Rüyada “Rüyada Top Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?” Görmek

Rüyada Top Görmek Ne Anlama Gelir, Neye İşarettir?

Rüyada top görmek, genellikle sıkıntı ve stresin artacağı bir döneme girmeye yorulmaktadır. Ayrıca rüyada top görmek bazı islam alimlerine göre ise kişinin yakın zamanda bir dedikodu duymasına ve bu nedenle üzülmesine de tabir olunur. Bazı dini yorumculara göre ise bu rüya kişinin sıkıntılarının artmasına ve çözüm aramasına bundan dolayı duyacağı üzüntü ve kedere tabir olunur. Rüyada top görmek bazı yorumculara göre kandırılmaya ya da kişiye oynanacak bir oyuna dalalet eder.

Rüyada Top Görmek İslami Anlamı

Kirmani (r.a) yorumuna göre top görmek gören kişinin hayatında bazı değişiklikle olacağına ve bu değişikliklerin ya hayatını renklendirici yönde olacağına ya da sıkıntıların artacağı yönde bir değişikliğe tabir olunmaktadır. Ayrıca bazı alimlere göre kişinin ruh halindeki değişikliklere ve karamsarlıklara da tabir olmaktadır. Bazı tabircilere göre ise kişinin çocukça bazı davranışlar içine girmesine ve bu nedenle bazı sıkıntılar çekmesine ve insanlar arasında eleştirilmesine tabir olunmaktadır.

Rüyada Top Oynamak

Rüyada top oynamak ne anlama gelir? Bu rüya kişinin kısa zaman içinde kazanacağı yeni bir iş olanağına ya da hayatındaki bir değişikliğe tabir edilir. Kişinin kendi hatalarından kaynaklanan bazı sıkıntılar yaşayacağına ve bu kısıntıların uzun süreli olacağına yorulmaktadır. Ayrıca bazı islam alimlerine göre ise top oynamak kişinin kısa süre içinde bir çocuğunun olacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Top Toplamak

Rüyada top toplamak kişinin yorucu bir iş deneyimi yaşayacağına ve çok yorulmasına rağmen bir başarı kazanamayacağına ya da para kaybetmeye tabir olunur. Bazı alimler ise bu rüyayı sıkıntı duyulan konuların giderek artacağına ve çözümleri için uzun zaman gerektiğine tabir edilmektedir.

Rüyada Top Kaybetmek

Rüyada top kaybetmek bazı alimlere göre sıkıntılardan kurtulmaya ve hayırlı bir döneme girmeye tabir olunurken bazı alimlere göre ise sıkıntıların artması ve mal mülke gelen zarara tabir olunmalıdır. Çok sayıda alim ise bu rüyayı kimsenin sözünü ve nasihatini almayan aile bireyine tabir olmaktadır. Bu kişinin büyü zararlar görerek ailesini de zor duruma sokacağına tabir edilmektedir.

Rüyada Top Atmak

Rüyada top atmak ne anlama gelir? Bu rüya bazı alimlere göre para kaybetmeye ya da mala gelen ziyana da tabir edilir. Ayrıca dini yorumculara göre kişinin bolca israf etmesine ve malını hor kullanmasına yorulmaktadır.

Rüyada Top Sektirmek

Rüyada top sektirmek kişinin engebeli ve düşünceli bir dönem geçireceğine bu dönemin ardından ise hayırlı ve mutlu günlerin geleceğine tabir edilir. Bu rüya dedikodunun yanında bir kişinin hakaretine maruz kalmaya ve bu nedenle duyulan kedere tabir olunur.

Rüyada Top Almak

Rüyada top almak kişinin kendi hataları ve ihmalleri yüzünden yaşayacağı sağlık sorunları veya sıkıntılara tabir olunur.  Bazı alimlere göre sevilen birinden ya da anne ve babadan duyulan acı söze yorulmaktadır.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani