Rüyada “Rüyada Torpil Görmek” Görmek

Rüyada Torpil Görmek

Rüyada Torpil görmek, farklı şekillerde yorumlanmaktadır aynı zamanda psikolojik sorunlardan dolayı çöküş yaşamak ile yorumlanmaktadır. Rüyada torpil patlatmak, umursamaz kişiler ile de tabir edilmektedir. Rüyada görülen torpil ile ilgili alimlerin dini yorumları şu şekildedir.

Rüyada Torpil Görmek İslami Anlamı

Rüyada Torpil görmek, Cafer-i Sadık (r.a) beceriksiz insanlar ile yorumlamıştır.İmam Nablusi (r.a) Rüyada torpil yapıldığını görmek, haram maldır diye yorumlanmaktadır. Rüyada başka birine torpil yaptırmak, maddi gücü yerinde fakat saygı görmeyen kişi ile tabir edilmektedir. Rüyada başka birine torpil yapıldığını görmek ve karşı çıkamamak, zayıf ve korkak kişi ile tabir edilir.

Rüyada Torpil Patlatmak

Rüyada torpil patlatmak, büyük çabalar ile saklanan sırların açığa çıkmasında rol almak ile tabir edilir. Rüyasında torpil patlattığını gören kişi, çok ve boş konuşan kişidir. Rüyasında başka birinin torpil patlattığını gören kişi, saklamaya çalışsa dahi sırlarını herkes öğrenir. Rüyada torpil patlatmak, korkutucu ve üzücü haber almak ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Torpilli Olmak

Rüyada torpilli olmak, emek sarf edilmeden kazanılan makam ve itibar ile tabir edilir. Rüyasında torpilli olduğunu gören kişi, üşengeç ve beceriksiz kişidir. Rüyada başkasının torpilli olduğunu görmek, hak aramak ile yorumlanır. Rüyada başkasına torpil yapmak ise, suç ortaklığı ile tabir edilir.

Rüyada Torpil Yaptırmak

Rüyada torpil yaptırmak, para ile kazanılan ün ve itibar olarak yorumlanır. Rüyasında kendine torpil yaptırdığını gören kişi hak yemeyi seven ve bundan dolayı pişmanlık hissetmeyen kişidir. Rüyada torpil yaptırmak, gizli saklı yapılan kötü işleri de delalet etmektedir.

Rüyada Torpil Yapıldığını Görmek

Rüyada torpil yapıldığını görmek ve karşı çıkmak, kendini bilen, hak yemeyen kişi ile yorumlanır. Rüyasında kendine torpil yapıldığını gören ve karşı çıkmayan kişi, kendi menfaatleri için başkalarının hakkını yiyen kişidir.

Rüyada Elinde Torpil Patlaması

Rüyada elinde torpil patlaması, yapılan kötü niyetli planların bozulması ile tabir edilir. Rüyasında kendi elinde torpil patladığını gören kişi, düşmanlık beslediği kişi tarafından alt edilir. Rüyada başka birinin elinde torpil patladığını görmek, yapılacak olan düşmanlıkların önüne engeller çıkması ile tabir edilir.

Rüyada Torpille İşe Girmek

Rüyada torpille işe girmek, haksız ve haram para kazanmak ile yorumlanır. Rüyasında torpil ile işe alındığını gören kişi, kendi çıkarları için başkalarına acımayan kişidir. Torpil ile işe girmek, hırsızlık yapmak ile de yorumlanmaktadır. Rüyada torpil ile başka birinin işe girdiğini görmek, haksızlığa uğramak ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Torpil İstemek

Rüyada torpil istemek, çaresiz kalmak ile tabir edilir. Rüyasında torpil istediğini gören kişi maddi zorluklar yaşayan kişidir. Rüyada torpil istemek, yardım istemek ile de yorumlanmaktadır. Rüyasında başka biri için torpil istediğini gören kişi, yardım etmek isteyen fakat yardım edecek gücü olmayan kişidir. Rüyada torpil istemek, borç para istemek ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani