Rüyada “Rüyada Türban Görmek” Görmek

Rüyada Türban Görmek

Rüyada Türban görmek, rüyayı gören kişinin ahlakının çok düzgün, sakin, hoş sohbetli, oturup kalkmayı bilen, edepli, güzel, düzgün, konuşmayı bilen, başkasını üzmekten ve kırmaktan korkan güzel yürekli kimsedir. Diğer bir yoruma göre rüyada türban takmak, kendi halinizden memnun ve yetinmeyi bilen birisi olduğunuz anlamına gelir. Başörtüyü başınıza takmak ise, etrafınızdaki kişilerin size saygı duydukları ve sizi sevdikleri anlamına gelir.

Rüyada Türban Görmek İslami Anlamı

Rüyada türban görmek, Namusu, iffetti, saygıyı, dini ve maneviyatı işaret eder. Rüyasında türban takan kişi ise, masumluğu, masumiyeti ile insanlara iyilik yapmayı göstereceğine ve gösterdiği iyilik neticesinde insanlar tarafından sevilip sayılacağına, gösterilen bu saygıyla insanların rahat etmesine, huzurlu olmasına ve durumları değerlendirerek daha farklı davranmasına sebep olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Türban Bağlamak

Rüyada türban bağladığını gören kimse, Hayır işleri yapacağına, Allah yolunda olduğuna işaret eder. İnsanlara yardım etmeyi seven birisi olarak yorumlanır. Özellikle rüyayı gören kadın ise bu kadının iffetli bir hayata ve masumiyete işaret ettiği gibi, evli kadınlar için de aynı şekilde iffetli olmak ve mahremiyetine özen ve dikkat etmesi şeklinde yorumlanır.

Rüyada Türban Örtmek

Rüyada türban örttüğünü gören bir kimse Allah yolunda ilerlediğine, huzuru hak yolunda bulduğuna işaret eder. Her şeye şükür eden kişiye yorumlanır. Bir başka anlama göre de: Rüyada görmüş olunan başörtüsü, kadının kocası anlamına gelir.

Rüyada Türban İğnesi Görmek

Rüyada türban iğnesi görmek etrafındaki zorluklardır. Bir kimse rüyasında türban iğnesi görmüş ise, onu hak yolundan ayırmak isteyen insanların olduğuna işaret eder. Başörtüsünün büyüklüğü kocanın hoşgörülü olmasına ve iyi bir insan olmasına, malının fazlalığına; başörtünün beyaz olması da kocanın din ve rütbesine işaret eder.

Rüyada Türbanlı Gelinlik Görmek

Rüyada türbanlı gelinlik görmek, rüyayı gören kişinin kendisini hayallerine yaklaşmasına, istediği rahatlığa, zenginliğe kavuşacağına işaret eder.  Bir kadın rüyada, başında kumaştan bir örtü olduğunu görse, etrafındaki kötü insanların aile içindeki huzuru bozmaya çalışmak istediğine yorumlanır.

Rüyada Türbanlı Gelin Görmek

Rüyada türbanlı gelin görmek, rüyayı gören kişinin örnek alınacağına ve helal lokmalar yiyeceğine işaret eder.  Başörtüsü siyah ve eski olursa, kocasının maddi durumunun kötü olmasına yorumlanır.

Rüyada Türban Çıkarmak

Rüyada türban çıkarmak, rüyayı gören kişinin iş hayatında güzel işler yapacağı anlamına gelir. İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; Rüyada görülen türban, kadının kocasıdır. Türban, kadının gayretinin başıdır. Başörtüsünün büyüklüğü kocanın halinin genişliğine ve başörtüsünün açık renkte olması kocasının dini açıdan yüksekliğine işaret eder.

Rüyada Türbanlı Arkadaşını Görmek

Rüyada türbanlı arkadaşını görmek, bir kimsenin hayatında olumlu şeyler olacağına tam arzularına kavuşacağına ve maneviyatının güçleneceğine işaret eder.  Cafer-i Sadık (r.a) yorumu; Rüyada türban görmenin dört tabiri vardır:

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani