Rüyada “Rüyada Uçurum Görmek” Görmek

Rüyada Uçurum Görmek

Rüyada uçurum görmek, zorlu, sıkıntılı ve meşakkatli günlere, maddi olarak kayba uğramaya, güven içerisinde olmamaya, kıtlıkla geçecek günlerin geldiğini işaret eder. Eğer kişi rüyasında kendisini uçurumun kenarında buluyor ise bu aslında tehlike ve belaya çok yakın olduğu anlamına gelir. Rüyada uçurum görmek, rüya sahibinin duydukları karşısında gerginleşmesi ve moralinin bozulması anlamına gelir.

Rüyada Uçurum Görmek İslami Anlamı

Eğer kişinin rüyasında gördüğü uçurum büyük ve derin ise bu çok sevdiği bir yakınını kaybedeceğine, meslek hayatında düşüşe geçeceğine veya hanesinde sorular yaşayacağına işarettir. Molla Cami’ ye göre bu rüya sıkıntı, kötü hal, tehlike anlamına gelir. Kişi zor bir duruma düşecektir.

Rüyada Uçurumdan Düşmek

Zorluk, çile, zahmet, yokluk, geçim derdi ve başarısızlık yaşanmasına delalettir. Kişi yaşamında büyük bir oranda düşüş yaşayacak, parasız ve işsiz kalacak, ailesiyle tartışmalar yaşayacaktır. Bu yüzden bu rüya kişinin huzurunun kaçacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Uçurumdan Atlamak

Rüyayı gören kişinin, hayattan bezdiği için artık psikolojik olarak dayanıksız olacağına ve sonunda pes edeceğine işarettir. Kişi yaşadığı kötü, sorunlu ve tatsız günler karşısında sinirlerinin dayanamayıp patlama noktasına geleceğine ve isyan edeceğine işarettir. İmam Nablusi (r. a.)’ ye göre bu rüya kişinin canını sıkacak olan bir söze delalettir. İyi halden kötü hale geçmeye işaret edilmiştir.

Rüyada Uçurum Kenarında Deniz Görmek

Rüyada uçurum kenarında deniz görmek, kişinin hayallerine kavuşmak ve istediği hayatı yaşayabilmek için emek vermesi, eskisinden daha fazla çalışması ve fedakarlık yapması anlamına gelir. Rüya sahibi eğer bu özveriyi gösterirse arzu ettiği malı veya eşyayı alacak ya da istediği geliri elde edecektir. Ayrıca, kişi kendisi ile alakalı zor bir durumdan kısa zamanda zarar etmeden kurtulacaktır.

Rüyada Uçurum Kenarında Yürümek

Rüyada uçurum kenarında yürümek, kişinin mevcut sıkıntılarının artacağı anlamını taşır. Kişi kapandığını sandığı belalı bir işin yine gündeme geleceğine ve zarar göreceğine işarettir. Aynı zamanda şu an var olan bir sıkıntının her gün artacağına ve kişinin manevi olarak üzücü bir durumla karşılaşacağı anlamına gelir.

Rüyada Uçurum Kenarından Kurtulmak

Rüyada uçurumun kenarından kurtulmak, kişinin başında sürekli olarak uğursuzluk olacağına, kişinin geçiminin zorlaşacağına, umutlarını ve sermayesini bir sermayeye bağlayıp işin emeline ulaşamayacağına, ün ve itibar sahibi olacağına işaret edilir.

Rüyada Uçurumdan Denize Atladığını Görmek

Rüyada uçurumdan denize atladığını görmek, rüya sahibinin işlerinin yoluna gireceğine, kişinin el attığı bütün işlerde başarıya ulaşacağına, yakın zamanda tanıştığı kişiden hayır göreceğine, keyfini kaçıran olaylar ile karşılaşmayacağına ve hayatının rast gideceğine işarettir.

Rüyada Uçurum Kenarında Araba Kullanmak

Rüyada uçurum kenarında araba kullanmak, kişinin uğursuzluklar ile karşılaşacağına, maddi anlamda zarara uğrayacağını, hayal kırıklıkları yaşayacağını, büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğini, hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğini gösterir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani