Rüyada “Rüyada Tülbent Görmek” Görmek

Rüyada Tülbent Görmek

Rüyada Tülbent görmek, rüya sahibinin zor zamanlarında kendisine yardım eli uzatacak biri ile tabir olunur. Rüyasında tülbent gören biri sıkıntılı bir zamanında gelecek yardım ile refaha kavuşacak ve bu yardımı da karşılıksız bırakmayacaktır.

Rüyada el işlemeli tülbent gören kişi özellikle maddi açıdan darda olduğu bir anda, tanıdığı biri tarafından büyük bir yardım görecek ve bu zor günleri atlatacaktır. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada tülbent görmek temiz kalpli ve yardımsever birini temsil eder.

Rüyada Tülbent Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tülbent görmek, İmam Nablusi (r.a) ise bu rüya ile ilgili olarak şu şekilde bir yorum yapmaktadır: “Her kim rüyasında tülbent görürse, sıkıntılı bir anında dostunun yanında olacağını ve kendisine yardım edeceğini görecektir.” Bu yoruma göre de rüyada tülbent görmek zor zamanda kendini gösteren dost ile ilgilidir.

Rüyada Oyalı Tülbent Görmek

Rüyada oyalı tülbent görmek, kişinin kendi çabası ile refaha kavuşmasına delalet eder. Rüyasında oyalı tülbent gören kimse, zor bir zamanda iken elinden gelenin en iyisini göstererek bu zamanları atlatacak ve hayatında bazı köklü değişikliklere sebep olacaktır.

Rüyada Beyaz Tülbent Görmek

Rüyada beyaz tülbent görmek, masumiyeti simgelemektedir. Rüya sahibi düşmanları tarafından büyük bir iftiraya maruz kalacak ve bu iftira çevresindeki insanların ondan uzaklaşmasına yol açacaktır. Ancak masum olduğunu bilen bu kimse, düşmanlarının gazabından Allah’a sığınarak sonunda masumiyetini ispatlayabilecektir.

Rüyada Tülbent Bağlama

Rüyada tülbent bağlama, kişinin çevresindeki insanların gerçek yüzlerini göreceği anlamına gelir. Rüyasında tülbent bağladığını gören biri, dost gibi görünen ama aslında arkasından iş çeviren insanların gerçek yüzlerini ortaya çıkaracak ve onları hayatından defedecektir.

Rüyada Tülbent Almak

Rüyada tülbent almak, rüya sahibinin planladığı işlerinin tam da istediği doğrultuda ilerleyeceğini ima eder. Rüyasında tülbent aldığını gören kimse, ileriki hayatı ile ilgili planlar yapacak ve bazı kararlar alacaktır, aynı zamanda da tüm planlar hiçbir engel ile karşılaşmadan işleyecektir.

Rüyada Tülbent Kesmek

Rüyada tülbent kesmek, kişinin aile bireyleri ile yaşadığı sıkıntılardan ötürü hayatında hiçbir şeyin rast gitmediği anlamına gelmektedir. Rüyasında tülbent kestiğini gören biri anne ve babasından hayır duası almadığı için hiçbir işi başarı ile sonuçlanmaz.

Rüyada Eski Tülbent Görmek

Rüyada eski tülbent görmek, uzaklardan gelecek bir haberi temsil eder. Rüyasında eski bir tülbent gören kimse, gelecek bir haber ile büyük bir sevince boğulacak ve çevresine mutluluk saçacaktır.

Rüyada Boncuklu Tülbent Görmek

Rüyada boncuklu tülbent görmek, kişinin hayattan büyük bir zevk aldığına, insanları çok sevdiğine ve huzurlu bir yaşam sürdüğüne işaret eder. Rüyasında boncuklu bir tülbent gören kişi çok mutlu olacak demektir.

Rüyada Yırtık Tülbent Görmek

Rüyada yırtık tülbent görmek, yapılan tüm planların alt üst olacağı anlamındadır. Rüyasında yırtık tülbent gören biri yanlış kararlar alarak yaptığı tüm planları mahvedecek ve hayatını berbat bir hale getirecek demektir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani