Rüyada “Rüyada Yanak Görmek” Görmek

Rüyada Yanak Görmek

Rüyada Yanak görmek, hayra, iyiliğe bolluk ve berekete, sevince, güzel ahlaka işaret eder. Rüyada yanak gören kimse, yanağın durumuna göre değişik yorumlar ve tabirler ile uyarılmıştır.

Rüyada Yanak Görmek İslami Anlamı

Kirmani(r.a.)’ya göre rüyada görülen güzel yanak iyi ve güzelliğe işaret ederken bunu tam tersi görülen rüyalar ise korku endişe, üzüntü, hastalık gibi durumların başa geleceğine işaret eder.

Rüyada Yanak Sıkmak

Rüyada yanak sıkmak rüyayı gören kimsenin yanağını sıktığı kişinin ortaya koyduğu çalışmalar ve projelerine hayran olduğu anlamına gelir. Gerçek yaşamda bu kimse ile bir türlü konuşma imkanı bulamamasına ama yakın zamanda konuşma yapacağına ve o kişiye olan hayranlığını yüzüne söyleyeceğine işaret eder.

Rüyada Yanak Isırmak

Rüyada yanak ısırmak rüyayı gören kimsenin yanağını ısırdığı kişiye gerçek hayatında bir takım duygular beslediğine işaret eder. Ancak bu kimseye gerçek hayatında bir türlü duygularını söyleyemediği uygun zamanı bulamadığı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kimse yanağını ısırdığı kişiye yakın zamanda duygularını söyleme cesareti bulacak ve açılacaktır anlamına gelir.

Rüyada Yanak Almak

Rüyada yanak almak rüya sahibinin eline geçen fırsatları kendi yönüne çevirerek ve bu fırsatları kullanırken bir takım olaylardan ders çıkararak hayatını yeniden şekillendirip daha doğru şekilde yaşayacağına işaret eder.

Rüyada Yanak Şişmesi

Rüyada yanak şişmesi sevdiği herkes tarafından terkedileceğine yalnız kalacağına bu yüzden bir süre depresyona gireceğine işaret eder. Bazı durumlarda ise mutluluk bulup işlerinin yolunda gideceğine, maddi kayıplarının yerine konulacağına, manevi anlamda ise kayıplar yaşayacağına işaret eder. bu rüyayı gören kimse çevresiyle büyük tartışmalara girebilir ve bu tartışmalardan sonra küslükler yaşanabilir diye tabir olunur.

Rüyada Al Yanak Görmek

Rüyada al yanak görmek bir hastalığa uğrayacağına ve bu hastalıktan kurtulmak için ilaç kullanmak zorunda kalınacağına işaret eder. İşe yaramaz bir akraba tarafından sorunlu bir ortama çekilerek zarara uğrayacağına ama bu olayın sonunda esenliğe ve huzura kavuşacağına delalet eder. Büyük sorunlarla uğraşacağına ama bu süre içerisinde neredeyse hiç zarara uğramadan kurtulacağına işaret eder. Aynı zamanda bu rüyayı gören kimse keyifli zamanlar geçirecek ve günün getirdiği stresten etkilenmeyip huzurlu bir zaman geçirecek demektir.

Rüyada Yanak Yanağa Olmak

Rüyada yanak yanağa olmak rüyayı gören kişinin rüyasındaki kişiyle birlikte hareket edecek ve bu sayede rahat bir hayata kolay bir paraya ve kazanca kavuşacak demektir. Bu rüyayı gören kimse maddi ve manevi büyük sıkıntılara uğrayacak ama bu sıkıntılardan sonra çok büyük bir rahatlığa kavuşacak demektir. Bu rüyayı gören kimse çok büyük atılımlar yaparak büyük iş fırsatları elde edecektir şeklinde tabir olunur.

Rüyada Yanaktan Öpmek

Rüyada yanaktan öpmek kişinin duygusal ilişkilerine delalet eder. Kişinin mutlu mesut yaşayacağı zamanların her geçen gün artacağına ve bu sayede sevdiceğiyle mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Pembe Yanak Görmek

Rüyada pembe yanak görmek huzurun ve mutluluğun çok yakında olduğuna bu mutluğa kavuşmak için çok beklenildiğine işaret eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani