Rüyada “Rüyada Turna Görmek” Görmek

Rüyada Turna Görmek

Rüyada Turna görmek, maddi ve manevi anlamda zayıf ve yoksul olarak hayatını idame ettiren kimse olarak yorumlanır. Rüyasında turna gören kişinin güç kaybedip, başarısızlıklar yaşayacağına delalet edilir. Rüya sahibi sağlamsa hastalanacağına, hasta ise hastalığının daha da ağırlaşacağına delalet eder. Rüyada turna görmenin diğer bir yorumu ise fakirliktir. Rüya sahibi harcamalarına dikkat etmeyip, parasını saçarsa kişinin çok zor zamanlar geçireceği denir.

Rüyada Turna Görmek İslami Anlamı

Rüyada Turna görmek, bazı yorumculara göre ise rüyada turna görmek seyahat etmektir. Rüya sahibinin uzak bir yerlere gideceğine işarettir. Lakin bunun bir gezi olmayıp iş veya evlilik için yapılacak bir seyahat olduğu delalet edilir. Rüya sahibinin evine tatlı dilli, güler yüzlü bir misafirin geleceğine de işarettir. Bu misafirin bolluk, bereket ve hayırlı haberlerle geldiği alamet edilir. Misafirin getirdiği haberler rüya sahibini oldukça mutlu edeceği söylenir. Rüya sahibinin bu dönemlerde oldukça şanslı olduğu delalet edildiğinden elindeki fırsatları iyi değerlendirmesi gerekir.

Rüyada Turna Avlamak

Rüyada turna avlayan kişinin çok büyük kısmetler ile karşılaşacağı delalet edilir. Rüya sahibi bekar ise karşısına çok zengin ve yurt dışında yaşayan birinin çıkacağına ve bununla evleneceğine işarettir. Rüya sahibinin işleriyle ilgili sorun ve dengesizliklerin düzelerek emin adımlarla işinde yükselmesine delalet edilir. Bu zamana kadar yaşadığı bütün üzüntü ve pişmanlıkların sona ereceğine böylece huzura kavuşacağına işarettir. Rüyasında turna avlayan kişinin sevdikleri ile birlikte bir işe başlayıp o işte büyük başarılar yakalayacağı da denilir.

Rüyada Turna Balığı Görmek

Rüyada turna balığı gören kişinin iş hayatında ve ev hayatında çok büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşayacağına delalet edilir. Rüya sahibinin bu sorunları çözmek için yaptığı plan ve projelerin hiçbir işe yaramaması da kişinin büyük hayal kırıklıkları yaşamasına delalet edilir.

Rüyada Turna Yakalamak

Rüyada turna yakalayan kişinin zor günler geçireceği ve bu durumlar karşısında çaresiz kalacağını, başladığı veya niyetlendiği her işte karşısına çıkan engellerden dolayı başarısız olacağını, işlerinde zarar etmesine rağmen hayırlı yoldan hiçbir zaman şaşmayacağına delalet eder. Rüya sahibinin kısa bir dönem bir hastalık geçireceğine yorulur.

Rüyada Turna Balığı Tutmak

Rüyada turna balığı yakalamak hayra yorulan bir rüyadır. Rüya sahibinin uzun yıllardır çabaladığı işte emeklerinin karşılığını alacağına delalet edilir.

Rüyada Turna Kuşu Yakalamak

Rüyada turna kuşunu yakaladığını gören kişinin işleriyle alakalı yaşanan sorunların düzelip rahata ereceğine, üzüntülerinin bitip büyük başarılar elde edeceğine, uzun zamandır hayalini kurduğu projeleri gerçekleştirmek için eline geçen fırsatları iyi değerlendireceğine ve sevdiği kişilerle mutlu bir yaşam süreceğine delalet eder.

Rüyada Turna Sürüsü Görmek

Rüyada turna sürüsü gören kişinin kazançlarını büyük bir zevkle harcayacağına, ailesiyle birlikte güzel günler geçireceğine, insanlara karşı azalan güveninin artacağına, sevilen ve sayılan insanlarla ortaklık kuracağına delalet edilir.

Rüyada Turna Kuşu Görmek

Rüya sahibinin karşısına huzur, mutluluk ve şans getirecek insanların çıkmasına delalet eder. Bu kişiler tarafından rüya sahibinin hayatına heyecan, renk ve eğlence geleceğine işarettir. İmam Nablusi(r.a)’ya göre; “Rüyada turna kuşu görmek topluluğa delalet edilir. Evlenme arzusunda olan bir kimsenin hayırlı ir kısmet bulacağına delalettir” şeklinde yorumlamıştır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani