Rüyada “Rüyada Vali Görmek” Görmek

Rüyada Vali Görmek

Rüyada vali görmek, kültürlü, hayat tecrübesi olan, okumuş, mantıklı, akıllı, sağduyu ve öngörü sahibi olan kişidir. Rüyada vali görmek, rüyayı görenin, yakın bir zaman zarfında hayatında yer alacak olan kişidir. Bu kişiden çok şeyler öğrenecek, bilge olan kişi rüya sahibine çok şey katacak, yarım kalmış olan her şeysini tamamlayacaktır.

Rüyada Vali Görmek İslami Anlamı

İslamiye göre toplumun çok güvendiği, saygı duyduğu, her daim sözü dinlenen kişidir. Rüyada vali görmek, Cafer-i Sadık (r.a) Hazretlerine göre, emniyet, adalet, selamet ve hacca gitmeye delalet eder buyurmuştur.  Kişi hep güzellik, iyilik ve hayır ile karşılaşacaktır.

Rüyada Vali Yardımcısı Görmek

Rüyada vali yardımcısı görmek, borçlar kolaylık ile ödenecek, rızk ve ekmek çoğalacak, hayallere, isteklere kavuşulacaktır. İş konusunda tüm deneyim ve tecrübeleri, bütün bilinenler başkaları ile paylaşılacak, sahip olunan deneyimler diğer kişilere öğretilecektir. Kişi yokluk nedir bilmeyecek, arkasından her daim güzel şeyler söylenecektir. Ölmüş olan kişilerin arkasından Mevlit okutacak, onları güzel bir biçimde anacaktır.

Rüyada Vali ile Kavga Etmek

Rüyada vali ile kavga etmek, kişinin yöneticileri ile arasında tatsızlık yaşayacağını, fikir ayrılığına düşeceğini, onlarla ayrılık noktasına kadar geleceğidir. Yönetici ile yaşanacak olan tatsızlık ve gerilimlerdir. İş hayatındaki risk ve tehlikeleri gösterir.

Rüyada Vali ile Konuşmak

Rüyada vali ile konuşmak, herkes tarafından alim olarak anılan kişiden irfan ve ilim öğrenmek, o kişinin yolunda gitmektir. Rüya sahibi de ileride insanların fikir danıştığı, bilge, ağırlık ve onur sahibi, yüce bir kişi olacak, diğer insanlar onun bilgeliğinden yararlanabilmek için birbirleri ile yarış edeceklerdir.

Rüyada Vali ile Sarılmak

Rüyada vali ile sarılmak, ömrün uzun olacağına, sarılınan vali gerçek yaşamda tanınan bir kimse ise, o kişi ile bağların ömür boyu kopmayacağına, tanınmayan bir kimse ise hoş sohbetler ve arkadaşlıktır. Sarılınan vali düşman ise, barış sağlanacak ve o kişi ile ömür boyu sürecek olan dostluk ilişkileri başlayacaktır. Hayır anlamına gelir, kişi birisinden iyilik görecek ya da birisine iyiliği dokunacaktır.

Rüyada Vali ile Yemek Yemek

Rüyada vali ile yemek yemek, onurlu bir yaşam sürdürülecek, çok büyük mutluluklar yaşanacaktır. Maddi yönden, büyük gelirler getirecek olan bir işe girilecek, zaferler kazanılacaktır. Hayal, arzu ve isteklere kavuşulacak, deneyimler kazanarak yeni bir iş kurulacak ve bu deneyimler, büyük paralar kazanılmasına sebep olacaktır. Hayattaki rahatsızlık veren durumlar son bulacak, aile içerisinde var olan tartışma ve sorunlar bitecektir.

Rüyada Vali ile Tokalaşmak

Rüyada vali ile tokalaşmak, kişi devlette iş sahibi olacak, devlet kademelerinde hızla ilerleyecek, çok iyi bir makama gelecektir. Başarılı sözü dinlenen bir kişi olacak, sahip olduğu mevkiye iyi ve güzel yollarda kullanacak, diğer insanlara faydası dokunacaktır. Kişinin hayatındaki kendisini zorlayan, mali şanssızlıklar sona erecek, para ve mala kavuşacak, parasal yönden rahatlık ve ferah bulacaktır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Erdem Yaman dedi ki:

    Rüyamda Aksaray valisi ile birlikte konusuyordum yuzyuze.vali bana bıseyler anlatıyordu sonra Ortaköy kaymakamı ile konusuyordum

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani