Rüyada “Rüyada Yağ İçmek” Görmek

Rüyada Yağ İçmek

Rüyada yağ içmek, İmam Nablusi (r.a ) buyurmuştur ki; rüyayı gören kişinin aile hayatı içinde çok mutlu günler geçirecektir. Rüyada yağ içmek, bir diğer yorumu ile rüyada yağ içmek, kişinin yüzünü güldürecek, sıkıntılarını sonlandıracak bazı olaylar yaşayacağı manası taşımaktadır. Sağlıkla da tabir edilmektedir.

Rüyada Yağ İçmek İslami Anlamı

Sağlığın yerinde olacağına, varsa hastalıkların kısa zamanda şifa bulacağına tabir edilir. İslami yorumu ile rüyada yağ içmek, rüya sahibinin içini ferahlatacak, mutluluk verecek olaylar yaşamaya delalet eder.

Rüyada Yağ Sürmek

Rüyada yağ sürmek, güzel, mutlu bir yuva kurmaya delalet eder. Kişi, fikrinin uyuşacağı biri ile yolların kesişeceği ve evlilik yoluna girileceğine yorumlanır. Bu rüya, hane içinde yaşanacak ferah günlere delalet eder. Bazı yorumculara göre, rüyayı gören kişinin kendi yaptığı davranışlar ya da söylediği sözler sonucu ilişkilerinde sıkıntıya düşeceğine, keyfinin kaçacağına ve zor zamanlara işaret eder.

Rüyada Yağ Dökmek

Rüyada yağ dökmek, maddi anlamda yaşanacak durumlara yorumlanır. İbni Sirin ( r.a ) buyurmuştur ki; bu rüya, kişinin parasını hesabını yapmadığına, müsrif davrandığına ve savurganlığına delalet eder. Deyim yerinde ise kişinin artık ayağını yorganına göre uzatması gerektiğine işaret eden bir rüyadır. Gereksiz harcamalara ve para kaybına yorumlanır.

Rüyada Yağ Lekesi Görmek

Rüyada yağ lekesi görmek, İslami yorumu ile yaşanacak bir takım sorunlara tabir edilir. Bu sorunlar çok büyük olmamakla birlikte kişinin huzurunu kaçıracak, canının sıkılmasına neden olacaktır. Bu rüya, aynı zamanda, aile içinde olabilecek bazı sıkıntıları da anlatır. Aile içi tartışmalar, anlaşmazlıklar ve küslükler olarak yorumlanmıştır. İş hayatında yaşanacak tersliklere de delalet eder. Bu terslikler kişinin, moralini bozacak, keyfini kaçıracak ve iş yerindeki motivasyonunu düşürecektir.

Rüyada Sıvı Yağ Görmek

Rüyada sıvı yağ görmek, hayırlı bir rüyadır. Cafer-i Sadık ( r.a ) buyurmuştur ki; bu rüyayı gören kişinin sağlığı yerinde olur, hastalıklardan uzak kalır. Eğer kişi hasta ise yakın zamanda şifa bulur. Bir diğer yorum ile bol rızık, kısmet anlamına gelmektedir. Kişi nasiplerinin bollaşacağı bir dönem yaşayacaktır.

Rüyada Margarin Görmek

Rüyada margarin görmek, kolay yoldan, çok uğraşmadan kişinin kazanç elde etmesine tabir edilir. Bu rüya, çok zahmet çekilen bir işin artık kolaylaşacağı, zahmet vermeyeceği anlamına da gelmektedir.

Rüyada Tereyağı İçmek

Rüyada tereyağı içmek, İslami yorumu ile kişinin tüm dert, sıkıntı ve bunalımlarından kurtulacağına, rahatlayacağına, huzur ve mutluluk bulacağına tabir edilir. Aynı zamanda bu rüya, rüya sahibinin geleceğinin iyi olacağını da müjdeler.

Rüyada Zeytin Yağı İçmek

Rüyada zeytin yağı içmek, bütün sorunlarının geçici olacağına, sıkıntılarının çözümünün her zaman bulabileceğine, rahat bir hayat sürmeye delalet eder. Özel hayatta yaşanacak bir takım gelişmelere de işaret eder. Evli kimseler için geçimin kolaylaşacağına, anlaşmazlıkların sona erip eşlerin sevgilerinin artacağına tabir edilir. Bekar kimseler içinse sorunsuz, güzel bir birlikteliği müjdeleyen bir rüyadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani