Rüyada “Rüyada Üflemek” Görmek

Rüyada Üflemek

Rüyada üflemek, kişinin istemediği şeyleri hayatından çıkarma isteği ve her şey yoluna sokmak için gösterdiği çaba anlamına gelir. Bu rüya sahibinin birçok konuda sağlayacağı başarı, hedeflerine ulaşmak için çizdiği yol olarak da ifade edilebilir. Rüyada üflemek, kişinin kendisine hizmet etmeyecek bütün insanlardan ve işlerden uzaklaşacak her şeyden kendini arındırarak faydalı olan kişi ve işlere yönelecektir.

Rüyada Üflemek İslami Anlamı

Rüyada üflemenin dini yorumu, İmam Nablusi (r.a) şöyle buyuruyor; bir şeyi pişirmek için üflemek çok hayırlıdır. Kişinin rızkının artması anlamına gelir. Şayet kişi yeri üflüyorsa bir sırrı öğrenmeye işarettir. Kişinin bu dikkatsizliği sayesinde çevresine de zarar vereceği ve bu yüzden çok dikkat etmesi gerektiği ile tabir olunur.

Rüyada Mum Üflemek

Rüyada mum üflemek, kişinin araştırmayı ve çalışmayı çok seven biri olduğu anlamını taşır. Çalışkanlığı sayesinde işinde başarı göstermesi, ilim irfan sahibi olması ve çevresine fayda sağlaması ile yorumlanabilir. Rüyada üflemek kişinin dikkatsiz davranışları yüzünden yaşayacağı kısa süreli ancak kendisini zor durumda bırakan durumlar ile ifade edilir.

Rüyada Ney Üflemek

Rüyada ney üflemek, çok hayırlıdır. Kişinin yaptığı her işte başarılı olması, üstün özelliklere sahip olması, çevresi tarafından takdir görmesi ve sevilmesi anlamına gelir. Her konuda dikkatiyle bütün problemlerden uzak duracaktır. Parayı sadece kendisi için değil çevresi için de kullanacak topluma hayırlı bir insan olacaktır.

Rüyada Nefes Üflemek

Rüyada nefes üflemek, çok hayırlara vesile olacak bir rüyadır. Sorunlardan kurtulmaya, gam ve kederi hayatından tamamen uzaklaştırmaya işarettir. Kişinin sağlıklı ve huzurlu olacağı, özellikle manevi anlamda çok güçleneceğini anlamına gelir. Her yönüyle ruhsal tatmini çok yüksek bir rüyadır.

Rüyada Pasta Üflemek

Rüyada pasta üflemek, bir sürprizle karşılaşmak ve mutlu olmak anlamına gelir. Hiç umulmayan, asla olmaz denecek kadar güzel hadiselerle yorumlanır. Kişinin bu hadiseler karşısında sevinç gözyaşı dökeceğini işarettir. Bu güzel hadiseyi yaşayan kisi ufak da olsa muhakkak bir hayır işi yapmalıdır.

Rüyada Ağzına Üflemek

Rüyada ağzına üflemek, bir kimsenin bir hastalığına çözüm bulması ve çok hayırlı bir hekim tarafından iyileştirilmesi anlamına gelir. Bu rüya bazen sağlık anlamında değil maddi anlamda da iyi kalpli bir kimse tarafından görülecek yardımla yorumlanır. Diğer bir yorumu ise kişinin bir başkasından duyacağı bazı sözlere çok üzülmesi ve kalbinin kırılması demektir.

Rüyada Ateşe Üflemek

Rüyada ateşe üflemek, çok hayırlıdır. Eğer bir kadın ateşe üflüyor ise evlat sahibi olacak demektir. Şayet bir erkek eşinin gözündeki bir tuzu çıkarmak için üflüyorsa erkek çocuk doğacak demektir.  Bundan sonraki hayatında kendisine neyin iyi geldiğini, neyin zarar verdiğini bilecek ve doğru kararlar alacaktır.

Rüyada Üfleyerek Ateş Yakmak

Rüyada üfleyerek ateş yakmak, çok karlı bir işe girmek ve çok para kazanmak ile yorumlanır. Kişinin işinde yıldızının parlayacağı ve maddi kazancının çoğalacağı anlamına gelir. Vereceği bu doğru karar kendini her anlamda yükseğe taşıyacaktır. Hem manevi anlamda hem de maddi anlamda kendisini iyi hissedecek durumlara gelecektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani