Rüyada “Rüyada Tütün Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Tütün Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada Tütün görmek, işlerin alt üst olmasına ve ortaklıkların bitmesine, hayatının karışmasına, çeşitli maddi sıkıntılar yaşamasına ve bu sıkıntılarda dolayı aile içinde meydana gelecek geçimsizliğe işaret etmektedir. Rüya sahibi için fazlasıyla zorlu geçecek bir dönemin kapıda olduğunun göstergesidir. Tüm düzenin bozulmasına yorulur. İslam alimlerine göre bu rüya iç daralmasına, çeşitli sıkıntılara, baş gösteren sorunlara ve içinden çıkılmaz sıkıntılara yorulur. Tütün sarılıp yakıldıktan sonra söndürülür ise sıkıntıların da sona ereceğine dalalet eder.

Rüyada Tütün Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tütün görmek, İbn-i Sirin (r.a) tarafından iç sıkıntısına, aile içi çatışmalara, işlerin ve düzenin bozulmasına, ailesinden uzakta kalmaya ve bu sıkıntıları atlatmanın biraz zaman alacağına yorulur. Rüyayı gören kişi eğer evli değilse bu evlilik yapamayacağına ya da yapacağı evliliğin kendisine hayır sağlamayacağına dalalet eder. Bu sebeple dikkatli olunması gereken bir rüyadır. Bu rüya genel anlamda kıtlık, darlık gibi olumsuz durumlara yorulur. Eğer tütünden duman çıkıyorsa bu durum sıkıntıların git gide büyüyeceğine dalalet eder.

Rüyada Tütün Kırmak

Bu rüya kişinin yaptığı hataları ve yanlışları fak etmeden ısrarla sürdürmesine dalalet eden uyarı niteliğinde bir rüyadır. Bu durumundan dolayı sorunların ve sıkıntıların zuhur edeceğine, git gide büyüyeceğine yorumlanır. Bazen de tütün kırmak çevresinde bulunan sahtekar ve hilebaz insanlara yorulur. Kimi zaman da bu rüya kötü giden sağlık durumuna işaret eder.

Rüyada Tütün Dikmek

Bu rüya gurbete işaret eder. Ekmek parası için gidilecek olan uzak yollar ve gerekli kazancın elde edileceğine yorulur. Bazen de bu rüya birine çok büyük bir iyilik yapacağınıza dalalet eder.

Rüyada Tütün Dizmek

Bu rüya maddi ve manevi anlamda refaha dalalet olur. Çekilen sıkıntıların son bulacağına ve hayatına çeki düzen vermeye yorulur. Bazen de sıkıntı çekmeden elde edilen mala, paraya, varlığa, aile hayatının yoluna girmesine dalalet eder. Kimi zamanda kişinin yaşadığı belli hazların bedelini vakti gelince ödeyeceğine de yorulur.

Rüyada Tütün Tarlası Görmek

Rüyada görülen tütün tarlası kişinin tüm yaşam enerjisini kaybedeceğine, herhangi bir hastalık yaşayarak ya da psikolojik olarak elindeki kolundaki dermanı kaybedeceğine, bu sebeple işlerinin git gide kötüye gideceğine dalalet eder. Kısa zamanda kendini toparlamazsa hayatındaki tüm dengelerin bozulacağının da en açık göstergesidir.

Rüyada Tütün Tabakası Görmek

Bu rüya büyük sıkıntılar yaşamaya, bu sıkıntıları uzun süre baştan gitmeyeceğine, hayatının tüm düzeninin bozulacağına ama bir süre sonra her şeyin yoluna gireceğine, dengelerin düzeleceğine huzur ve mutluluk içinde bir hayat süreceğine ve eski günleri kısa sürede unutacağına da dalalet eder.

Rüyada Tütün İçmek

Rüyada sigara ya da tütün içmek büyük sıkıntılara, malda azalmaya, fakirlik yaşamaya, buhranlı bir ömür sürmeye ve bu sıkıntıların uzun süre devam edeceğine yorulur. Rüyayı gören kişi uzun süre sıkıntılarla savaşacak ve başını kaldırması zaman alacaktır.

Rüyada Tütün Sarmak

Neşeli ve yolunda giden bir ömrün bir anda değişeceğine, morallerin bozulacağına, ortalığın karışacağına dalalet eder. Ağız tadının kaçmasına ve sorunların büyümesine, ayrılıklar yaşamaya yorulur.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani