Rüyada “Rüyada Trafik Kazası Görmek” Görmek

Rüyada Trafik Kazası Görmek

Rüyada Trafik kazası görmek, kişinin hayatında hiç beklenmeyen ve umulmadık değişiklikler olacağı yönünde yorumlanır. Rüyada trafik kazası yapmak olumlu ve heyecan verici değişiklikler olarak yorumlanır. Rüyada trafik kazası geçirmek ile ilgili alimlerin İslami açıklamaları şu şekildedir.

Rüyada Trafik Kazası Görmek İslami Anlamı

Rüyada Trafik kazası görmek, Cafer-i Sadık (r.a) kötü düşüncelerin iyiye dönmesi ile tabir etmiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada trafik kazasında ölen bebek görmeyi, hayırdır ve iyi yenilikler olacağının habercisidir yorumunu yapmıştır. İmam Nablusi (r.a) Trafik kazası görmek, olumsuz ve kötü düşünceyi temsil eder demiştir.

Rüyada Trafik Kazası Geçirmek

Rüyada trafik kazası geçirmek, yaşanan olumsuz olaylardan sonra, huzura ve mutluluğa kavuşmaya yorulmaktadır. Rüyasında tek başına trafik kazası geçirdiğini gören kişi, yaşadıklarını tek başına atlatır ve kimseden yardım almaz. Rüyada başka birileri arabada iken trafik kazası geçirmek ise aile ve akraba desteği ile zor zamanların atlatılması yönünde yorumlanır.

Rüyada Trafik Kazası Yapmak

Rüyada trafik kazası yapmak, ani ve fevri kararlar alan kişiler ile yorumlanır. Rüyada kaza yapmak, acele ile alınan kararların, kötü şekilde sonuçlanması ile yorumlanmaktadır. Rüyada arabada başkaları var iken kaza yapmak, toplu olarak alınacak yanlış kararlar ile tabir edilir. Rüyada trafik kazası yapan insanları görmek ise, ders çıkarmak ve hataları kabullenmek ile yorumlanır.

Rüyada Trafik Kazası Duymak

Rüyada trafik kazası duymak, beklenen haberin olumsuz yönde geleceği ile yorumlanır. Rüyasında trafik kazası olur iken uzaktan sesini duyduğunu gören kişi, uzağında olan bir yakınından kötü haberler alır. Rüyada başka birinin kaza olduğunu söylemesi, tavsiye ve nasihatlerin dikkate alınması gerektiği ile yorumlanır.

Rüyada Trafik Polisi Görmek

Rüyada trafik polisi görmek, kaçak olan kişinin yakalanması, kaçak değil ise suç işlemesi ile tabir edilir. Rüyada trafik polisi görmek, kural ihlali yapan ve düşüncesiz davranan kişiler ile de yorumlanmaktadır. Rüyada kendini trafik polisi olarak kişi, kaygı ve şüphelerinde haklı olan kişidir.

Rüyada Trafik Cezası Görmek

Rüyada trafik cezası görmek, aile ve akrabalar ile kırgınlık yaşanması ile tabir edilir. Rüyada kendisine trafik cezası geldiğini gören kişi, vergi borçlarını ödemeyen kişidir. Rüyada başka birine trafik cezası götürmek, kötü yolsa olan kişileri uyarmak ve onları kurtarmaya çalışmak ile yorumlanır.

Rüyada Trafik Kazası Haberi Almak

Rüyada trafik kazası haberi almak, uzakta olan akraba ve arkadaşlardan kötü haber gelmesi ile tabir edilir. Rüya sahibi, alacağı haberlerden dolayı üzüntülü ve telaşlı günler geçirir. Trafik kazası haberi alınması, yol aşırı ziyaret ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Hafif Trafik Kazası Görmek

Rüyada hafifi trafik kazası görmek, az zarar ile atlatılacak musibet ve çabuk geçen hastalık ile yorumlanır. Rüyasında hafif yara alarak kaza geçirdiğini gören kişi, düşmanlarından fazla arar görmeden kurtulur.

Rüyada Araba Kazası Görmek

Rüyada araba kazası görmek, mal kaybı ile yorumlanır. Rüyasında kendi arabası ile kaza yaptığını gören kişi, arabası ile ilgili sorunlar yaşar. Rüyada başka birinin arabası ile kaza yaptığını gören kişi, yakınlarına borçlanacak şeyler yapar. Rüyada araba ile kaza yapmak, yeni mal almak ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani