Rüyada “Rüyada Topallamak” Görmek

Rüyada Topallamak

Rüyada Topallamak, rüya sahibinin hayatı boyunca karşısına çıkacak olan zorlu engeller ile tabir edilir. Rüyada Topal birini görmek, ne kadar istense de amaca ulaşamamak ile yorumlanır. Rüyada topallayarak yürümek ile alakalı alimlerin dini yorumları şu şekilde olmuştur. Rüyada topallayan birini görmek, can sıkıcı ve üzücü haberler almak ile de yorumlanır.

Rüyada Topallamak İslami Anlamı

Rüyada Topallamak, Cafer-i Sadık (r.a) topalladığını gören kişi, yapacağın işlerin sonunda zarar görecektir demiştir. İbni Sirin (r.a) Rüyada topallayarak yürümek, sağlık sorunları yaşanacağını delalet eder demiştir. Rüyada topallayan kediye bakmak, düşmanların planlarına karşı çaresiz kalmak ile tabir edilir.

Rüyada Topallayarak Yürümek

Rüyada topallayarak yürümek, inatçı ve azimli kişiler ile tabir edilir. Rüyasında topallayarak yürüdüğünü gören kişi, zararlar alsa da verdiği kararlardan vazgeçmez. Rüyada başkasının topallayarak yürüdüğünü görmek, başkalarının başarısının kıskanılması ile yorumlanmaktadır.

Rüyada Aksaklık Görmek

Rüyada aksaklık görmek, yaşanacak sorunların maddi sıkıntılar yaşatması ile yorumlanır. Rüyasında aksayarak yürüdüğünü gören kişi, başkalarının yükünü taşımak zorunda olan kişidir. Rüyada aksayarak yokuş çıktığını görmek, zor olan işlerin başarılması ile tabir edilir.

Rüyada Aksadığını Görmek

Rüyada aksadığını görmek, talihsizlik ile yorumlanır. Rüyasında aksadığını gören kişi, iş hayatında üst üste başarısızlık yaşar. Rüyada aksamak, maddi sorunların yaşanması ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Ayağının Kırıldığını Görmek

Rüyada ayağının kırıldığını görmek, tehlikeli işler ile yorumlanır. Rüya sahibi, amaçları uğruna kendini ve çevresindekileri tehlikeye atacak işler yapar. Rüyada ayağın kırılması, yaşanacak küçük sağlık sorunları olarak da tabir edilir. Rüyada başka birinin ayağını kırmak, istenmeyen akraba ve komşu olarak yorumlanır.

Rüyada Topallayan Kedi Görmek

Rüyada topallayan kedi görmek, menfaat elde etmeye çalışan, kendini acındıran kişiler ile yorumlanır. Rüyada topallayan kedi görmek ve onu kovalamak, kötü niyetli insanlardan uzak durmak ile, topallayan kediye yardım etmek ise, kandırılmaya yorulur.

Rüyada Topallayan Köpek Görmek

Rüyada topallayan köpek görmek, aile içinde birinin hastalanması ile yorumlanır. Rüyasında topallayan köpeğe yemek verdiğini gören kişi, hasta kişi için yardım toplar. Rüyada topallayan köpeği kovalamak, hastalığına tahammül edilemeyen yaşlı ile tabir edilir.

Rüyada Topallayan Kadın Görmek

Rüyada topallayan kadın görmek, sinsi düşman ile yorumlanır. Rüyada topallayan kadın görmek, kandırılmak ve kalp kırıklığı ile yorumlanır. Rüyada topallayan kadın ile konuşmak, yakın çevreden bir kadından büyük zararlar görülmesine delalet eder.

Rüyada Topallayan Adam Görmek

Rüyada topallayan adam görmek, helal para kazanan ve ailesi için çabalayan aile babası ile tabir edilir. Rüyasında tanıdığı bir adamın topalladığını gören kişi, aile ve akrabalarına yük olan kişidir. Rüyada topallayan adam görmek, alın teri ile kazanılmış mal ile de yorumlanmaktadır.

Rüyada Topallayan Birini Görmek

Rüyada topallayan birini görmek, esirgenen ve saklanan para ile tabir edilir. Rüyasında topallayan birine yardım ettiğini gören kişi, düşünceli ve akıllı kişidir. Topallayan birine yardım etmediğini gören kişi, para düşkünü ve bencil kişidir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani