Rüyada “Rüyada Toprak Ev Görmek” Görmek

Rüyada Toprak Ev Görmek

Rüyada Toprak Ev görmek, değişik yorumlar ile tabir edilir. Bir yoruma göre rüyada topraktan ev yapmak, yaradılış kıssasından yola çıkılarak sağlam, güvenilir bir alandır. Bir diğer yoruma göre ise balçıktan ev görmek, gerçek hayatta zorluklarla inşa ettiği her şeyin, her an yıkılabilir olmasına ve buna göre rüya sahibi sahip olduklarını kaybedebilir. Başka bir tabire göre, rüyada toprak ev görmek, dünya hayatının geçiciliğine ve insanın kendisini bu geçici yaşama fazla kaptırmaması gerektiğine yorumlanır.

Rüyada Toprak Ev Görmek İslami Anlamı

Rüyada Toprak Ev görmek, Cafer-i Sadık (r.a) buyurmuştur ki; görülen ev her nasıl bir malzemeden yapılırsa yapılsın yuva kurmaya yorumlanır. Rüyasında topraktan bir ev gören kimse, hayırlı bir eş ile evlenerek dünya evine girer. Bu kimse hayırlı evlatlara sahip olacağı, uzun bir ömürle yaşamına devam eder.

İmam Nablusi (r.a) demiştir ki; rüyada toprak ev görmek kişinin kendi dünyasıdır. Rüyada toprakla sıvanmış bir ev gören kimse, muratlarına erer. Aynı zamanda bu rüya, dünya hayatına olduğu kadar ahiret hayatına da işaret eder. Kişinin ahiret hayatı da bu dünyadaki iyi amelleri sayesinde iyi olur.

Rüyada Toprak Ev Temizlemek

Rüyada toprak ev temizlemek, kişinin yaşamında sarf ettiği emeklerinin karşılığını alacağına yorumlanır. Rüyada evin içerisindeki toprakları temizlemek, süpürmek gayreti, çabayı ve bu çabaların yerini bulduğunu göstermektedir.

Rüyada Toprak Evin Çökmesi

Rüyada toprak evin çökmesi, kişinin maddi ve manevi yönden alacağı yaraları temsil eder. Bir başka yoruma göre rüyada görülen ev, kişinin kendi yaşamıdır. Buna göre bu rüya kişinin hastalanabileceği ve ölümle sonuçlanacak ağır hastalıklara yakalanabileceği olarak yorumlanır. Bu rüyayı gören kimse için bir uyarıdır. Kişi bir hastalığı varsa ihmal etmemelidir.

Rüyada Toprak Evde Oturmak

Rüyada toprak evde oturmak, rüya sahibinin yaşamındaki önemli olayların ve bir dönüm noktasının habercisidir. Rüya sahibi bir karar aşamasında ise, alınacak karar ile yaşamı olumlu çizgide değişecektir.

Rüyada Toprak Ev Sıvamak

Rüyada toprak ev sıvamak, güzel ve hayırlı işlerde bulunmayı temsil eder. Bu rüya yapılan hayırlı işler neticesinde elde edilen kazanca ve bu kazanç sayesinde alınacak bir eve delalet eder.

Rüyada Toprak Ev Almak

Rüyada toprak ev almak, bolluk ve bereket, hayırlı, bol rızka, yeni açılacak geniş rızk kapılarına işarettir. Bu rüyanın sahibi ömrünün soruna kadar sıkıntı çekmeden huzurlu bir yaşama sahip olacaktır.

Rüyada Toprak Ev Süpürmek

Rüyada toprak ev süpürmek, helal yollardan elde edilen maddi kazancı temsil eder. Emek ve çalışma karşılığında elde edilen bu rızk, bereketli ve hayırlıdır. Kişi kazançları karşılığında Allah’a şükretmeli ve sahip olduklarının değerini bilmelidir.

Rüyada Toprak Ev Yıkılması

Rüyada toprak ev yıkılması, hayıra yorulmaz. Bu rüyayı gören kişi, sahip olduğu her şeyi bir felaket sonucunda kaybedebilir. Bu rüya çevrede dost görünen düşmanların varlığına da delalet eder.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani