Rüyada “Rüyada Toprak Görmek” Görmek

Rüyada Toprak Görmek

Rüyada Toprak görmek, hayat anlamında olup nesillerin devamı, rızk, huzur, bolluk, bereket, kıtlık gibi insana dair her türlü şeye tabir edilmektedir. Rüyada toprak yemek, bunun yanı sıra hak olan yoldan sapma, hastalık sahibi olan kişilerin ölümüne de yorum bulmaktadır. Rüyada toprak almak zenginlik, rızk, bolluk, ömür olarak tabir edilirken buna karşılık kıtlık, açlık, ölüm, yokluk olarak da tabir edilmektedir.

Rüyada Toprak Görmek İslami Anlamı

Rüyada Toprak görmek, rüya sahibinin alçak gönüllü bir kişilikte olduğuna güzel ahlakına dikkat çeker. Ayrıca rüyada toprak görülmesi müjdeli bir haber alınacağına yorumlanmaktadır. Kirmani (r.a.) rüyada evden dışarı toprak taşımayı malını harcamaya, toprak serpmeyi ise serpilen toprak kadar para biriktirmeye tabir etmiştir. İmam Cafer-i Sadık (r.a.) rüyada toprak görmek ile ilgili olarak 4 tabirde bulunmuştur.

Rüyada toprak kazmak, dünya uğraşı, mal, menfaat ve söz sahibi olan bir kişiden menfaat elde etme şeklinde yorumlanır. İbn-i Sirin (r.a.) rüyada toprak görülmesini toprak miktarına göre az veya çok para olduğu şeklinde yorumlamıştır. Evde toprak olduğunun görülmesinin zahmetsizce toprak miktarı kadar mal elde edileceğini buyurmuştur. Toprak üzerinde yürümek, toprak toplamak, toprak yemek veya toprak taşımak için para olarak yorum yapmıştır.

Rüyada Toprak Kazmak

Rüyada toprak kazmak rüya sahibi bekar ise hayırlı bir evlilik yapacağına, hastalık sahibi ise ölüme, yola gidecek ise rızka delalet eder.

Rüyada Toprak Yemek

Rüyada toprak yemek rızık, kazanç ve kısmet olarak tabir edilmektedir. İbni Sirin (r.a.) rüyada toprak yenilmesini para olarak tabir etmiştir.

Rüyada Toprakla Oynamak

Rüyada toprakla oynamak iş alanında büyük bir sıkıntı içerisine girileceğini gösterir. Buna karşılık iş hayatında ileri seviyeye taşınma olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada Toprakta Yürümek

Rüyada toprakta yürümek rüya sahibinin yolculuk yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada Toprak Sulamak

Rüyada toprak sulamak sorunların sona ermesi çözüme ulaşması, başarı kazanılması ve bu başarıyla bir iş sahibi olmaya işaret etmektedir. Bolluk bereket ve rüya sahibi bekar ise hayırlı bir evlilik olarak yorum bulmaktadır. Rahat bir dönem içerisine girmeyi hayırlı işler ile uğraşmayı göstermektedir.

Rüyada Toprak Atmak

Rüyada toprak atmak rızkın artışı olarak tabir edilir. Ayrıca çevrede bulunan kişilerden yardıma ihtiyacı olanlar yardım edilmesi şeklinde de yorumlanmaktadır.

Rüyada Toprağa Oturmak

Rüyada toprağa oturmak mutluluk, huzur ve esenlik olarak yorum bulur. Genel olarak hayırlı bir rüyadır. Bir kişiden yardım alınacağı şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Sarı Toprak Görmek

Rüyada sarı toprak görmek sıkıntılı bir olay içerisinde kalınarak üzüntü yaşanacağına, bu olay sonrasında toparlanma olmayacağına, işlere boş vererek bozulmasına sebep olunacağına delalet etmektedir. Ayrıca evlenmek için atılacak bir adımın boşta kalacağı hasretlik çekileceği şeklinde de tabir edilir.

Rüyada Kara Toprak Görmek

Rüyada kara toprak görmek ölüm haberi alınacağına işaret eder. Bir kaza ya da musibet atlatılabileceği rızık kesintisi olacağı yönünde de yorum bulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani