Rüyada “Rüyada Vampir Görmek” Görmek

Rüyada Vampir Görmek

Rüyada vampir görmek, çok sabırsız, tahammülsüz, her şeye sinirlenip ortalığı alevlendiren kişiye işarettir. Rüyada görülen vampir, sinsi kısacası vampir gibi kan emici ve insanların duygularını sömüren bir kişi olarak tabir edilmektedir. Rüyada vampir dövmek, rüyayı gören kişinin kan emicisi gibi olup onun enerjisini, mutluluğunu sömürmekte olan kişiye yorumlanır. Rüyada vampir bebek görmek, iki yüzlü ve dost görünen düşmanlara ve onlardan gelebilecek kötülüklere yorumlanmaktadır.

Rüyada Vampir Görmek İslami Anlamı

Rüyada vampir görmek, İslam alimlerine göre kişinin çevresinde onu kendine bağlamış, ona istediği her şeyi bir şekilde yaptırabilen kişiye işarettir. Ancak asla duracağı yeri bilmeyen ve ne iyilik yapılırsa yapılsın asla kıymet bilmeyen bir kişi olarak tabir edilmektedir.

İmam-ı Nablusi(r.a) tarafından ise rüyada vampirle sevişmek, rüyayı gören kişinin çok sinirli ve gergin olduğuna, etrafındaki olaylardan dolayı kendine hakim olamadığına ve bu gerginlikle tüm ilişkilerine zarar verdiğine yorumlanmıştır.

Rüyada Vampirden Kaçmak

Rüyada vampirden kaçmak, zorlukların sonunda huzura erişmenin başarılacağına, problemlerin eş ile konuşularak halledileceğine delalet eder. Kişinin maddi olarak refaha ulaşacağına, artık büyük sorunlarını geride bırakıp yeni bir başlangıç yapabileceğine işaret eder. Aynı zamanda rüyada vampirden kaçtığını görmek, iş hayatı okul hayatı, evlilik ya da sosyal ortamlarda büyük bir sorun ile karşılaşılacağına yorumlanır. Hatta bir iftiraya maruz kalınabileceğine yorumlanır. Ancak güçlü olup hepsini arkada bırakılıp huzura erileceğine delalettir.

Rüyada Vampirle Öpüşmek

Rüyada vampirle öpüşmek, çok zararlı alışkanlıklara sahip olunduğundan ya da olunacağından. Bu nedenle de harcamaların artması ve sıkıntılı bir döneme girilebileceğine işaret eder. Bazı yorumculara göre ise zararlı bazı alışkanlıklar ya da zevkler için para bulmak amacıyla illegal ya da haram yolların kullanılacağına delalettir.

Rüyada Vampirden Korkmak

Rüyada vampirden korkmak, üst rütbelerde bulunan ya da yönetimde yer alan kimseler tarafından rüya sahibine gelecek bir mala delalettir. Aynı zamanda iş hayatında stres ve yorgunluktan sonunda çıkılacağına, huzura kavuşulacağına, iş yaşamındaki sorunların daha üst rütbeli biri sayesinde kolaylıkla çözüleceğine, parasal anlamda rahat edileceğine ve iş stresinin geride kalacağına işarettir.

Rüyada Vampir Isırması

Rüyada vampir ısırması, rüyayı gören kişinin etrafında kişinin kötülüğünü isteyen çok tehlikeli insanlar olduğuna, kişinin mutluluğunun bozulması için uğraşıldığına ve eksiğinin arandığına işarettir. Kişinin çevresindeki kıskanç kişilere karşı daha dikkatli olması gerektiği olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Vampir Öldürmek

Rüyada vampir öldürmek, rüyayı gören kişinin içerisinde yaşadığı ve büyüttüğü öfkeyi kontrol edemediği, bu hislerle başa çıkamadığı ve bir anda patlayarak ilişkilerine ve çevresine zarar verdiğine delalettir. Rastlanan zor ve olumsuz durumlar karşısında mantıklı davranmayı başaramayıp duyguların devreye girmesi ve aniden her şeye celallenmesi rüya sahibine zor günler yaşatacak ve başı derde girecek olarak da yorumlanabilir.

Rüyada Vampir Olmak

Riyada vampir olmak, rüya sahibinin çevresindeki insanlara kötülük yapacağına, insanları beklenmedik zararlara uğratacağına ve onları korkutup herkesi kendinden uzaklaştıracağına delalettir. Ayrıca kendisine yapılan haksızlıklar karşısında uzun süre sessiz kalıp sonunda intikam aldığına da işarettir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani