Rüyada “Rüyada Tren Görmek” Görmek

Rüyada Tren Görmek

Rüyada Tren görmek, hayra ve iyiliğe yorumlanır. Ancak bazen rüyada tren görmek, kötülüğü ifade eder. Rüyada görülen tren esas olarak bir yolculuğu, seyahati simgelemektedir. Tren rüyası, eskiden bu yana rüyada görülen rüya sahibinin bir yolculuğa çıkacağını ya da uzaktan bir misafirinin geleceğini çağrıştırmaktadır.

Rüyada Tren Görmek İslami Anlamı

Rüyada görülen tren kişinin inancının tam ve iyi olmasına, dünyada ve ahirette rahat ve mutlu bir yaşam sürmesine işarettir. Tren görmek yine kişinin dünya hayatında rahat edeceğine, rahat yaşayacağına, çok mutlu ve huzurlu bir yaşantısının olacağına işarettir.

Kirmani(r.a)’ya göre rüyada tren kaçırmak, komşular arasındaki huzura, iyiliklere, yardımlaşmaya, iyi dostluklara ve ikili ilişkilere yorulmaktadır. Ancak bazı yorumcular rüyada tren görmek, ile ilgili yorumlarda rüyayı hayra yormamaktadır. Bazı yorumculara göre tren görmek yoldan çıkmış, pek çok kişiye zarar vererek bir sapığı ifade etmektedir.

Rüyada Tren Yolculuğu Görmek

Rüyada tren yolculuğu görmek, kişi tren içerisinde bir yolculuğa, seyahate çıktığını görüyorsa bu durumda kısa bir zaman içerisinde gerçek bir seyahate çıkacağına işaret edilmektedir. Bu yüzden rüyasında trende seyahat eden kişi gerçek yaşamında da seyahate çıkar.

Rüyada Tren İstasyonu Görmek

Rüyada tren istasyonu görmek, yöneticilerden gelecek istek ve görev üzerine gidilen bir yerde işlerle ilgili olarak daha üst bir göreve terfi edileceğine, eş, dost ya da akrabalardan birkaçı ile bazı işlerin peşinde koşulacağına ve çok iyi kazançlar elde edileceğine işaret edilir.

Rüyada Tren Rayı Görmek

Rüyada tren rayı görmek; işle ilgili olarak büyük bir gelişim yapılacak ve çekilen sıkıntılar son bulacak demektir. Rüya sahibinin, gireceği işten dolayı birçok fırsat yakalayacağına, maddi, manevi açıdan iyi bir duruma geleceğine, rahat bir yaşam süreceğine, bekarsa evlilik konusunda bir karar vereceğine, yurtdışında eş dost varsa oradan gelen bir destek sayesinde istenen amaçlara ulaşılacağına işaret eder.

Rüyada Tren Yolculuğu Yapmak

Rüyada tren yolculuğu görmek kimi zaman kısa bir zamanda bir konuda bilginize başvurulacağı anlamına gelmektedir. Bu bilgiyi paylaşmak için seyahat edilebileceğine de yorumlanır. Bu durum çeşitli şekillerde gerçekleşebilir.

Rüyada Tren Kazası Görmek

Rüyada tren kazası görmek; sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunlar var ise bu sorunların biteceğine, aksiliklerin bu sayede gideceğine, kötü giden şansın en kısa sürede iyiye döneceğine, zengin olunacağına rivayet edilir.

Rüyada Tren Beklemek

Rüyada tren beklemek, çeşitli sebepler ile yoldan çıkabileceğine, sapık işler yapabileceğine, başını belaya sokabilecek olumsuzluklar yaşayıp, kötü işler peşinde olabileceğine işaret etmektedir. Ufak ama ciddi olmayan bir rahatsızlık geçirileceğine de işarettir. Ancak bu durum ciddi bir rahatsızlık değildir.

Rüyada Tren Sürmek

Rüyada tren sürmek hayra yorulmaktadır. Kişi rüyasında tren içerisinde tanıdığı birini görürse eğer, çok yakın zamanda arkadaşları, akrabaları, sevenleri tarafından büyük bir iyiliğe uğrayacağına işarettir. Trende sürerken görülen kişi ister tanıdık olsun isterse olmasın rüya bu şekilde yorumlanmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani