Rüyada “Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Yarasa Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Yarasa görmek, rüyayı gören kişi için genel anlamda özel hayatı ve iş hayatı ile ilgili olarak iyi yorumlar yapılmamaktadır. Rüyada yarasa görmek, yolunda giden her şeyin bozulacağı, düzenin alt üst olacağı, darlık ve sıkıntıya düşüleceği, maddi ve manevi anlamda yıkımların olacağı demektir.

Yarasanın rüyada sürüsü görmek, kişinin hayatta başarmak istediği şeylerin karşısına engeller çıkacağı ve bu engelleri aşmak için çok çaba sarf etmesi ve ruhen çok yorulacağına işaret etmektedir. Fakat bu sorunlara karşı dik durulması, sebat edilmesi ve mücadele etmekten vazgeçilmemesi takdirde problemler ne kadar büyük olursa olsun biteceği görülmektedir.

Rüyada Yarasa Görmek İslami Anlamı

Rüyada yarasa görmek, İslam Alimleri, şu yorumları yapmışlardır. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyaya yarasa girdiğinde hayatın tadının kaçacağı, mal ve mülkün azalacağına, fakirleşmenin olacağına, hastalıkların çıkacağına ve uzun bir süre devam edeceği yönünde yorumlanmaktadır.

Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Kişinin rüyasında yarasayı görmesi hayra yorulmaz. Geçmişte yapılan hataların ortaya çıkacağı ve bu hataların karşılığı olarak bazı belaların ve musibetlerin geleceği, belaların getireceği sonuçlar ile uzun bir süre meşgul olunacağına delalet eder.

Rüyada Yarasa Yapışması

Rüyada yarasa yapışması, kişinin hayatına sirayet eden belaların, büyük problemlere yol açması. Bu problemlerin uzun süre kişiyi meşgul edeceği ifade edilir. Borç batağına saplanmaya, sağlık problemlerinin bir türlü geçmeyeceği, hayatın her yerinde aksaklıkların olacağı söylenir. Üzücü ve sıkıntı haberlerin sürekli olarak artması demektir.

Rüyada Yarasa Çarpması

Rüyada yarasa çarpması, rüya sahibinin hayatında bir anda büyük sıkıntıların çıkacağına, hesapsız yapılan harcamalardan dolayı, borçların patlak vereceği, beklenmedik belaların ortaya çıkacağı anlamlarına gelmektedir.

Rüyada Yarasa Ölüsü Görmek

Rüyada yarasa ölüsü görmek, Uzun bir süre darlık çekilen bir hayatta feraha, huzura ve mutluluğa geçilmesi olarak değerlendirilir. Uzun bir süre yaprak dökümü gibi bir çöküntü yaşanılmasının ardından yeni bir hayata merhaba denmesi. Daha düzenli ve güzel bir hayata geçilmesi olarak değerlendirilir. Kişinin kendisine karşı planlanan kumpasın ortaya çıkması ve bu kumpastan zarar görmemesi ve daha tedbirli olmasını sağlaması olarak ifade edilir.

Rüyada Yarasa Yumurtası Görmek

Rüyada yarasa yumurtası görmek, Rüya sahibinin başına problemler gelmeden önce bir kaç ikaz niteliğinde şefkat tokadı yiyeceğine. İş hayatında hafif aksaklıklar meydana geleceği bundan dolayı kişinin iş hayatında ve kendi sosyal hayatında düzeltmesi gereken hataları biran önce düzeltmesi gerektiği söylenir.

Rüyada Yarasa Yakalamak

Rüyada yarasa yakalamak, meydana gelen sorunların, belaların, musibetlerin, neden olduğunu, sorunun kaynağının belirlenmesidir. Bu sayede gerçek hayatta kişi başına gelen olumsuz olayların nedenlerini öğrenerek, sorunlarını çözmeye, daha dikkatli davranarak hatalarını tekrarlamayacağı olarak tabir edilir.

Rüyada Yarasa Eti Yemek

Rüyada yarasa eti yemek, haram yollara sapılacağına, gayri meşru yollarla para kazanılacağı ve bu paradan hayır görülmemesi olarak görülmektedir. İşlerin bir zaman sonra hep ters gitmesi, bir türlü normal bir düzen tutturulamayacağı olarak yorum yapılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani