Rüyada “Rüyada Tırtıl Görmek” Görmek

Rüyada Tırtıl Görmek

Rüyada Tırtıl görmek, rüya sahibinin hane içinde ve genel yaşantısında yaşayacağı sorun ve sıkıntılar anlamına gelmektedir. Rüyada tırtıl atmak, yaşanacak olan sıkıntıların peş peşe gelmesi ile tabir edilir. Rüyasında tırtıl kusmak, kişinin yaşayacağı manevi rahatsızlıklar dolayısıyla bazı hastalıklar geçirmesine yorumlanır. Rüyada tırtıl görmek ile alakalı alimlerin İslami yorumları şöyledir.

Rüyada Tırtıl Görmek İslami Anlamı

Rüyada Tırtıl görmek, İbni Sirin (r.a) düşman ve kötü niyetleri olan kişi ile yorumlamıştır. Cafer-i Sadık (r.a) Rüyasında tırtıl gören kişi, maddi sıkıntılar yaşar ve büyük borçlar altında kalır demiştir. İmam Nablusi (r.a) Rüyada tırtıl görmeyi, aile içi anlaşmazlık ve ayrılık olarak tabir etmiştir.

Rüyada Tırtıl Beslemek

Rüyada tırtıl beslemek, hane içinde olan düşman ile yorumlanmaktadır. Rüyasında tırtıl beslediğini gören kişi, dosttan çok kendine düşman edinen, dik kafalı kişidir. Rüyada tırtıl beslenmesi, düşmanı fark etmemeye ve ondan zarar görmeye delalet eder. Rüyasında başka birinin tırtıl beslediğini gören kişi, ona zarar verecek insanları görür. Fakat buna engel olmaz.

Rüyada Tırtıl Öldürmek

Rüyada tırtıl öldürmek, düşmanlıkların farkına varmak ve onları alt etmek ile yorumlanır. Rüyasında tırtıl öldürdüğünü gören kişi, yaşadığı maddi sorunlardan kendi fikirleri ile kısa sürede kurtulur. Rüyada başka birinin tırtıl öldürdüğünü görmek, birinden yardım istemek ile tabir edilir.

Rüyada Tırtıl Kozası Görmek

Rüyada tırtıl kozası görmek, yaşanacak olan sıkıntıların çocuklardan yana olacağı ile yorumlanır. Rüyasında tırtıl kozası gören kişi, çocuklarını iyi şekilde yetiştiremeyen ve bundan dolayı sürekli sorun yaşayan kişidir. Rüyada tırtıl kozası bulmak, yapılan büyüleri anlamak ile yorumlanır.

Rüyada Tırtıl Kurtçuk Görmek

Rüyada tırtıl kurtçuk görmek, akrabalar arasında yaşanacak olan tartışmaya yorulur. Tırtıl kurtçuk görmek, birtakım sorunlardan dolayı üzülmek ile tabir edilir. Rüyasında tırtıl kurtçuk bulan kişi, sorunun kaynağını fark eder ve çözer.

Rüyada Tırtılın Kelebek Olması

Rüyada tırtılın kelebek olması, çıkan sorunların kendiliğinden çözülmesi ile yorumlanır. Rüya sahibi sabır ettiği için yaşadıklarının mükafatını alacaktır. Rüyada tırtılın kelebeğe dönüştüğünü görmek, beklenmediği kişiden gelen maddi yardım ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Kocaman Tırtıl Görmek

Rüyada kocaman tırtıl görmek, büyük sıkıntıların içine düşmek ile yorumlanır. Rüyayı gören kişi hem maddi hem de manevi sıkıntılar yaşar. Rüya sahibi çok acılı bir hastalık ile uğraşmak zorunda kalacaktır. Rüyada kocaman tırtıl görmek, haciz ve mahkeme ile de tabir edilmektedir.

Rüyada Tırtılın Kelebeğe Dönüştüğünü Görmek

Rüyada tırtılın kelebeğe dönüştüğünü görmek, düşman sanılan kişilerin dost olduğunu fark etmek ile tabir edilir. Rüyasında kelebeğe dönüşen tırtıl gören kişi, aldatılır ve kandırılır.

Rüyada Ağaçta Tırtıl Görmek

Rüyada ağaçta tırtıl görmek, göz hapsinde olan kişi ile yorumlanır. Rüyasında ağaçta duran tırtılı gören kişi, zararsız olduğunu düşündüğü insanlar ile sırlarını paylaşır. Rüyada ağaç üzerinde duran tırtılın düştüğünün görülmesi, düşmanların kendi kuyularına düşeceklerini delalet etmektedir.

Rüyada Tırtıl Yemek

Rüyada tırtıl yemek, hak ve haram yemek ile tabir edilir. Rüyada tırtıl yediğini gören kişi, zimmetine haram para geçirir.

Rüyada Beyaz Tırtıl Görmek

Rüyada beyaz tırtıl görmek, dost olarak görünen düşman ile yorumlanır. Rüyada beyaz tırtıl gören kişi, düşmanını savunan ve farkına varamayan kişidir. Rüyada beyaz tırtıl görmek, yaşlı birinin vefatı ile de tabir edilmektedir.

Daha Fazlası için, Facebook sayfamızı takip edebilirsiniz.

Rüyanı Anlat yorumlansın.

 

Rüyanızı Yazın Yorumlayalım

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

En iyi Medyum Hoca kim? - Medyum Hocalar - Medyum Geylani