Rüyada “Rüyada Tükürük Görmek” Görmek

Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada Tükürük görmek, rüya sahibinin çok ciddi bir konuda yakın bir arkadaşının üzerine iftira atmasına ve olayları kendinden uzaklaştırmak adına yalan söylemesi ile yorumlanmaktadır. Alimlerin rüyada tükürük görmek ile alakalı İslami yorumları şöyledir. İbni Sirin (r.a) Rüyada tükürük görmeyi, yalan söyleyen ve dedikodu yapan kadın ile yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyada tükürmek hakkında ise, iftira atmak ve gıybet etmek anlamına gelir demiştir. İmam-ı Nablusi (r.a) Rüyada tükürük görmeyi, haram para ve mal ile yorumlamıştır.

Rüyada Tükürük Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tükürük görmek, yapılan haksızlıklara göz yummak ile tabir edilmektedir. Rüyada başka birinin tükürüğünü yuttuğunu görmek, tehdit etmek ve korku vermek ile tabir edilir. Rüyada başkasının tükürüğünde kan görmek, yakın çevrede olan düşman ile yorumlanır. Kanlı rüyaların, anlamsız olduğu da rivayet edilmektedir. Rüyada başka birinin ağzından tükürük aktığını görmek, kendini belli eden düşman ile yorumlanır. Rüyada bir hayvanın ağzından tükürük aktığını görmek ise, istese de zarar verecek gücü olmayan düşman ile tabir edilir.

Rüyada Tükürükte Kan Görmek

Rüyada tükürükte kan görmek, beddua almak ile tabir edilir. Rüyasında, tükürüğünde kan gören kişi, başkasının huzurunu kaçıracak yalanlar söyleyerek, o kişilerin bedduasını almıştır. Rüyada tükürükte kan görmek, hastalık ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Tükürük Yutmak

Rüyada tükürük yutmak, korku ile yorumlanır. Rüyasında tükürüğünü yutan kişi, söz sahibi olmayan ve değer görmeyen kişidir. Rüyada tükürük yutmak, korkan ve psikolojik sorunlar yaşayan insanlar ile de tabir edilmektedir. Rüyasında başkasının tükürüğünü yutan kişi, attığı iftiralar yüzünden çok büyük sıkıntılar yaşar.

Rüyada Tükürük Atmak

Rüyada tükürük atmak, yapılamayacak şeylerden emin olarak konuşmak ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi, her şeyi yapabileceğini sanan ama yapamayan bir kişiliğe sahiptir. Rüyada başka birine doğru tükürük atmak, iftira atmak ile tabir edilir.

Rüyada Tükürük Silmek

Rüyada tükürük silmek, başkasının emrinde yaşamak ile yorumlanır. Rüyasında kendi tükürüğünü sildiğini gören kişi, yaptığı hataları yüzünden maddi ve manevi olarak kayıplar yaşar. Rüyada başkasının tükürüğünü silmek, birilerinden korkarak yaşamak ile yorumlanır.

Rüyada Balgamlı Tükürük Görmek

Rüyada balgamlı tükürük görmek, zimmete geçirilen haram malların geri sahiplerine ulaşacağı ile yorumlanır. Rüyasında balgam tükürdüğünü gören kişi, başkalarına zarar vermeyi planlayan kişidir. Rüyada başka birinin balgam tükürdüğünü görmek, hasta bir akraba haberi almak ile yorumlanır.

Rüyada Tükürük Bulaşması

Rüyada tükürük bulaşması, istenilmeyen ve karışılmayan yanlış işlerin, başınıza kalması ile tabir edilir. Rüyada üzerine tükürük bulaştığını gören kişi, saf ve temiz kalpli kişidir. Rüyayı gören kişi, yakın çevresi tarafından kandırılmaya çalışılan kişidir. Rüyada başka birine tükürük bulaştırmak, suçüstü yakalanmak ve her şeyi anlatmak ile yorumlanır.

Rüyada Ağzından Tükürük Akması

Rüyada ağzından tükürük akması, gözünü hırs bürümüş insanlar ile tabir edilir. Rüyasında ağzından tükürük aktığını gören kişi, malına ve parasına kendinden daha çok kıymet gösteren kişidir. Rüyada tükürük akması, azgın düşman ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani