Rüyada “Rüyada Toprakta Altın Bulmak” Görmek

Rüyada Toprakta Altın Bulmak

Rüyada Toprakta Altın Bulmak bir işte üstün başarı göstermeye ve hayatın olumlu yönde hızla değişeceğine işaret etmektedir. Rüyada toprakta altın bulduğunu görmek, anlamı güzel rüyalardan biri olup kişinin bir işi tırnağı ile kazarak başarı elde edeceği anlamı taşımaktadır.

Rüyada toprakta altın bulmak, bazı İslam alimlerine göre rüya sahibi iyi bir iş yapar ve büyük çaplı mal ve mülke kavuşur. Kazandığı mal mülk ile ömrünün sonuna kadar huzur ve sağlıkla yaşar.

Rüyada Toprakta Altın Bulmak İslami Anlamı

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki “kim rüyasında topraktan altın çıkarırsa çalışkan ve azmi sayesinde iyi yerlere gelir ve kazandığı para ile bolca hayır yapar.” demiştir. Bazı yorumculara göre bu rüya zor kazanılan ve kıymet bilinmesi gereken işe dalalet eder.

İslamiyete göre bu rüya aynı zamanda sabır gösterilmesi gereken işe de yorulur. Rüyada toprakta altın gören kimse, sabırla devam edileceği takdirde hayırlı kazanç sağlanacak iş söz konusudur.

Rüyada Çamurda Altın Bulmak

Rüyada çamurda altın bulmak zor şartlarda kazanılan paraya delalet eder. İslam alimlerine göre bu rüyayı gören kişi alnın teri ile para kazanmaktadır ve işinin zorluğuna rağmen çaba sarf etmektedir. Bazı yorumculara göre ise rüya sahibinin işi zordur ve bir süre sabır gösterilirse iyi ve bol kazanç sağlanacaktır. Sağlıklı ve uzun ömürle yaşam sürdürüleceğine de yorulmaktadır.

Rüyada Kumda Altın Bulmak

Rüyada kumda altın bulmak ne anlama gelir? Yorumcular için bu rüyanın anlamı da oldukça güzel olup haramsız helal kazanç anlamına gelmektedir. Rüyayı gören kişi işini iyi ve dikkatli bir şekilde yapan biridir. Eğer tüccar ise sattığı mal halka güven vermekte ve herkes tarafından satın alınmaktadır. Bazı alimlere göre ise bu rüya sözüne itibar edilecek kişi anlamına gelmektedir. Rüya sahibi yakın bir zamanda mal ve mülke sahip olur. Önceki hayatından daha renkli ve lüks içinde yaşar.

Rüyada Tarlada Altın Bulmak

Rüyada tarlada altın bulmak bazı yorumculara göre hak etmiş olduğu kazancı sağlayamayan kişinin hakkına kavuşması anlamına gelmektedir. Adalet yerini bulacak ve kişi hakkını elde edecektir. Bu bazı yorumculara göre uzun zaman sonra gerçekleşecek olup kişinin sabırla beklemesi gerekmektedir.

Rüyada Toprak Kazıp Altın Bulmak

Rüyada toprak kazım altın bulmak ne anlama gelir? Rüyayı gören kişinin yıllarca çalışıp didindiği para ve mal ile eline bir fırsat geçeceği ve bu fırsatı iyi değerlendirirse hayırlı kazançlar elde edeceği anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre ise bu durum geçici bir durum olup kişinin bir süre sonra kazancını kaybedeceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Toprağın Altından Altın Bulmak

Rüyada toprağın altından altın bulmak üstü kapalı bir işin meydana çıkması anlamına gelmektedir. Ayrıca bazı yorumculara göre bu rüya sahibinin büyük bir servete miras yoluyla sahip olacağı anlamına gelmektedir. Bazı yorumculara göre de rüya sahibinin büyük çabalar sarf ederek önemli bir sorunu ortadan kaldıracağı anlamına gelmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

  1. Melek boz dedi ki:

    Rüyam biraz karisik bir ruyaydi abimle beraber dağın eteğinde elimizle.toprağı kaziyoduk ve altin bulmaya basladik

  2. Mustafa senel dedi ki:

    Rüyamda dedektör ile altın arıyordum ve buldum kazdım uğraştım buldum sonra uyandım ne anlama gelir islami olarak nedir tabiri

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani