Rüyada “Rüyada Tükürmek” Görmek

Rüyada Tükürmek

Rüyada Tükürmek, rüyayı gören kişinin hayatında yaşadığı ya da yaşayacağı olaylardan üzüntü duymasına delalet eder. Rüya alimlerinden olan Cafer-i Sadık (r.a) rüyada tükürmeyi kargaşaya, kavgaya ve ağız dalaşına yorumlamıştır. Ayrıca, dini açıdan rüyada tükürmek söylenilen sözden ya da yapılan işlerden büyük pişmanlık duymak olarak da tabir edilir.

Rüyada Tükürmek İslami Anlamı

Rüyada Tükürmek, genel olarak hanede baş gösteren huzursuzluğun nedeni manevi açıdan yaşanan problemler ve kötü düşmanlar olarak açıklanabilir. Rüyada birine tükürdüğünü görmek, haneye gelebilecek bir akrabanın da bu düzeni bozabileceği ve eşler arasında huzursuzluk yaratacağı farklı rüya alimleri tarafından yorumlanmıştır.

Rüyada Birine Tükürmek

Rüyada birine tükürmek, rüya sahibinin rüyasında gördüğü kişi ile ilgili bir pişmanlık yaşayacağına delalet eder. Rüyayı gören kişi, karşısındaki kişiyle bir problem yaşayarak, problemleri kavgaya dönüştürecektir şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Eşine Tükürmek

Rüyada eşine tükürmek, hane içerisinde oluşacak huzursuzluğa ve düzenin kökten bozulmasına delalet eder. Özellikle, eşler arasında görülen bu rüya eşlerin birbirine düşman olmasına, evliliğe üçüncü birinin karışmasına, hanede dirliğin bozulmasına yorumlanır.

Rüyada Yere Tükürmek

Rüyada yere tükürmek, rüyayı gören kişinin yaptığı kötülüklerden pişmanlık duyup, af dilemesi olarak açıklanmaktadır. Özellikle, rüya sahibinin vicdan olarak rahatsızlığını dile getiren bu rüya, hakkın yenmesi, rızkın kapanması ya da kısmete engel olma gibi durumlardan ötürü duyulan pişmanlığı ve üzüntüyü ifade etmektedir. Rüya sahibi, bu rüyasında üzüntü ve pişmanlığı hissederek, manevi açıdan da huzursuzluk yaşamaktadır.

Rüyada Kan Tükürmek

Rüyada kan tükürmek, iki farklı yoruma tabii tutulur. İlk yorum rüya sahibinin kendisi ya da yakın çevresiyle ilgili bir sağlık problemi yaşayacağıyla ilgilidir. İkinci rüya yorumu ise, rüya sahibinin büyük bir acı ya da vicdan azabı çektiği olarak açıklanmıştır. Kişi manevi açıdan ya da vicdanen bir huzursuzluk yaşıyor, bir kimsenin hakkını yediğini düşünüyorsa bu rüyayı görebilir.

Rüyada Balgam Tükürmek

Rüyada balgam tükürmek, rüya sahibinin büyük üzüntü duyacağı problemlerle karşılaşacağına ve bu problemlerin çözümü için bir büyüğüne başvuracağına delalet eder. Özellikle, maddi açıdan çekilen sıkıntıların farklı problemlere yol açması olarak rüya yorumlanabilir.

Rüyada Yüze Tükürmek

Rüyada yüze tükürmek, rüya sahibinin tanıdık çevrelerden düşmanlık göreceğine delalet eder. Bu düşmanlık rüya sahibinin çok yakından tanıdığı biri olabilirken, haneye yeni girecek kişiler de olabilir. Rüyayı gören kimse çevresindeki düşmanlar tarafından bozguna uğratılacak ve hanesinde sıkıntı yaşayacak şeklinde rüya tabir edilir.

Rüyada Tükürük Görmek

Rüyada tükürük görmek, başkasının yaptığı kötülüklere ortak ya da şahit olmak olarak tabir edilir. Bu kötülük düşmanlar tarafından yapılan ve karşı tarafın zarar verecek haksızlıklardır. Rüyayı gören kimse bu haksızlıklara boyun eğerek, kendisi de vicdanen zor duruma düşecektir şeklinde rüya açıklanır.

Rüyada Tükürdüğünü Görmek

Rüyada tükürdüğünü görmek, rüya sahibinin zorlu mücadeleler vermesi gereken sıkıntıları ve oluşacak üzüntülü durumları ifade etmektedir. Özellikle, kişinin maddi ve manevi açıdan sıkıntıya düşmesi olarak rüya tabir edilir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani