerek ahiret hayatını zenginleştirir. Birden saldıran yaratık karşısında kılıcına davranan kişi ise hakkın yolunda çarpışarak iyi bir amel oluşturur.

Rüyada Uçan Yaratık Görmek

Rüyada uçan yaratık görmek kişinin kendi kıyametine, yani ölümüne yaklaştığını ima eden bir rüya çeşididir. Rüyasında evinin önünde hem uçan hem de konan büyük bir yaratık görmek evin üzerine çöken kara bulutların ve geçimsizliklerin bir simgesi olarak anlamlandırılmalı ve önlem alınmalı.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani