Rüyada “Rüyada Vahşi Hayvan Görmek” Görmek

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek

Rüyada Vahşi Hayvan görmek, kişinin çalışma hayatında rakiplerine karşı iyi planları olmayan, onların geleceğini kötü olarak yönlendirmeye çalışan kişi olarak nitelendirilir. Rüyada vahşi hayvan saldırısından kurtulmak, diğer yoruma göre ise de rüya sahibinin sadece ticari hayatında değil çevresinde onun için iyi düşünmeyen, içten pazarlıklı dostlarının olduğu, onlardan bir zarar göreceği rivayet edilir.

Rüyada Vahşi Hayvan Görmek İslami Anlamı

Rüyada vahşi hayvan görmek, Ünlü İslam rüya alimleri, şu şekillerde yorumlanmaktadır. İbni Sirin (r.a) şöyle buyuruyor; Rüyasında vahşi hayvanı gören kişi, doyumsuz, hayatında hiç bir şeyden memnun kalmayan, sürekli olarak aç gözlülük yapan, herkesin hakkına tecavüz eden biri olarak söylenir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Vahşi hayvanın rüyaya girmesi, rüya sahibinin gelecekle alakalı sürekli olarak kaygısı güden, rızk için insanlara kulluk eden, bu uğurda haksızlık yapan, para için her şeyi yapan, sadece mal, mülk için yaşayan birine işaret eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Beslemek

Rüyada vahşi hayvan beslemek, insanı gelecekte iyi şeylerin beklemediğini, kendisi için iyi şeyler yapmadığını, sürekli olarak günah işlediğini, yeme, içme ve çiftleşme dışında bir şey yapmayan, sadece nefsine hizmet eden biri olarak ifade edilir. Kişinin günahlarından bir an önce vazgeçmesi ve tövbe etmesi tavsiye edilir.

Rüyada Vahşi Hayvan Kesmek

Rüyada vahşi hayvan kesmek, insana bela olan günahlardan, kişilerden, işlerden uzaklaşmak olarak bildirilir. Başka bir yoruma göre ise de sağlık sorunlarının bitmesine, beyninde tümör olan birinin tümörün yok olmasına, vücutta bulunan kötü hücrelerin yok olmasına, daha sağlıklı bir yaşama delalet eder.

Rüyada Vahşi Hayvan Yavrusu Görmek

Rüyada vahşi hayvan yavrusu görmek, rüya sahibinin çocuklarından, yeğenlerinden birinin tehlikeli işler yapan insanlarla birlikte olduğuna yorumlanır. Yanlış yollara sapma ihtimalinin olduğu, uyuşturucu, esrar gibi kötü bataklıklara düşeceği söylenir. Başka bir yoruma göre ise de kumar oynayan, borç batağına saplanan hayırsız evlat olarak yorumlanır. Kişinin evladına ya da yeğenlerine bu konularda öğütlerde bulunması ve o tür yerlerden uzak tutması önerilir.

Rüyada Vahşi Hayvan Avlamak

Rüyada vahşi hayvan avlamak, İş dünyasında çok büyük bir rakibi alt etmek, spor müsabakasında finalde güçlü rakibi yenerek şampiyon olmaya işarettir. Uzun uğraşlar verilen sınavı kazanmak şeklinde tabir edilir. Sebat ve sabır etmeden hiç bir şeyin elde edilemeyeceği mesajı verilmektedir.

Rüyada Vahşi Hayvan Saldırısına Uğramak

Rüyada vahşi hayvan saldırısına uğramak, eve hırsız girileceğine, bela ve musibetlerin olacağına, başkaları tarafında darp edilme olarak açıklanır. Gerçek hayatta, başkasına karşı yapılan bir hata var ise, ya da günah işleniyor ise derhal vazgeçilmelidir.

Rüyada Vahşi Hayvan Öldürmek

Rüyada vahşi hayvan öldürmek, hayatta karşılaşılacak olan problemlerin üstesinden gelinmesi, ölüm, hastalık gibi zor imtihanlardan geçip. Daha sonrasında mutluluk ve huzura erişileceği yönünde yorum yapılır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani