Rüyada “Rüyada Yabancı Görmek” Görmek

Rüyada Yabancı Görmek

Rüyada Yabancı görmek, benzeri olmayan izzet, şeref ve mülke erişmek anlamına gelir. Kirmani (r.a) yorumu şu şekildedir: Rüyada yabancı görmek sanat icra etmeye, ürettikleri ile halkın beğenisini kazanmaya işaret eder. Rüyada görülen ve tanınmayan yaşlı adam eğer güçlü olursa bu rüya sahibinin kuvvetine işaret eder.

İslami yoruma göre tanımadığı yabancı yaşlı adamın yukarıdan aşağı doğru kendisine baktığını görse rüyayı gören kişinin hayırlı bir iş yapmaya kadir olduğunun göstergesidir. Tanımadığı yaşlı bir adama iştirak edip arkasından gittiğini gören kimse hayra uyar ve bolluğa erişir. Rüyada yabancı ve ihtiyar bir adama yardım ettiğini gören kimse gerçek hayatında ün ve şöhret ile müjdelenir.

Rüyada Yabancı Adam Görmek

Rüyada yabancı adam görmek misafire, bolluğa ve bereketli kazançlara işaret eder. Rüyada yabancı bir adam tarafından arandığını gören kimse için evine kötü bir haber gelme ihtimali söz konusudur. Rüyasında yabancı bir adam tarafından bir eve girdiğini gören kimse için kazançlı ortaklıklar kapıda demektir.

Rüyada Yabancı Kadın Görmek

Rüyada yabancı kadın görmek daha önce hiç tanışılmamış bir kadınla tanışıp dünya evine gireceğine işaret eder. Rüyada siyah saçlı bir yabancı kadın görmek eşler arasında tartışmaya ve boşanmaya kadar varan şiddetli geçimsizliklere işaret eder. Rüyada yabancı bir kadın tarafından kovalandığını gören kimse için elem dolu, sıkıntılı günler gelecek demektir.

Rüyada Yabancı Dil Konuşmak

Rüyada yabancı dil konuşmak şehir ya da ülke değiştirilmesine işarettir. Rüyada yabancı bir dil öğrenmeye çalışan kimse için zorlu ve çetin bir aşamadan sonra ferahlığa erişileceğinin göstergesi doğmaktadır. Rüyada bir tanıdığıyla yabancı dil konuştuğunu gören kimse için uyuşmazlık, çatışma ve o kişi ile arasında bir kavganın cereyan etme ihtimali bulunmaktadır.

Rüyada Yabancı Para Görmek

Rüyada yabancı para görmek her anlamda hayırlı gelişmelerin habercisidir. Rüyada yabancı para almak, dükkan ve şirket sahipleri için uluslararası arenada başarı yakalayacağına işaret eder. Paranın bereketlenmesi ile birlikte ev halkı içerisinde övülmeye ve hak ettiği değere kavuşmaya da işaret eder. Rüyada yabancı paraları bir çantaya koyduğunu gören kimse çok yakın bir zamanda terfi alıp maaş yükseltilmesi ile onurlandırılabilir.

Rüyada Yabancı Ev Görmek

Rüyada yabancı ev görmek ticarete ve seyahate işaret eder. Yabancı bir eve izinsiz bir şekilde girdiğini gören kimse çok yakın bir tanıdığıyla küslük ile bitecek bir münakaşa yaşayacak demektir. Rüyada yabancı bir evin odalarında dolaştığını gören kimse çok yakında hayırlı bir para ile şereflenecek demektir.

Rüyada Yabancı İnsan Görmek

Rüyada yabancı insan görmek çok yakında bir şehir değişikliği yapılarak yeni insanlarla tanışmaya müsait ve teşne olan ortamlara girileceğine işaret eder. Bu rüyayı gören kimse için kim dost kim düşman ayrımını yapmak ve buna uygun davranışlar sergilemek daha sonra pişmanlık yaşamamak ve hüsrana uğramamak adına önem teşkil eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani