Rüyada “Rüyada Varis Görmek” Görmek

Rüyada Varis Görmek

Rüyada Varis görmek, iş hayatında hedeflenen başarıya ulaşılamayacağına işaret eder. Rüyada varis gören kimse, meydana gelecek kayıp nedeni ile aile hayatında sorunların yaşanacağına yorumlanır. Rüyada varis görmek, daha önce hiç yaşanmamış sıkıntıların yaşanacağına delalet eder. Rüyada varis görmek, büyük işler gerçekleştirmek isterken bir takım hatalar yapılmasına yorumlanır.

Rüyada Varis Görmek İslami Anlamı

Eski İslam âlimlerinden İbni Sirin (r.a) bu rüya hakkında şu şekilde yorum yapmıştır; rüyasında varis gören kişilerin, sevdikleri ile aralarının açılacağına işarettir. Rüyada görülen varis, maddi ve manevi sorunlar aile hayatında baş gösterecek ve istenmeyen olaylar hayatlarına tesir edecek.

Rüyada Varis Patlaması

Rüyada varis patlaması, içinde bulunulan sıkıntılı durum nedee istenilen şeylere bir türlüni il kavuşulamayacağına, akraba, eş ve dostun sıkıntılı günlerde birbirine destek olacağına, akrabalardan görülen destekler sayesinde büyük kazançların sağlanacağı ve bu kazançların hayır işlerinde kullanılacağına, yapılan işlerde zirvelerin hedefleneceğine ve başarıdan başarıya ulaşılacağını alamet eden bir durumdur.

Rüyada Varis Çorabı Görmek

Rüyada varis çorabı görmek, yeteneklerin ve deneyimlerin kullanılarak bazı hayırlı işlere imza atılacağına, bu sebep ile yönetici kimselerin dikkatinin çekileceğine, bu kişilerden destek alınmasıyla birlikte yeni başarıların kazanılacağına ve mevcut başarıların devam edeceğine, tüm bu sürecin sonuca çok büyük bir güç elde edileceğine yorulan bir durumdur.

Rüyada Varis Ameliyatı Olmak

Rüyada varis ameliyatı olmak, kar getirileceği düşünülen işler ya da davranışlardan zarar elde edileceğini belirten bir durumdur. Bunun dışında bu rüya kişilerin eşleri ile de küçük çaplı bazı kavgalar yaşayacaklarına da tabir edilmektedir.

Rüyada Varisli Bacak Görmek

Rüyada varisli bacak görmek, çalışma ve iş yaşamında büyük çalışmaların oluşmasına, bu çalışmalar esnasında karşılaşılan küçük sorunların dikkate alınmadığında büyüyerek daha köklü sorunlara yol açacağına ve bu nedenle sürdürülmekte olan işlerin neredeyse durma noktasına geleceği işaret edilir.

Rüyada Ayakta Varis Görmek

Rüyada ayakta varis görmek, karşılaşılacak olan küçük sorunların çok fazla kafaya takılmamasına sabır ve selametle bu sorunların geçeceğine ve bu sorunlar nedeni ile kalp kırılmaması gerektiğine tabir edilen bir durumdur. Karşılaşılacak olan sıkıntıların küçük çaplı olması nedeniyle kalp kırmamak ve işlerin ve ilişkilerin yoluna girmesi için sabır edilmek zorundadır.

Rüyada Varislerin Şişmesi

Rüyada varislerin şişmesi, kişilerin özel hayatlarında yaşanacak olan gelişmelere karşı dikkatli olunmasını, iftiraya atılmasına karşı tedbirin elden bırakılmamasını ve bu sebeple yaşanacak olan tartışma ve kavgalarda alttan alınması gerektiğini işaret eden bir durumdur. Dedikodu ve iftira atma isteyecek olan kişilere karşı bir savaş verileceğini belirten bu rüya hayra yorulmaz.

Rüyada Kılcal Damar Görmek

Rüyada kılcal damar görmek, mevcut olan kaygı verici ruh hallerinin ortadan kalkacağına, bereketin sağlanacağına, kurulan hayallerin gerçekleşeceğine ve bununla beraber yeni ortaklıklara girileceğine yorulur.

Rüyada Bacakta Damar Görmek

Rüyada bacakta damar görmek, karamsarlığın ve fikir çatışmalarının ortadan kalkacağına, huzurun yakalanacağına işaret eden hayırlı bir durumdur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani