Rüyada Yağmurda Islanmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

I
A+
A-
Rüyada Yağmurda Islanmak Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada yağmurda ıslandığını görmek İslam alimleri tarafından genellikle paraya kavuşulacak olmanın bir göstergesi şeklinde yorumlanmıştır. Bununla birlikte yağmurun nasıl yağdığı, ne şiddete yağdığı ve rüyada yer alan ve önemsiz gibi görülen bütün detaylar aslında son derece önemlidir. Bu kişiler genellikle hayatlarına bereket gelmesine neden olacak para gibi maddi değerlerini hayatlarına çekerek mutluluğu parada ve benzeri maddi değerlerde bulacaklardır.

Rüyada Yağmurda Islanmak Ve Koşmak

Rüyada yağmurda ıslanmak ve koşmak kişinin hayatta sürekli koşturma peşinde olduğu ve aceleci bir yapıya sahip olduğunun bir göstergesidir. Bu kişiler yakın zamanda beklemedikleri bir kişinin yaptığı teklif sonrasında para ile karşılaşabilirler. Fakat bu kişiler kendilerine sunulan bütün fırsatlardan adeta kaçacaklar ve bir türlü mutluluğu bulamayacaklardır. Bu kişiler son zamanlarında hayatlarında genellikle üzüntü, keder, pişmanlık, zorlanma gibi kötü duyguları yaşayarak kendilerini kötü hissedeceklerdir.

Rüyada Başkasının Yağmurda Islandığını Görmek

Rüyada başkasının yağmurda ıslandığını görmek kişinin çevresine gereğinden çok önem veren bir yapıya sahip olduğunun bir göstergesidir. Bu kişiler rüya alimlerinin yorumlarına göre uzun sürecek bir darlık durumu yaşayabilirler. Bu durumun temel nedeni ise kendilerine keder verecek bazı sözleri işitmeleridir. Bu sözler kendilerinden yaşça büyük ve mevkii olarak yüksek kişilerden gelecek ve rüya sahibi kişiyi son derece üzecektir. Genellikle bu rüya kötü söze bir işarettir. Bu kişiler bu sözler yüzünden bazen para, bazen gelecek önemli miktarda rızıkları kayıp edebilirler şeklinde yorumlar yapılmıştır.

Rüyada Yağmurda Sırılsıklam Islanmak

Rüyada yağmurda sırılsıklam ıslanmak kişinin hayatta abartılı davranışlar sergilediğinin bir yorumudur. Bu kişiler abartılı davranışlar sergilediklerinden dolayı çevresi tarafından çok konuşulacaklardır. Bir diğer yoruma göre ise bu kişiler hayatlarında çok kısa süre içerisine fazlaca bir rahatlığa kavuşacaklardır. Rahatlıkları o kadar abartılı bir derecede olacaktır ki, bu kişiler kendilerini kibre kaptıracaklardır. Bu kibirleri yüzünden çevrede adı kötü şekillerde anılacak fakat rüya sahibi kişi vurdumduymaz bir kişiliğe sahip olduğu için bu durumu hiç umursamayarak yoluna aynı kibirle ve ayni şekilde ısrarcı bir şekilde devam edecektir.

Bir diğer yoruma göre bu kişiler rahatlıktan ziyade iyi ameller yapma alışkanlığına sahip olacaklardır. Bu ameller sayesinde kişiler vicdan olarak kendilerini çok rahat hissedeceklerdir. Çevrelerine güzel söz söyleyecekler, zor durumda kalan kişiler için kendi mallarından feragat edeceklerdir.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek kişilerin hayatlarında genellikle yalnız olacağının bir göstergesidir. Bu kişiler yalnız para kazanacak, yalnız başına bir evde yaşayacak, yalnız başına yemeklerini yiyeceklerdir. Bu kişiler yalnızlıklarından son derece memnun olacak ve bu şekilde bir ömür geçirmek isteyeceklerdir. Rüyada yağmurda yürümek bu yoruma ilaveten farklı bir kaç şekilde de yorumlanır. Bu kişiler yakın zamanda bol miktarda gümüş satın alarak mal varlıklarına ekleme yapabilirler. Bunun dışında bir yorum ise kişinin para kazanarak bu sayede hayırlı bir haber alacağı ve bu haber sayesinde mutlu günler geçireceği şeklindedir.

Rüyada Sevgiliyle Yağmurda Islanmak

Rüyada sevgiliyle yağmurda ıslanmak genellikle rüya sahibi kişilerin özellikle çok sevdikleri kişiler tarafında sevinç verici bir güzel söz ya da güzel bir haberin duyulmasına işarettir. Bu güzel haber her alanda olabilir. Bu kişiler rüyayı gördükten sonra para kazanmaya başlayacak, eğer zaten para kazanan kişiler iseler, daha çok para kazanmaya başlayacakları anlamına gelir. Bu kişiler özel hayatlarında bazı hayırlı haberler alarak hayatlarının en güzel dönemlerini yaşamaya başlayabilir ve bu nedenle çevrelerine güzel enerjiler yayan insanlar haline gelebilirler. Bu sayede çevrelerindeki insanlar tarafından mutluluk konusunda örnek insanlar haline geleceklerdir.

Rüyada Sevdiğin Kişiyle Yağmurda Islanmak

Rüyada sevdiğin kişiyle yağmurda ıslanmak kişinin canından çok sevdiği bir insan ile gireceği yeni ve güzel bir işin habercisi olarak görülmektedir. Bazı İslam alimleri bu rüyayı gören kişilerin, sevdikleri kişi ile birlikte bir işin hem zararına hem de karına birlikte ortak olacakları şeklinde bir yorum getirmişlerdir. Bu kişiler hayatlarında uğurlu gelişmeler yaşayacaklardır. Bu nedenle bu kişilerin gözleri açık olmalıdır. Yapılan diğer bir yoruma göre bu kişiler özel hayatlarında sevdikleri kişilere karşı son derece hizmetkar ve vericidirler. Bu nedenle çevresi tarafından sevilirler ve çevrelerinden güzel haberler almaya devam ederler.

Rüyada Karanlıkta Yağmurda Koşmak

Rüyada karanlıkta yağmurda koşmak rüya sahibi kişinin olmayacak bazı işlerin peşinden inatla gittiğinin bir göstergesidir. Bu kişiler altın kalpli olmalarına karşın çevrelerinde kendileri hakkında bazı kötü sözler duyabilirler. Bu sözler genellikle para ile ilişkilendirilen konular hakkında olacaktır. Bu kişilerin bazı konularda kıskançlık yapacağı çevresindeki kişilerin sahip olduğu mallara karşı nazar edeceği bilinmektedir. Bu kişiler bu özelliklerinden vazgeçmedikleri takdirde hayatlarına olumsuz bir enerji çekecek ve kötü bazı olaylara kendi elleri ile neden olacaklardır. Bu nedenle bu kişiler hiçbir konuda çevrelerine karşı kıskançlık etmemeli, herkesi sevmeseler bile çevresindeki insanlara nazar etmemelidirler.

Rüyada Yağmurdan Koşarak Kaçmak

Rüyada yağmurdan koşarak kaçmak kişinin hayatta aldıkları kararlar konusunda yeterince cesur davranmadıklarının ve sırf bu yüzden bazı olaylardan kaçtıklarının bir göstergesidir. Bu kişiler kaçtıkları olaylar ile nereye kaçarlarsa kaçsınlar yeniden karşılaşacaklar ve bu olaylar ile yüzleşmek zorunda kalacaklardır. Bir diğer yoruma göre ise yağmurdan kaçılması kişinin çevresinde kendisi hakkında yapılan dedikoduları, kötü ve sıkıcı, alaycı sözleri duyacakları şeklinde yorumlanmaktadır. Bu kişiler duydukları sözlerin etkisinde kalarak kendilerini bir süre çok üzgün hissederek hiç bir işe bulaşmak istemeyeceklerdir.

Rüyada Yağmurda Yürümek

Rüyada yağmurda yürümek rüya sahibi kişilerin kendilerini gereksiz yere yorduklarının bir göstergesidir. Bu kişiler rüyada dahi olsa kendilerine iyi gelecek ve onları dinlendirecek yolları seçmeyerek kendilerine haksızlık etmektedirler. Bu yoruma ilaveten, bazı İslam alimleri bu rüyayı olumlu bir şekilde yorumlayarak kişinin cebinin yüklü miktarda para göreceğini söylemişlerdir. Kişiler bu para yardımı ile kısa bir süre içinde büyük yatırımlar yapmaya başlayacaklardır. Yine bu kişiler ellerine geçen bir miktar para ile olumsuz olayları kendilerinden uzaklaştırarak maddi anlamda kara geçeceklerdir.

Rüyada Yağmurdan Yatağın Islanması

Rüyada yağmurdan yatağın ıslanması kişinin hayatının pek çok alanında kontrolü elden bıraktığının bir göstergesidir. Bu kişiler nefislerine hakim olmakta zorlanacak bu nedenle de bazı hatalar yaparak daha sonrasında derin pişmanlık duyacaklardır. Olayların sonuçları ise tahmin ettiklerinden daha kötü olacaktır. Bu kişiler bu nedenle nefislerine hakım olmayı öğrenmeli ve özellikle bu dönemde bir karar alırken çok dikkatli bir şekilde ve derin bir şekilde düşünmelidirler. Bir diğer yoruma göre ise, bu rüya maalesef geçmesi zor olan ve tedavi süreci oldukça uzun sürecek bir hastalığa işarettir. Bu kişiler uzun süreli bir takım sıkıntıya düşeceklerdir. Bu kişilerin yüzünden ve hayatından sevinç ve mutluluk eksik olacaktır. Dostlukları ve de sahip oldukları değerli maddi varlıkları aniden tükenecektir.

Rüya Yorumcusu
Rüya Yorumcusu
İmam Abdülgani Nablusi Hz. - İmamı Caferi-i Sağdık Hz. - İmamı gazali Hz. - İbn-i Sirin Hz.’nin Çok eski, Arapça ve Osmanlıca kitap ve eserlerinden büyük araştırmalar sonucu derlediğimiz, rüya yorumlarını ve İslami anlamlarını sizlere sunuyoruz.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.