Rüyada “Rüyada Vazo Görmek” Görmek

Rüyada Vazo Görmek

Rüyada Vazo görmek, kısmet anlamında gelmektedir. Rüyada vazo gören kimse, aileye yeni girecek olan bir bebeğe veya evlilik neticesinde aileye eklenecek yeni bir gelin veya damada yorulmakta’dır.

Rüyada Vazo Görmek İslami Anlamı

Kimi zaman ise rüyada vazo görmek, rüya sahibinin eş ve çocuktan yana şanslı olacağına ve hayırlı bir aile yaşamı olacağına alamet eder. Bazen ise bu rüya evin hanımına işaret etmektedir.

Rüyada Vazo Yıkamak

Rüyada vazo yıkamak, rüya sahibinin iş hayatındaki kötü gidişatın düzeleceğine, sahip olduğu veya olacağı şan ve şöhretin hayırlı bir şekle bürüneceğine yorulur.

Rüyada Vazo Yapmak

Rüyada vazo yapmak, kişinin eli açık cömert bir kimse olmak için kendini geliştirmesi gerektiğine yorumlanır. Kimi zaman ise vazo yapmak iki kişi arasında arabuluculuk yapmaya veya bir kadın ve erkeğin birbirleriyle tanışarak evlenmelerine ön ayak olmaya işaret eder.

Rüyada Eski Vazo Görmek

Rüyada antika vazo görmek, rüyayı gören kişinin verdiği yaşam mücadelesinden yorulacağına işaret eder. Ancak kişi hayatında vermiş olduğu bütün emeklerin karşılığını alır. Çabalarının hepsine değecek sonuçlar elde eder. Bunlar neticesinde de moral bulur ve omuzlarındaki yükler hafifler.

Rüyada Kırık Vazo Görmek

Rüyada kırık vazo görmek, rüya sahibinin uzun zamandır çalıştığı emek verdiği bir şeyin istediği şekilde sonuçlanacağına alamet eder. Aynı zamanda kişi, istediği ve emek verdiği bu işi yapabilmek için yakın zamanda bir belge alır.

Rüyada Cam Vazo Görmek

Rüyada cam vazo görmek, bolluk ve bereket şeklinde yorumlanmaktadır. Zira rüyada cam eşya görmek kişinin hayatı boyunca maddi sıkıntı çekmeyeceği şeklinde yorumlanır. Ayrıca kişi ailesi ve çevresindeki insanlar tarafından hayatı boyunca saygı ve takdir görür.

Rüyada Gümüş Vazo Görmek

Rüyada gümüş vazo görmek, rüya sahibinin iş hayatında yaptığı yatırımların olumlu sonuçlar vereceğine, hayatı için istediği ve uzun zamandır hayalini kurmuş olduğu şeylere kavuşacağına, hayırlı işler yapan bazı kimselere yardımcı olacağına, kendisi ve diğer insanlar için önemli bir fedakarlıkta bulunacağına, hayatta kimse ve hiçbir şeyden korkmayarak isteklerini gerçekleştireceğine, sorun ve sıkıntıların ortadan kalkacağına alamet eder.

Rüyada Kristal Vazo Görmek

Rüyada kristal vazo görmek, rüya sahibinin kendisini huzursuz eden duygu ve düşüncelerden arınacağına dalalet eder. Ayrıca sevdiği bir kişiden yardım ister ve karşılığında büyük bir yardım alır. Kimi zaman ise rüya iş hayatında giriştiği bir işten dolayı ailesinden bazı kimselerle çatışmalar yaşayacağına yorulmaktadır. Bazen de bu rüyayı gören kişi pişmanlık duyacağı bazı işler yapar.

Rüyada Antika Vazo Görmek

Rüyada eski vazo görmek, arkadaşlık ve dostluğa işaret eder. Ayrıca rüyasında antika bir vazo gören kişi alacağı bir haberle bir olaya çok sevinir ve mutlu olur. Ayrıca sevdiği bir arkadaşıyla buluşur. Bu buluşmada arkadaşından gördüğü güzel bir davranış sebebiyle çok mutlu olur ve duygulanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani