Rüyada “Rüyada Turşu Görmek” Görmek

Rüyada Turşu Görmek

Rüyada Turşu görmek, rüyayı gören kişinin bir anda hayallerinin yıkılması, umduğunu bulamaması ve büyük üzüntü duyması şeklinde yorumlanmaktadır. Dini tabire göre rüyada turşu kurmak, hanede birliğin bozulacağına ve tatsız olayların ortaya çıkacağına delalet eder.

Rüyada Turşu Görmek İslami Anlamı

Rüyada Turşu görmek, rüya alimlerinden olan Kirmani (r.a) yorumuna göre bu rüya, uzun çaba harcanıp, sonunda boşa çıkan emeği anlatmaktadır. Rüyada turşu dökmek, bu rüyayı gören kişinin yakın çevresindeki bu dost görünüp, düşmanca davranışlarda bulunan kimseden haberdar olmaması kişinin işlerinde de başarısızlıklara uğrayacağına delalet eder.

Rüyada Turşu Yapmak

Rüyada turşu yapmak, rüyayı gören kişinin maddi ya da manevi anlamda bir girişimde bulunarak, hüsrana uğramasını anlatmaktadır. Özellikle, işle ilgili yeni atılımlardan hayal kırıklığına uğramak, verilen emeklerin karşılığını istenilen şekilde alamamak şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Turşu Yemek

Rüyada turşu yemek, rüyayı gören kimsenin tatsız konulara şahit olacağına delalettir. Kişinin hane içerisinde yer alan bir konu üzerine üzüntü duyması şeklinde de yorumlanabilen bu rüya, pek çok rüya alimi tarafından kulağa gelecek olan kötü konuşmalar ve dedikodular şeklinde yorumlanmaktadır. Ayrıca, kişi üçüncü bir şahıs olarak da bazı kötü olaylara şahit olabilir ve bu olaylardan ötürü büyük rahatsızlık duyabilir.

Rüyada Turşu Bidonu Görmek

Rüyada turşu bidonu görmek, rüyayı gören kişinin özellikle hane içerisinde bir düşmanı olduğuna delalet eder. Kişinin yakın çevresinde ya da hanesinde dost gibi görünen fakat her durumda kötülük için fırsat kollayan kişilerin varlığına yorumlanmaktadır.

Rüyada Turşu Suyu Görmek

Rüyada turşu suyu görmek, rüyayı gören kişinin sağlıkla ilgili bazı sıkıntılarının olacağına yorumlanır. Ayrıca, sadece rüyayı gören kişinin değil, bu kişinin yakın çevresinden de bazı olumsuz sağlık haberleri alarak üzüleceğine yorumlanmaktadır. Olumsuz olarak nitelendirilen bu rüya, genel olarak sağlık ve sıhhatle ilgili durumları simgelemektedir.

Rüyada Turşu Fıçısı Görmek

Rüyada turşu fıçısı görmek, rüyayı gören kişinin yanlış kişilerle birliktelik kuracağına, dost gibi görünen düşmanlarla işbirliği yapacağına delalet eder. Bekar olan kişinin bu rüyayı görmesi pek hayırlı olmayan evliliğe ya da kısmete delalet ederken, evli kişinin bu rüyayı görmesi işle ilgili kötü ortaklıklara yorumlanmaktadır.

Rüyada Turşu Dökmek

Rüyada turşu dökmek, rüyayı gören kişinin yakın zamanda çevresindeki düşmanlardan haberdar olarak onlarla ilişkisini sonlandıracağına delalet eder. Düşmanlardan uzaklaşan kişi zamanla berekete ve ruhen huzura kavuşacaktır şeklinde rüya tabir olur.

Rüyada Turşu Satmak

Rüyada turşu satmak, bilerek ya da bilmeden başkalarının hakkına girmek, sıkıntıya yol açmak şeklinde yorumlanır. Bir olay ya da işle ilgili rüyayı gören kişinin yapacağı girişimin başka kişilerin hayatını olumsuz etkileyeceğine delalet eder. Yapılan yanlış ve günah işlere tabir olur.

Rüyada Turşu Kurmak

Rüyada turşu kurmak, rüyayı gören kişinin yeni yapacağı girişimlerde hüsrana uğramasına delalet eder. Rüya yeni bir iş ya da evlilik gibi kişinin hayatını etkileyen bir olaydan zararlı çıkmaya, büyük üzüntü duymaya yorumlanır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani