Rüyada “Rüyada Voleybol Oynamak” Görmek

Rüyada Voleybol Oynamak

Rüyada Voleybol oynamak, birçok açıdan takdir edilen işlere tek başına girip muzaffer bir şekilde o işleri başarmak demektir. Kirmani (r.a) buyurmuştur ki: Rüyada voleybol oynadığını görmek, kişinin kendi eksiklerini ve kusurlarını kabul etmesine işarettir. Rüyada voleybol oynayan birilerini görmek, kendi öz benliğine doğru uhrevi bir yolculuğa çıkmasına delalettir.

Rüyada Voleybol Oynamak İslami Anlamı

Rüyada Voleybol oynamak, bu rüyayı gören kimse yapacağı yeni şeyler ile birlikte onların takdirini kazanır. Rüyada voleybol oynadığını gören kimse için, aynı zamanda paylaşıma, desteklenmeye ve hayır duası kazanmaya delalettir. Rüyasında voleybol maçında oynarken sakatlandığını gören kimse gerçek hayatta en çok istediği şeye bir anda ve hiç beklemediği bir zaman diliminde erişir.

Rüyada Voleybol Topu Görmek

Rüyada voleybol topu görmek kıskanılacak işler yapıp fitne fesadın çoğalmasına neden olmak demektir. Topun kendine fırlatıldığını gören kimse gerçek hayatında yeni tanışacağı insanlara karşı dikkatli ve tedbirli olmalıdır.

Rüyada Voleybol Filesi Görmek

Rüyada voleybol filesi görmek bıkkınlığa, huzur ile başlanan bir işten tövbe ile çıkmaya, dışlanmaya, toplum tarafından itilip kakılmaya işarettir. Birçok tabire voleybol filesi aynı zamanda kadere boyun eğmeye, daha sessiz bir hayatı tercih etmeye, sözünde duran er kişiler ile tanışmaya ve yeni yollara çıkmaya işarettir.

Rüyada Voleybol Maçı İzlemek

Rüyada voleybol maçı izlemek bir olaya tanıklık etmeye, yalancı şahide, mahkemeye çıkmaya, ifade vermeye ve devlet yetkilileri tarafından alınıp bir yere götürülmeye işarettir. Rüyasında voleybol maçı izlerken kendi gözlerini kendi elleriyle kapattığını gören kimse büyük ve alim bir kişi tarafından ziyaret edilir.

Rüyada Voleybol Maçında Oynamak

Rüyada voleybol maçında oynamak mücadele etmeye, destek görmeye, arkadaşlar arasında takdir edilmeye işarettir. Eğer oynadığı voleybol maçında sayı attığı görülürse kalabalığın alkışları ve hayırları bu kişinin üstünde toplanır.

Rüyada Voleybol Takımına Girmek

Rüyada voleybol takımına girmek öğrenciler için sınav başarısına işarettir. Eğer bu rüyayı gören zat işsiz ise çok yakında hayalindeki işe girecek demektir. Rüyada girdiği voleybol takımında başka bir dilde konuşulduğunu gören kimse gerçek hayatında netice alamayacağı işlerin peşinden sürüklenir ve nedamet getirir.

Rüyada Voleybol Oynayamamak

Rüyada voleybol oynayamamak heves ile başlanan bir işten pişmanlık ile ayrılmak demektir. Eğer rüya sahibi erkek ise ticarette başarısız olacaktır. Eğer rüya sahibi bir hanım ise çok yakın bir komşusu tarafından iftiraya uğrar.

Rüyada Voleybol Maçına Gitmek

Rüyada voleybol maçına gitmek kalabalık bir yerde ilim hakkında konuşmak, beğeni ve alkış kazanmak manalarına gelmektedir. Rüyada voleybol maçına giderken kaybolduğunu ve panik yaptığını gören kimse gerçek hayatta muhtaç duruma düşer ve dedikoduların hedefi olur.

Rüyada Biriyle Voleybol Oynamak

Rüyada biriyle voleybol oynamak bir işi başarmak için yakın çevreden olan kişiler ile işbirliği yapmak anlamına gelmektedir. Rüyada biri ile voleybol oynayıp onu yendiğini gören kimse yakında alacağı bir haber ile birlikte mutlu olacak demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani