Rüyada “Rüyada Viski Görmek” Görmek

Rüyada Viski Görmek

Rüyada viski görmek, rüya sahibinin her türlü imkana sahip olması, lüks yaşaması ve hayatının büyük oranda kolaylaşması anlamına gelir. Kişinin refah düzeyi yükselir. İstediği her şeye ulaşır. Birçok kişinin sahip olamayacağı kadar paraya sahip olur. Bolluk ve bereket içerisinde yaşam sürer. Rüyada viski görmek kişinin üstün özellikleri sayesinde istediği birçok şeyi elde edebilmesi anlamına gelir. Viski servet demektir.

Rüyada Viski Görmek İslami Anlamı

Rüyada içilen viski kişinin ruhsal anlamda yaşadığı bazı sıkıntıları da gösterir. Bazı konularda karar veremediği anlamına gelir. Rüyada viski içtiğini görmenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; rüyada içki fitne, fesatlık ve düşmanlık anlamına gelir. Şayet kişi içki içtiğini görüyorsa işsiz biri ise bir yerde işe başlar. Kişi bekar ise ve evlenmeyi istiyor ise hayırlı bir kısmet bulup evlenir.

Rüyada Viski İçmek

Rüyada viski içmek, çok hayırlıdır. Kişinin her konuda iyi olacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına ve düzenli bir geliri olacağına işarettir. Dünya malına fazlasıyla doyacak kadar sahip olacaktır. Kişinin kendisine kalacak ciddi bir servet ile yorumlanabilir.

Rüyada Viski Doldurmak

Rüyada viski doldurmak, kişinin işin de çok doğru bir tercih yapması ve bu sayede ciddi para kazanması demektir. Rüyada doldurulan viski gibi hesabına çok fazla para da dolacaktır. Bu para hak edilen bir kazanç olacaktır.  Rüyada viski görmek sağlık sorunu olan kişiler için bu problemin tamamen ortadan kalkması demektir. Viski içen kişi şifa alır ve huzur bulur.

Rüyada Viski Bardağı Görmek

Rüyada viski bardağı görmek, sağlık, sıhhat, zenginlik ve mutluluk ile tabir edilir. Maddi ve manevi bolluk bereket içerisinde olunması ve her şeye sahip olması anlamına gelir. Özellikle yaşayacağı evde istediği gibi bir düzene sahip olacaktır. İşleri muhakkak ki yoluna girecek ve lüks bir yaşam sürecektir.

Rüyada Viski Şişesi Görmek

Rüyada viski şişesi görmek, kişinin hayatını her yönüyle kaliteli yaşaması, maddi refahı anlamına gelir. Çevresindeki kişilerinde kaliteli ve sözü geçen kişiler olması ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi hiçbir zaman parayı düşünmeyecek kadar huzurlu bir yaşam sürecek ve çevresi tarafından da çok kıskanılacaktır.

Rüyada Viski Almak

Rüyada viski almak güzel yorumlanır. Kişinin yeni bir işe girme isteği ve bu işle ilgili duyduğu heyecana işarettir. Gireceği işte büyük başarılar sağlayacaktır. Eğer kendi işi ise kısa zamanda yükselecek ve herkes tarafından duyulacak bir isme sahip olacaktır. Ölene kadar rahat bir yaşantı sürecektir.

Rüyada Viski İkram Etmek

Rüyada viski ikram etmek, hayırlara vesiledir. Kişinin zengin bir yaşantı sürmesinin yanısıra iyi yürekli ve cömert biri olduğu anlamına gelir. Birçok hayır kurumuna faydalı olacak ve yardımları ile herkes tarafından tanınacaktır.  Sadece fiziksel anlamda değil ruhsal anlamda da viski içmek huzur getirir. Rüyada viski içmenin olumsuz yorumu ise kişinin çevresinde kendisine zarar verebilecek güçlü bir düşmanının olmasıdır. Bu kişiye karşı dikkatli olur ise kesinlikle bu kişiden zarar görmeyecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani