Rüyada “Rüyada X Ray Cihazı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada X Ray Cihazı Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada görülen X Ray cihazı  en çok kabul edilen rüya tabirlerine göre rüya sahibi kişinin yakın dost, arkadaş, iş ortağı veya eş gibi ilişki seçiminde dikkatli olması gerektiğine yorulur. Kişiler eğer iyi karar verebilirse iyiliğe sebep olacak ve bu sayede de pek çok hayra ve rahata kavuşacaktır. Kişi ancak seçimlerini dikkatle yaptığı zaman çok rahat edecektir. X-Ray cihazından geçmek veya X-Ray cihazından geçtiğini görmek hayatta bazı şeylerin göründüğü gibi olmadığını, olaylara dışarıdan değil tüm yönleriyle bakmanız gerektiğini ifade eder.

Rüyada Bozuk X-ray Cihazı Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada Bozuk x-ray cihazı görmek bazı olayların beklendiği gibi gitmeyeceğine işaret etmektedir.

Rüyada X Ray Cihazı Sesi Duymak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazı sesi duymak Cabir-ül Magribi (r.a) yorumuna göre; kişinin uzun zaman önce yaptığı yanlış bir işin yakın zamanda istenmeyen kişiler tarafından kasıtlı olarak ve kötü niyetle ortaya çıkarılacağına işaret eder. Bu kişiler bu nedenle önem verdikleri kişiler karşısında mahcup duruma düşebilirler. Bu kişilerin boşu boşuna yaptıkları işin gizli kalacağını ummasında bir hayır olmaz. Bu nedenle de bu şekilde düşünmeyi bırakıp bu kişilerin özellikle çevresine karşı tedbir alması gerekmektedir. Bu sayede bu kişiler kendilerini koruyabilirler.

Rüyada X Ray Cihazına Girmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray Cihazına girmek rüya sahibi kişinin kısa bir zamanda ve beklenmedik şekilde dara düşeceğinin göstergesidir. Bu nedenle de bu kişiler bir anda bütün çevresine karşı borçlanacaklardır. Borçları yüzünden dışarı çıkmak istemeyecek duruma geleceklerdir.  X Ray cihazına girmek sonuna kadar bütün imkanları zorlayarak harcama yapmanın zararlarının ortaya çıkacağına işaret eder. Bu rüya adeta mali konularda yanlış adımlar atmanın kişiye yaşatacağı büyük pişmanlıkların yansımasıdır.

Rüyada X Ray Cihazı Fişini Çekmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazı fişini çekmek İmamı Gazali (r.a) yorumunda; rüya sahibi kişinin bir başka kişiyi iyi imkanlarda yaşatacağının bir ifadesi şeklinde yorumlanmıştır. Bu kişilerin özellikle hayatı iyiye giden, hayatında  daha önce önemli zorluklar görmemiş kişiler oldukları bilinir. Fakat bu kişilerin bu duruma kanarak ekonomik açıdan rahat yaşamaya dayanması ile fazla geniş davranmalarının karşılığını görecekleri söylenir. Rüyada X Ray Cihazına Bağlı Birini Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazına bağlı birini görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; rüya sahiplerinin sorumluluklarını hafife almalarının bazı sonuçlarının iyi olmayacağını bildirir. Bu kişiler hafife aldıkları durumlar tarafından kendilerini kuşatılmış bulabilirler. Bu durum onları son derece zor durumda bırakarak kişileri mutsuzluğa sürükleyebilir ve hayattan zevk alınmasını engelleyebilir. Engelleri bildiren bu rüya, aynı zamanda neyse çok uzun sürmeyen, ancak kısa sürmesine rağmen bile kişiyi fazlasıyla yıpratacak olan bazı olumsuzlukların habercisi niteliğindedir.

Rüyada X Ray Cihazını Hastane Dışında Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazını hastane dışında görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; son derece olumlu etkileri olan bir rüyadır. Rüyasında X Ray cihazını aslında bulunduğu yerden başka yerde gören kimselerin cana yakın, tuttuğunu koparan, her daim ailesine ve sevdiği arkadaşlarına hürmet gösteren evlatları olduğu bilinmektedir. Bu kişiler bu nedenle sık sık olumlu şekillerde anılırlar. Hayırlı evlat yetiştirdiler ve çevrelerine güzel örnek oluyorlar gibi.

Rüyada X Ray Cihazına Benzeyen Cisim Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazına benzeyen cisim görmek farklı anlamlara gelebilmektedir. Bu anlamlardan bir tanesi rüya sahibi kişinin çok yaratıcı olduğudur. Bu kişiler yeni iş projelerine girerek ya da yaratıcılık gerektiren başka işlerle ile uğraşırlarsa da son derece iyi işler çıkarabilirler.

Rüyada X Ray Işınlarına Maruz Kalmak Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray ışınlarına maruz kalmak rüya sahibi kişinin çevresinde yer alan önemli toplumsal problemler konusunda gayet duyarlı bir yapıya sahip olduğuna işaret eder. Bu kişiler çevrecilerden de olabilirler. Bu kişiler her ne iş olursa olsun işini ciddiye aldığı gibi, kendi altlarında bulunan çalışanlarına da saygı gösterecek bir yüreğe sahiptirler. Bu kişiler konum fark etmeksizin herkese haklarını verecek şekilde davranır ve zulme karşı bir duruş sergilerler.

Buna ilaveten de bu kişiler istemedikleri bazı durumlara maruz kalıyor olabilirler. Bu iş yerinde sevilmeyen bir kişi ile ilgili bir durum olabilir. Kişinin sevmediği kişiyi görmezden gelmesinde ise bu durumda fayda vardır. İstenmeyen bir diğer durum ise aşk hayatından kaynaklanıyor olabilir. Bu da sevgili, eş ya da nişanlının hatrını kırmamak için içine girilen bazı durumların sembolüdür. Kişiler kendilerini ikinci plana atarak giriştikleri her işte yüksek ihtimalle zarar görecek ve üzüleceklerdir. Bu nedenle özellikle aşk konusunda bu kişiler kendi haklarını korumayı öğrenmeyi, kendi haklarını dile getirmeli ve karşısında kim yer alıyor olursa olsun onlardan korkmamaları gerekmektedir. Ancak bu şekilde kişiler mutlu olabilirler.

Rüyada X Ray Cihazının Kırıldığını Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada X Ray cihazının kırıldığını görmek Cabir ül Magribi (r.a) yorumuna göre; ümit vadeden bir rüyadır. Bu rüyanın görülmesi, hiç beklenmeyen ve hatta uzun zamandır çevrelerde olmayan bir kişinin, beklenmedik şekilde açacağı olan şans kapısına yorulur. Bu kişi tüm isteklerine ulaşmakta olduğundan dolayı şımarık hal ve hareketlere sahip olabilirler. Bununla birlikte, şımarık olsalar da yardıma ihtiyaç duyulan kişilere yardımcı olacağından iyi insanlar olarak bilinirler ve bu yüzden de bu kişilerin hasta ise şifa bulacağına, uzakta olan sevdiklerine kavuşacağına delalet edilir.

Rüyada Kırmızı X Ray Cihazı Görmek Hangi Anlama Gelmektedir?

Rüyada kırmızı X Ray cihazı görmek İbn-i Sirin (r.a) tabirine göre; kaçırılan bir fırsatın ifadesidir. Bu kişiler büyük bir fırsatı kaçırmanın üzüntüsü içerisindedirler. Hatta bu kişiler üzüntüden ağlamakta ve günlerce kendine gelememektedir. Bu durumdan çıkış ise sakin olmaktır.

Bir diğer yoruma göre ise kırmızı renk hataların temsilidir. Bu temsilden yola çıkarak rüya gören kişinin büyük bir hata yapacağını söylemek mümkündür. Bu kişiler karar verirken son derece dikkatli olmalıdırlar. Bu rüya duygusal kararlar vermenin yarattığı olumsuzluklara da işaret etmektedir. Bu rüyayı gören kişiler duygusal kararlar vermede özellikle rüya sonrası büyük sıkıntılar yaşayabilirler. Bu sorunun çözümü kişinin kendi içine dönerek ne istediğini düşünmesidir.

Bu yorumun dışında İslam alimleri bu rüyayı bir öğüt olarak yorumlamışlardır. Bu öğüt ise herkesin hayatında önemli bir yer tutan iştir. İş konusunda özellikle rüya görüldükten sonra tek başına hareket etmemek gerekir. Böle bir durumun içinde bulunulan dönemde ise kararlar başka insanlara bakılarak verilmemelidir. Bu insanların yakın akraba olması, çok sevilen insanlar olması kişiyi ikilemde bırakmamalıdır. Bunun sebebi isse başkalarına güvenerek atılacak adımlardan zarar görülmeye son derece müsait bir ortamın ve zamanın olmasıdır. Tüm bunlara ilaveten kişi bu dönemde aldığı borçların geri ödenmesinde zorluklar yaşayarak çevresine karşı kendisini son derece mahcup hissedebilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.