Rüyada “Rüyada Yarasalar Görmek” Görmek

Rüyada Yarasalar Görmek

Rüyada Yarasalar görmek, Dini rüya alimleri tarafından pek hayra yorumlanan bir rüya değildir. Rüyada yarasa sürüsü görmek, genellikle yolunda giden şeylerin tersine döneceği yolunda giden bir işin bozulacağı, kişilerin maddi veya manevi anlamda zorlanacakları durumlarla karşı karşıya kalacağına ve kişinin üzücü haberler alacak olduğunu gösterir.

Rüyada Yarasalar Görmek İslami Anlamı

Rüyada yarasalar görmekİmam-ı Nablusi(r.a)’ aynı zamanda  kişinin hedeflediği amaca ulaşmasında bir takım engellerle karşı karşıya kalacağının ve zorlu günlerin habercisidir. Bazen de rüyada yarasalar görmek, hayra ve huzura tabir olunur. Rüyada görülen durumlara göre çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır.

Rüyada Yarasa Beslemek

Rüyada yarasa beslemek farklı anlamlarla yorumlanabilmektedir. Genellikle düşmanınızı alt edeceğinize ve düşmanınızı kendinize muhtaç edeceğinize dair tabirler bulunur. Rüyada görülen yarasa genelde düşmanı ifade etmektedir. Aynın zamanda beslenen yarasa da yine düşmanın siz tarafından besleneceğine ve düşmanınızın size muhtaç olduğuna yorumlanmaktadır. Rüyasında yarasa besleyen kimseler düşmanına karşı büyük bir zafer elde edecek ve başarılarının önündeki engeller ortadan kalkacaktır.

Rüyada Yarasa Kovalamak

Rüyada yarasa kovalamak genellikle maddi anlamda iyi olarak tabir edilmektedir. Rüyasında yarasa kovalayan kimsenin maddi anlamda yükseleceğine, miras durumunun söz konusu olacağına ve kişinin malının 2 katı artacağına dair yorumlanmaktadır. Yarasa kovalamak hayra, olumlu gelişmelere, kişinin maddi ve manevi olarak huzura kavuşacağına işaret etmektedir. Rüyayı gören kimsenin düşmanlarının uzaklaşacağına, mutluluk verici gelişmeler yaşanacağına ve bir birini kovalayan başarılara delalet etmektedir.

Rüyada Yarasa Öldürmek

Rüyasında yarasa öldürdüğünü gören kimsenin başında bir uğursuzluk var ise bu uğursuzluğun ortadan kalkacağına işaret etmektedir. Alimlerin yorumlarına göre rüyada yarasa öldürmek, kişilerin refaha ereceğinin ve artık hayatlarının yolunda gideceğinin göstermektedir. Rüyada yarasa öldüren kişinin şansı açılacak olup artık hayatında her şeyin yoluna gireceğine ve güzel günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüyada Yarasa Saldırısı

Bir kimse rüyasında yarasaların saldırısına uğramış ise bu üst üste gelecek olan sıkıntılara ve şanssız yaşanacak olaylara yorumlanmaktadır. Aynı zamanda maddi ve manevi anlamda kayıplar yaşanacağına ve sağlık sorunlarına da delalet etmektedir. Genel olarak rüyada yarasa saldırısı bahtsız ve şanssız bir döneme girileceğini göstermektedir.

Rüyada Yarasa Isırması

Rüyada yarasa ısırmasının görülmesi pekiyi anlama gelmemektedir. Rüyada yarasa ısırması gören kimselerin hayatının altüst olmasına, işlerinin bozulmasına, hane içerisinde oluşacak olan huzursuzluğa ve düşmanlardan gelecek olan bir zarara tabir edilmektedir. Rüyayı gören kimse güçsüz ve bitkin bir kişi ise kendini tehlikelere karşı koruyamayacağına ve kaçtığı düşmanlar tarafından yakalanacağına dair yorumlanmaktadır.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüyasında yarasa yakaladığını gören kimselerin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına dair yorumlanır. Rüyada yakalanan yarasa ile birlikte kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağı, kişinin refaha ereceği ve kişilerin işlerinin yoluna gireceği düşünülmektedir. Genel olarak rüyada yarasa yakalamak iyi anlama yorumlanır ve kişinin şanslı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani