Rüyada “Rüyada Üşümek” Görmek

Rüyada Üşümek

Rüyada üşümek, üzüntüdür. Rüya içerisinde üşüdüğünü gören kişiler üzülecektir. Aynı zamanda bu dert ve fakirlik durumu şeklinde de tabir edilir. Ancak rüyanın görülme şekline bağlı olarak, rüya yorumu değişebilmektedir. Rüya içinde karlı, çamurlu, yağmurlu havada üşüdüğünü gören kimseler önemli olaylar yaşayacaktır. Böylece bu gelişmelerin hepsi kişinin kendisine huzur getirecektir. Rüyayı gören bireyin olumlu olan işlerinin bozulacağı söylenir. Rüyayı gören kişiyi çekemeyen insanlar vardır. Bu yüzden kişinin hakkında olur olmadık şeyler konuşulabilir.

Rüyada Üşümek ve Isınmak

Rüyada üşümek ve ısınmak, rüyayı gören bireyin kimi konular hakkında pişmanlık duyacaktır. Bu pişmanlıklardan ötürü kişi çok üzülecektir.  İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada üşümek, rüyayı gören bireylerin yaşam karışıklığından kurtulacaktır. Rüyasında güneşli ve açık havada üşüdüğünü görmek, bela ve sıkıntılara delalet eder.

Rüyada Üşümek Titremek

Rüyada üşümek titremek, rüyayı görmüş kişinin önemli bir belaya düşeceğini anlatır. Rüyayı gören kişi hayatın getireceği kötü şeyle ile karşılaşacaktır. Yaşamın kötü yanları ile karşılaşan bu kişi önemli üzüntüler yaşayacaktır. Bu rüya türü önemli derecede şansızlık şeklinde de yorumlanır.

Rüyada Yatakta Üşümek

Rüyada yatakta üşümek, üzüntü içeren bir vaziyetin meydana çıkması ile onu ortadan kaldırmanın göstergesi olarak bilinir. Aynı zaman bu rüyayı gören kişi, yakın arkadaşıyla önemli bir proje içerisinde bulunacağına, sıkıntı vermiş olan olayların güzele bağlanacağının habercisidir. Başka bir yorum ile, bu rüya çeşidini gören kişilerin enerjisi düşecektir.

Rüyada Donmak

Rüyada donmak, aile bireyleri arasında yaşanacak bir kavga içerisinde bireyin arada kalacağına delalettir. Bu yüzden bu rüyayı gören bireyler, daha önceden vermiş olduğu sözden ötürü eli ve kolu bağlı olacaktır. Sevdiklerinin uğruna aşırı derecede fedakarlık yapan bu kişi kendi düzenini kurmak ister. Ancak bu kişinin maddi açıdan buna gücü yoktur. İlerleyen vakitlerde hem maddi açıdan hem de aile arasında olan tartışmalar ile uğraşmak zorunda kalınacaktır. Bu rüya çeşidi, kişinin psikolojisini önemli derecede etkileyecek seviyede bir olay ile karşı karşıya gelecektir.

Rüyada Üşüyen Birini Görmek

Rüyada üşüyen birini görmek, bireyin güç vaziyette bulunan bir insana destek olacağı tarzında yorulur. Bireyin destek olacağı bu kişi, harı sayılı biri olarak tanımlanır. Bu desteğin karşılığı önemli ölçüde o kişiye geri gelecektir. Maddiyat anlamında kazancın fazla olacağının habercisi olan bu rüya çeşidinde, para bereketlenir. Ayrıca, rüyada görülen bireyin düşmanıysa, kişinin düşmanına karşı yenilen olacağı söylenir. Rüyada görülmüş olan kişi ölmüş ise, rüyayı gören kişiyi özlediği anlamına gelir.

Rüyada Üşüyen Bebek Görmek

Rüyada üşüyen bebek görmek, rüyayı gören kimseye karşı güçsüz, çekingen ve savunmasız olan birinin var olması şeklinde tabir edilir. Bu kişi, rüya sahibine yaklaşmayı çok istese bile ona yaklaşmaya cesaret edemez. Ancak rüya sahibi o kişiye yaklaşarak bu cesareti ona verir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani