Rüyada “Rüyada Vize Görmek” Görmek

Rüyada Vize Görmek

Rüyada Vize görmek, ansızın gerçekleşen bir olaya tabir edilir. Rüyada vize gören kimse, kişinin hayatını olumlu şekilde etkileyecek bir olayın bir anda ortaya çıkmasına yorumlanır.

Rüyada Vize Görmek İslami Anlamı

Dini açıdan rüyada vize görmek, kişinin hayatındaki köklü değişikliklere tabir edilir. Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) bu rüyayı hayırlı ve kısmetli bir işe başlamak şeklinde yorumlamıştır.

Rüyada Vize Almak

Rüyada vize almak, rüyayı gören kişinin iş hayatında bir değişiklik yapmasına delalet eder. Hayırlı ve yeni bir işe başlanması, bir iş değişikliği ile kişinin kazancının artması ya da uzun zamandır istenilen bir yatırımın yapılması şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Vize Başvurusu

Rüyada vize başvurusu, rüyayı gören kimsenin bir işe başlamak için onay almasına tabir edilir. Bir işe başlamak için haneden onayın çıkmasına ya da devlet kapısında sorunlu gibi gözüken bir işle ilgili resmi sürecin tamamlanmasına yorumlanır. Genellikle hayırlı bir işe başlangıç şeklinde yorumlanan bu rüya, yeni bir işe başlamak ya da sorunlu bir işin halledilmesi şeklinde delalet eder.

Rüyada Vize Alamamak

Rüyada vize alamamak, resmi bir iş için ortaya çıkacak olan sorunlara tabir edilir. Girişilen bir işin yarıda kalmasına, resmi olarak halledilmemesine, yatırımların kazanç sağlamamasına ve ortaklıkların bozulmasına delalet eder. Özellikle, bir işe başlandığında karşılaşılacak olan olumsuz durumlara yorumlanır.

Rüyada Vize Çıkmaması

Rüyada vize çıkmaması, rüya sahibinin yapacağı işler nedeniyle yakın çevresinden tepki görmesine delalet eder. Ayrıca, yapılan bir iş il ilgili onayın çıkmaması şeklinde de rüya yorumlanabilir. Eğer, kişi resmi bir devlet kurumunda işini halletmek isterse bu iş bir sorunla karşılaşacak ya da kişinin yaptığı bir iş hanesi tarafından tepki görecektir. Rüya ayrıca, rüyayı gören kişinin işlerinde sorunlarla karşılaşmasına ve bu nedenle işlerini devam ettirememesine tabir edilir.

Rüyada Vize İşlemleri Görmek

Rüyada vize işlemleri görmek, rüya sahibinin yeni bir iş için büyük emek harcamasına tabir edilir. Bir işe girmek ya da bir yatırım yapmak için rüya sahibinin büyük uğraşlar vermesine yorumlanır. Hayırlı işlere adım atmak şeklinde de yorumlanabilen bu rüya genel olarak kişinin maddi önden kazanç sağlayacağı işlerde ortaklık kurmasına delalet eder.

Rüyada Konsolos Görmek

Rüyada konsolos görmek, rüyayı gören kişinin hayatını değiştirecek ve hanesine huzur getirecek mevkili bir dostluk edinmesine yorumlanır. Kişinin işi ile ilgili yeni kişiler tanıması, yeni kişilerle arkadaşlık kurarak, işlerini genişletmesine tabir edilir. Ayrıca, rüya sahibinin bu kişi sayesinde yüksek mertebelere ulaşmasına da yorumlanır.

Rüyada Konsolosluğa Gitmek

Rüyada konsolosluğa gitmek, rüya sahibinin kurum gibi resmi bir kapıdaki işini hallederek, kazanç sağlamasına tabir edilir. Özellikle, bir mahkeme ya da bir miras durumu varsa bu kazançların bir an önce haneye ulaşmasına ve haneye huzur getirmesine tabir edilir. Maddi anlamda kişinin daha refah bir hayat sürmesine de yorumlanabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani