Rüyada “Rüyada Ünlü Birisini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Ünlü Birisini Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada ünlü ve önemli birisini görmek, devlet kapısı olarak tabir edilmektedir. Rüyada ünlü birisini görmek ve onunla konuşmak devlet kapısında bir iş görüşmesi yapılacağına yorulmaktadır. Rüyada ünlü birisini görmek ve onunla sarılmak, beklenen müjdenin geleceği yönünde yorumlanır. Rüyalarda ünlü ya da önemli birini görmeyi, dini anlamı ile alimler şöyle yorumlamıştır.

Rüyada Ünlü Birisini Görmek İslami Anlamı

Rüyada ünlü birisini görmek, hakkındaki yorumu ise, Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada önemli ve ünlü biri ile konuşmak, kalacak olan mirası temsil eder. Onu uzaktan görmek ise mirastan pay alınamayacağını tabir eder demiştir. Rüyada ünlü birisiyle sevişmek, İbni Sirin (r.a) Ünlü birini görmeyi, imkansız ve zor işler ile yorumlamaktadır. Rüyada ünlü birisiyle dudaktan öpüşmek, bu rüyayı gören kişi, boşa kürek çeker ve isteklerine asla ulaşamaz demiştir.

Rüyada Ünlü Birisini Ölmüş Olarak Görmek

Rüyada ünlü birisini ölmüş olarak görmek, rüyada görülen ölü, ünlü biri ise rüyayı gören kişi hayal kırıklığına uğrar. Beklediği büyük ve önemli haberler gelmez ve hayatında büyük sorunlar olur.

Rüyada Ünlü Sanatçı Görmek

Rüyada ünlü sanatçı görmek ise gönü ilişkilerine yorulmaktadır. Rüya sahibi sevdiği birinden ayrılır ve ona hayatı boyunca uzaktan bakar. Farklı olarak da zengin olmak ile tabir edilir.

Rüyada Ünlü Oyuncu Görmek

Rüyada ünlü oyuncu görmek, miras olarak kalacak arsayı, gezmek ve ticaret yapmak ile tabir edilmektedir. Rüyada ünlü bir oyuncu görmek ve onunla konuşmak, görüşmeler üzerine gelecek para ve mal ile yorumlanmaktadır. Rüyada ünlü biri görüp ona uzaktan bakıyor olmak, yapılacak işin sonucunda başarısız olacağı ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Ünlü Futbolcu Görmek

Rüyada ünlü futbolcu görmek, kolay yollar ile kazanılacak paraya yorumlanır. Rüyayı gören kişi kazandığı paranın hayrını görmez ve parası çok çabuk biter. Rüyada ünlü bir futbolcu ile maç yaptığını görmek, emekler karşılığında alınacak paraya ve sonu zafer ile bitecek çatışma ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Ünlü Artist Görmek

Rüyada ünlü artist görmek, zenginliğe ulaşmaya fakat zenginlikten geri fakirliğe geçemeye yorulmaktadır. Rüyasında ünlü artist gören kimse, zarar göreceği işlere girer. Rüya sahibi bir hastalık ve sakatlık geçirebilir. Rüyada ünlü bir artist olmak, dünya malı ve şanı olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Ünlü Erkek Görmek

Rüyada ünlü erkek görmek, kazancı bol iş ile yorumlanır. Rüyasında erkek bir ünlü gören kişi, bir iş adama tarafından işe alınır. Rüyasında erkek ünlü ile konuşan bir kişi kendi işini kurar ve bu işten çok büyük başarılar elde eder.

Rüyada Ünlü Kadın Görmek

Rüyada ünlü kadın görmek, fakirliğe ve hastalığa yorulur. Rüyasında ünlü olan bir bayan, kaza veya bir hastalık geçirir. Rüyasında ünlü bir kadın ile konuştuğunu gören kişi, hayatında bir kadın tarafından kandırılır ve bundan büyük hüzün duyar. Rüyasında ünlü bir kadın ile konuşan kişi, işinde başarısız olur ve bulunduğu bütün ortamlarda dışlanarak, kederlenir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani