Rüyada “Rüyada Uyuşturucu Madde Görmek” Görmek

Rüyada Uyuşturucu Madde Görmek

Rüyada uyuşturucu madde görmek, kişi için çok hayırlı yorumlar yapılmamaktadır. Rüyada uyuşturucu madde görmek, hapse düşmeye, belalara, musibetlere, can sıkıcı olayların gerçekleşeceğine işaret etmektedir. Haram yollarda hayatını sürdüren, bu konuda tavsiye veren ailesini ve arkadaşlarını dinlemeyen, kendi kafasına göre yaşayan, bu bağlamda birçok günah batağına, borç batağına, düşeceği yönünde yorum yapılır. Bundan dolayı kişinin kendi hayatında günahlarından vazgeçmesi gerektiğine, daha dürüst ve ahlaklı bir şekilde yaşam sürmeye yönlendirilmektedir.

Rüyada Uyuşturucu Madde Görmek İslami Anlamı

İslam alimleri rüyada uyuşturucu madde görmek ile alakalı şu yorumları yapmışlardır. Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; Uyuşturucu maddenin rüyada görülmesi, özgürlüğün elden gideceğine, sağlık sorunlarının ortaya çıkacağını, iş yerinde ve aile ilişkilerinde sorun yaşayacağı gibi anlamlara gelmektedir.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; kişinin hayatında sıkıntıya düşeceğine, işinden ayrılacağına, belli bir dönem işsiz kalacağına bu dönemde psikolojik olarak problemlerin ortaya çıkacağı ve uzun bir süre bu problemlerin devam edeceği söylenir.

Rüyada Uyuşturucu Paketi Görmek

Rüyada uyuşturucu paketi görmek, dedikoduya, kulaktan dolma bilgiler ile aile ilişkilerinde bozulmaların meydana geleceği, boşanma gibi durumların ortaya çıkması demektir. Rüyada uyuşturucu paketi görmek genel olarak kötü şekilde görülmektedir. Geçim dertlerinin başlayacağı, dostlarından kazık yiyerek, kötü gününde kimsenin yanında olmayacağı, bundan dolayı kişinin daha temkinli bir hayat tarzı benimsemesi gerekmektedir.

Rüyada Esrar Görmek

Rüyada esrar görmek, hayatta olan bitene duyarsız olma, kimseyle ilgilenmeyen, kimseye yararı olmayan tam tersi zararı olan bir kişiyi göstermektedir. Kişinin gerçek hayatında bir an önce kendine gelmesi, günahlarından vazgeçmesi, hayata dini ile bağlanması gerektiğini, parasından yetimlere, yoksullara yardım ederek günahları için af dilemelidir.

Rüyada Bonzai Görmek

Rüyada Bonzai Görmek, suç işlemek, kötü işlere ortak olmak, insanlara zarar veren faaliyetlerin içinde bulunmak, insanları kandırmak anlamlarına gelmektedir. Bundan dolayı da rüya sahibinin gelecekte çok mutsuz olacağı, hayattan hiç zevk almadan yaşayacağı günlerin geleceği, yanlışlarından dolayı çevresindeki insanların kendisinden uzaklaşacağı için yalnız bir hayat süreceği söylenir.

Rüyada Ot Görmek

Rüyada Ot Görmek, kişinin haram yollara sapması, helal dairesinden çıkıp gayri meşru yollarla para kazanması, günaha girmesi, sırf dünya malı için herkesle menfaati için iş yapan birisi olarak bilinir. Bundan dolayı gururuna leke sürecek işlerden uzak durmadan, haysiyetsiz, ahlaksız, edepsiz bir hayat sürülmesi denilmektedir.

Rüyada Uyuşturucu İçmek

Rüyada uyuşturucu içmek, rüya sahibinin geçmişte işlediği günahların karşılığı olarak, sıkıntıya düşmek, borç batağına dalmak, sağlığını kaybetmek, itibarını kaybetmek anlamlarına yorulur. Kişinin bu anlamda çevresinde sürekli olarak kötü insanların ortaya çıkması, art niyetli arkadaşlarından kazık yemesi gibi olumsuz şekilde yorum yapılır. Bundan dolayı gerçek hayatında bir an önce haram yollardan uzak durması gerekmektedir. Günahları için bir daha işlememek üzere tövbe edip, elinden geldiğince herkese iyilik yapmaya teşvik edilmiştir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani