Rüyada “Rüyada Vites Görmek” Görmek

Rüyada Vites Görmek

Rüyada Vites görmek, farklı anlamlarda yorumlanmaktadır. Rüyada vites gören kimse, genel anlamı ile büyük ve önemli bir değişimin, değişikliğin habercisi olarak yorumlanır. Rüyada vites görmek, içinde bulunulan yaşam koşullarının iyileşeceğinin haberini verir ve hayatta olumlu şeylerin gerçekleşeceğini anlatır. Geleceğin iyi olacağının, istenilen işe kavuşulacağının ve kısmetin açılacağının habercisi olarak yorumlanır. Genelde rüyada vites görmek hayra yorulur.

Rüyada Vites Görmek İslami Anlamı

Büyük yatırımların yapılacağının, işlerin güzel gideceğinin mal mülk sahini olacağının işaretidir. Güzel haberler alınacağının ve evlenmek isteyenlerin isteklerini gerçekleştireceklerinin habercisidir. Rüyayı gören kişinin kendisine zarar veren çevresinden kopacağının ve kendisine geleceği parlak görünen bir yol çizeceğinin göstergesidir. İmam Nablusi (r.a)’a göre ve islami rüya yorumcularına göre rüyada vites görmek genelde olumlu anlamda yorumlanır.

Rüyada Vites Atmak

Rüyada vites attığını gören kişi aklı ve bilgisiyle kendi kaderini belirler. Bu kişiler yaşamın her alnında kendinden emin hareket ederler. Vites atmak içinde bulunulan kritik anlarda en doğru kararı verebilmek, güç sahibi olmak ve yaşadığı hayata kimseyi karıştırmama anlamına gelir. Rüyayı gören kişinin her zaman kendi doğrularını izlediği ve yaşadığı durumlarda kimseden yardım almadan kendi doğruları ile çözümler bulduğu görülür. Bu kişilerin inancından sapmadıklarının, prensipli olmalarının iş hayatında da olumlu geri dönüşler yapacağının göstergesidir. İş değişikliği olarak da yorumlanan rüya ülke dışında çalışma veya seyahat olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Vites Kırılması

Rüyada vites kırılmasının görülmesi rüya sahibinin içinde bulunduğu olumsuz durumdan başkalarının yardımını alarak kurtulmasına işaret eder.

Rüyada Vites Değiştirmek

Rüyada vites değiştirmek rüya sahibinin hata üstüne hata yaptığını fakat böylelikle tüm dikkatleri üzerine çekerek daha iyi iş imkanları, gelecek ve yatırım sağladığının göstergesidir. Bu kişiler mallarını çoğaltır, hayallerine kavuşur ve kazançlarını katlarlar. Bu kişiler başta çevrelerinden gördükleri davranışlar ile sağlıklarında bazı problemler yaşasalar da kısa sürede kendilerini toplarlar ve eski sağlıklarından daha iyi bir konuma ulaşırlar.

Rüyada Vites Küçültmek

Rüyada vites küçültmek kişinin harcamalarını azaltması yaşadığı ekonomik sorunları en aza indirerek yaşamını buna göre dengeli bir hale getirmesidir. Genelde kişinin içinde bulunduğu durumlu en mantıklı yönden çözeceğine işaret eder ve rüya sahibinin aklı ve zekasını doğru kullandığını gösterir. Bu rüyayı gören kişiler inançlarına bağlıdır. Haksızlığa gelemezler ve haksızlıkla karşılaştıklarında korkusuzca gideceklerine işaret eder.

Rüyada Vites Kolu Görmek

Rüyada vites kolu görmek eldeki malın artacağına işlerin hayırla gideceğine işaret eder.

Rüyada Geri Vites Görmek

Rüyada geri vites görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına ve bu sorunların çözümü için uzman kişilerden yardım alacağı olarak yorumlanır. Rüya sahibinin sıkıntılı durumlar içine gireceğine ve eline geçecek imkanları değerlendirememesi olarak da yorumlanır. Kişinin meslek hayatına olumsuz yansıması olarak da değerlendirilir.

Rüyada Kırık Vites Görmek

Rüyada kırık vites görmek kişinin zarara uğrayacağına, malının eksileceğine delalet eder.

Rüyada El Freni Görmek

Ticaretle ve parasal durumlarla içli dışlı olan kişilerin bir sıkıntıya uğrayacağına ve ona göre bir düzenleme yapacaklarına işaret eder. İşlerin olmasında aksamalara neden olan durumlarla karşılaşacağının göstergesidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani