Rüyada “Rüyada Üvey Görmek” Görmek

Rüyada Üvey Görmek

Rüyada üvey görmek, kişinin bazı konularda kandırılacağı ve zor duruma düşeceğine işarettir. Herkesi kendi gibi sanan ve çevresindeki insanlara fazla güvenen bir insanın uğrayacağı hayal kırıklığı anlamına gelir. Rüyada üvey görmek çevredekilerin kötü niyetleri iki yüzlü ve çıkarcı tavırlarına olacaktır. Bu rüya uyarıcı bir rüya niteliğindedir. Bilhassa sırlar konusunda çok dikkatli olunmalıdır. Bu dönemde sırların ifşa olması mümkündür.

Rüyada Üvey Görmek İslami Anlamı

İslamiyete göre bu rüya, rüya sahibinin çevresindeki insanlara karşı çok dikkat etmesi gerekir. Özellikle iş çevresinden kaynaklı yaşayacağı bazı sorunlara tabi olur. Rüyada üvey görmek kişinin tanıdığı birine kefil olması ve o kişinin de borcunu ödemediği için kendisini zor durumda bırakması anlamına da gelir. Bu yüzden maddi anlamda ciddi zarar görebilir. Aynı zamanda kişi dolandırılabilir. Bazı yasal konularda problemler yaşayabilir.

Nablusi(r.a)’ya göre rüyada üvey görmek mahkemeler, boşanmalar ve çekilen sıkıntıları ifade eder. Üvey kişinin yakınlık durumu da önemlidir. Görülen kişi aileden biri ise aile ile ilgili çıkacak sorunları simgeler. Şayet akrabalardan biri ise yakın akrabalardan kaynaklı sorunlara delalettir.

Rüyada Üvey Anne Görmek

Rüyada üvey anne görmek, kötü haberler ile yorumlanır. Kişinin çok fazla sevmediği bir tanıdığı vefat edebilir. Üvey anne gören kişi yakın çevresi tarafından ihanete uğrayabilir. Psikolojik açıdan ise zor duruma düşebilir. Gelecek ile ilgili kaygıları olabilir. Günlük yaşantısında bazı çıkmaz durumlara saplanabilir.

Rüyada Üvey Baba Görmek

Rüyada üvey baba görmek, beklenmedik bir anda beklenmedik kimselerden duyulacak moral bozucu sözlere ve kişinin içine kapanmasına işarettir. Bazı konularda çevresi tarafından güven kaybı yaşayabilir. İtibarı zedelenebilir. Üvey baba görmenin olumlu bir yorumu da vardır. Kişinin iş ve sosyal hayatında bugüne kadar olduğundan çok daha aktif olması, yeni atılımlar yapması anlamına da gelir.

Rüyada Üvey Evlat Görmek

Rüyada üvey evlat görmek, aile bağlarını çok fazla kuvvetli olmaması anlamına gelir. Ya da ailesinden yana yaşadığı bazı kırgınlıklar ve bazı dışlanmışlıklara da delalet eder. Aileden ve yakın çevreden duyulacak hoş olmayan sözler ile onlardan uzaklaşmak anlamına gelir.

Rüyada Üvey Kardeş Görmek

Rüyada üvey kardeş görmek, iş yaşamında kişiye sorun çıkartacak problemli kimseler anlamına gelir. Bazı can sıkıcı durumlar yaşanabilir. Kişinin hoşuna gitmeyen insanların, yaptığı işte önemli görevlere gelmesi ve bu yüzden huzurunun kaçması olarak yorumlanabilir. Bu kişilerle yaşanacak sürtüşmeler kişiyi iş yaşamından uzaklaştırabilir. Bu yüzden bu kişilere karşı tepkisiz kalmak ve tedbirli olmak her zaman bir avantaj olacaktır.

Rüyada Üvey Yenge Görmek

Rüyada üvey yenge görmek, mal ve mülk gibi kısmetlere ortak çıkması ve kişinin malının bölünmesi anlamına da gelebilir. Üvey yenge görmek bu anlamda hayra yorulmaz. Bazı kıskanç dedikoducu kimselere ve bunlardan dogacak şanssızlıklara işarettir. Aynı zamanda kişinin eşiyle ya da birlikte olduğu kişi ile arasının açılmasına da sebep olabilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani