Rüyada “Rüyada Un Görmek” Görmek

Rüyada Un Görmek

Rüyada Un görmek, temiz kalp ve iman güçlülüğü ile yorumlanmaktadır. Rüyada un görmek ticaret ve helal kazanç ile de yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişi ömrü hayatı boyunca imandan hiç ayrılmamıştır ve ölene kadar da bu şekilde yaşayacağı anlamına gelmektedir. Rüyada un görmek çiftçi ve hayırlı evlat ile de yorumlanır. Bazı alimlerin un ile ilgili İslami yorumu şöyledir;

Rüyada Un Görmek İslami Anlamı

Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada görülen unu bereket ile yorumlamıştır. Un helvasını ise düğün, evlilik gibi haberler duyulacağı ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Un görmeyi, beklenen haberlerin geleceğine yorumlamıştır. Aynı şekilde kalbi temiz ve imanlı birileri ile tanışarak, dostluk etmek ile tabir etmiştir.

İmam Nablusi (r.a) Rüyada görülen unu hacca gitmek isteyen bir kimsenin gidebileceği ile tabir etmektedir. Ticaret ile uğraşan bir insan rüyasında un görüyor ise işleri ve kazancı artacaktır demiştir. Kirmani (r.a) Un ile ilgili şu yorumu yapmıştır. Tarla üzerinden kazanılacak kazanç ve hasat olarak tabir etmiştir. Kalbi temiz kişiler ile de yorumlamıştır.

Rüyada Un Dökülmesi

Rüyada un dökülmesi, çaba sarf ederek alın teri ile kazanılan malların ve paranın bir başkası yüzünden kaybedilmesine ve zor günler yaşanılmasına yorulmaktadır. Rüya sahibi imanı kuvvetli ise ve rüyasında unun döküldüğünü görüyor ise tövbe ederek hatalarının farkına varmalıdır.

Rüyada Un Taşımak

Rüyada un taşımak, evi için çabalayan ve helal kazanç peşinde olan aile babası ile yorumlanmaktadır. Un taşımak, ticari bir işe girerek, başarılı olma ile de tabir edilmektedir. Farklı bir yorum olarak da çekilen zahmetler sonucunda ulaşılacak makama yorulmaktadır.

Rüyada Un Almak

Rüyada un almak, aile içindeki insanların toplanarak önemli bir konu konuşmasına yorulmaktadır. Rüyasında un aldığı gören kişi, başkaları için kendini feda etmektedir. Fakat kimse bunun farkında değildir.

Rüyada Un Çuvalı Görmek

Rüyada un çuvalı görmek, ticaret ile yorumlanmaktadır. Un çuvalını bir yerden bir yere taşımak iş yerini değiştirir ve daha hayırlı bir işe başlar. Un çuvalı gelecek olan kalabalık misafir ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Un Serpmek

Rüyada un serpmek, misafir hazırlığı ile tabir edilmektedir. Uzaktan, yatılı olarak gelecek misafire yapılan ikramlıkların temsilidir. Rüya sahibi gelecek misafiri büyük heyecanla bekler ve gelenlerden dolayı büyük mutluluk yaşar.

Rüyada Un Elemek

Rüyada un elemek, düşüncelerin gözden geçirilmesi gerektiği ile yorumlanır. Rüyasında un elediği gören bir kimse yakın zamanda bir yakınından kötülük görür ve onu hayatından çıkarır.

Rüyada Un Helvası Görmek

Rüyada un helvası görmek, iyi haberler almaya ve iyi şeyler yaşamaya yorulur. Ağız tatlılı ile konuşulacak konulara ve rüyayı gören kişi için bu konuların çok önemli olduğuna yorulur. Aynı zaman da un helvası yemek evlat ve evlilik ile de yorumlanmaktadır. Un helvası yaptığını gören bir kişi, küs olan akrabalarını barıştırmaya uğraştığına yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani