Rüyada “Rüyada Tiyatro Görmek” Görmek

Rüyada Tiyatro Görmek

Rüyada Tiyatro görmek, kişinin kalabalık bir toplantıya konuşmacı olarak katılması demektir. Cafer-i Sadık (r.a) demiştir ki: Rüyada tiyatro görmek ile ilgili olarak, kişinin ilme yönelip önemli bir hoca olması anlamına gelir. Rüyasında bir tiyatroya ailesi ile birlikte gittiğini gören kişi ailesini mutlu edecek şeyler yapmaya ve üretmeye devam eder.

Rüyada Tiyatro Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tiyatro görmek, bu rüyayı gören kişinin düşmanları çoğalır ve onun huzurlu aile ortamını baltalamaya çalışır. Rüyada tiyatro bileti almak, bu kişi yataklara düşse de sonrasında daha dinç ve sağlıklı olarak iyileşecek demektir. Rüyada tiyatro provasında maskeli oyuncuların var olduğunu gören kişi yeni insanlarla tanışacağı bir ortama girecek ve orada ömür boyu sürecek güzide dostluklar kazanacaktır. Tiyatro provasını yönettiğini gören kişi önemli bir noktada karar merci olur.

Rüyada Tiyatroya Gitmek

Rüyada tiyatroya gitmek uzun bir yolculuğa çıkıp kolunda hediye paketleri ile aile evine geri dönmek demektir. Tiyatroya giderken kaybolduğunu gören kişi gerçek hayatında ev ya da iş değişikliğine gider.

Rüyada Antik Tiyatro Görmek

Rüyada antik tiyatro görmek kişinin eskiden beri görüşmediği çok eski bir arkadaşıyla karşılaşıp onunla hasret gidermesine işarettir. Aynı zamanda antik tiyatro aile ziyaretinde bulunmaya ve büyüklerin gönlünü almaya da delalettir.

Rüyada Tiyatro İzlemek

Rüyada tiyatro izlemek çocuklarının başarısını ve karne sevincini paylaşan babanın ve annenin gururla karışık sevincine işaret. Komedi dalında bir oyun izleyip güldüğünü gören kişi gerçek hayatında tatsızlıklar yaşasa da onlara karşı güçlü kişiliğiyle direnmesini bilecek demektir.

Rüyada Tiyatro Perdesi Görmek

Rüyada tiyatro perdesi görmek alışveriş yapmaya, ticaret ehli olmaya, hayırlı ve helal yollardan mal kazanmaya, ziynet eşyasının bolluğuna işarettir. Tiyatro perdesinin yırtıldığını ya da yere düştüğünü gören kişinin ailesinde bir kişi hasta olur.

Rüyada Tiyatro Oyuncusu Görmek

Rüyada tiyatro oyuncusu görmek dost yüzlü düşmanın varlığına işarettir. Bu kişi sürekli olarak eve ya da ofise gelip giden ve oldukça samimi olan bir kişidir. Bu kişinin alttan alta başlattığı tasallutları erken fark edip gardını almakta fayda vardır.

Rüyada Tiyatro Provası Görmek

Rüyada tiyatro provası görmek kişinin gerçekleştirmek için uzun süredir sabır ve sebatla beklediği işlerin birbiri ardınca, çorap söküğü gibi nihayete ereceği anlamına gelir.

Rüyada Tiyatro Bileti Görmek

Rüyada tiyatro bileti görmek topluca bir eğlenceye katılmaya, hoş ve güzel vakit geçirmeye işarettir. Tiyatro biletini arayıp bulamadığını ve bu doğrultuda telaşlandığını gören kişi bir yere geç giderek ya da gittiği bir yerde hatalı davranarak küçük bir topluluğun dikkatini olumsuz olarak çeker.

Rüyada Tiyatro Sahnesi Görmek

Rüyada tiyatro sahnesi görmek yeni planları hayata geçirmeye çalışan bir kişinin düşünceli kafa yapısına, şaşkınlığa, çok fazla seçenek karşısında bocalamaya işarettir. Tiyatro sahnesinin kendisinin üstüne doğru devrildiğini gören kişi kendisine karşı kurulan tuzaklara karşı yenik düşer.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani